U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

C-Klasse - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zondag 17 december 2017
11:00BS Leiden X10 37 - 57DAS X10 2
 
zaterdag 16 december 2017
10:15Solar systemen-Grasshoppers X10 257 - 33Lokomotief X10 1
 
zaterdag 9 december 2017
09:30DAS X10 221 - 53Solar systemen-Grasshoppers X10 2
12:00Lokomotief X10 160 - 8CobraNova X10 2
17:00Bouncers Basketball X10 159 - 31BS Leiden X10 3
 
zaterdag 2 december 2017
11:15Solar systemen-Grasshoppers X10 251 - 0BS Leiden X10 3
12:00Lokomotief X10 153 - 52Bouncers Basketball X10 1
14:00CobraNova X10 216 - 49DAS X10 2
 
zondag 19 november 2017
15:00BS Leiden X10 317 - 55CobraNova X10 2
 
zaterdag 18 november 2017
09:30DAS X10 242 - 52Lokomotief X10 1
17:00Bouncers Basketball X10 138 - 49Solar systemen-Grasshoppers X10 2
 
zaterdag 4 november 2017
11:00BS Leiden X10 34 - 54Lokomotief X10 1
11:30Solar systemen-Grasshoppers X10 261 - 10CobraNova X10 2
16:00Bouncers Basketball X10 172 - 32DAS X10 2
 
zaterdag 28 oktober 2017
09:30Solar systemen-Grasshoppers X10 265 - 46Bouncers Basketball X10 1
12:00Lokomotief X10 143 - 31DAS X10 2
14:00CobraNova X10 241 - 10BS Leiden X10 3
 
zaterdag 21 oktober 2017
15:00Bouncers Basketball X10 147 - 22Lokomotief X10 1
 
zaterdag 7 oktober 2017
11:30DAS X10 259 - 26CobraNova X10 2
13:00BS Leiden X10 37 - 57Solar systemen-Grasshoppers X10 2
 
zaterdag 30 september 2017
11:30DAS X10 215 - 59Bouncers Basketball X10 1
12:00Lokomotief X10 161 - 11BS Leiden X10 3
14:00CobraNova X10 22 - 52Solar systemen-Grasshoppers X10 2
 
zaterdag 23 september 2017
10:30Solar systemen-Grasshoppers X10 257 - 30DAS X10 2
15:00BS Leiden X10 30 - 50Bouncers Basketball X10 1
15:45CobraNova X10 24 - 55Lokomotief X10 1
 
zaterdag 16 september 2017
11:30DAS X10 259 - 8BS Leiden X10 3
12:00Lokomotief X10 138 - 63Solar systemen-Grasshoppers X10 2
15:15Bouncers Basketball X10 150 - 0CobraNova X10 2

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF