U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

E-Klasse - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zondag 17 december 2017
10:15Jump IJsselstein X10 126 - 36Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
 
zaterdag 16 december 2017
13:00BV Squirrels X10 1 (VR)27 - 34Forwodians X10 1
 
zondag 10 december 2017
09:30Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)32 - 21Blue Drakes X10 1 (VR)
 
zaterdag 9 december 2017
11:30DAS X10 3 (K)45 - 16Jump IJsselstein X10 1
 
zaterdag 2 december 2017
09:45Forwodians X10 134 - 30Waterdragers X10 1
13:00Blue Drakes X10 1 (VR)28 - 23DAS X10 3 (K)
14:30BV Squirrels X10 1 (VR)30 - 22Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
 
zondag 26 november 2017
11:30DAS X10 3 (K)48 - 52BV Squirrels X10 1 (VR)
12:15Jump IJsselstein X10 134 - 23Blue Drakes X10 1 (VR)
13:15Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)26 - 29Forwodians X10 1
 
zaterdag 18 november 2017
09:30DAS X10 3 (K)14 - 30Waterdragers X10 1
15:30Jump IJsselstein X10 114 - 40Forwodians X10 1
 
zaterdag 11 november 2017
09:45Forwodians X10 159 - 14Blue Drakes X10 1 (VR)
14:00Waterdragers X10 158 - 28Jump IJsselstein X10 1
15:00Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)51 - 18DAS X10 3 (K)
 
zaterdag 4 november 2017
09:30DAS X10 3 (K)31 - 67Forwodians X10 1
12:00Jump IJsselstein X10 12 - 52BV Squirrels X10 1 (VR)
16:30Waterdragers X10 135 - 27Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
 
zondag 29 oktober 2017
10:30Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)19 - 30Jump IJsselstein X10 1
 
zaterdag 28 oktober 2017
09:45Forwodians X10 148 - 30BV Squirrels X10 1 (VR)
14:00Waterdragers X10 149 - 14Blue Drakes X10 1 (VR)
 
zaterdag 21 oktober 2017
13:00BV Squirrels X10 1 (VR)23 - 30Waterdragers X10 1
13:00Blue Drakes X10 1 (VR)0 - 20Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
 
zaterdag 14 oktober 2017
14:00Waterdragers X10 122 - 49BV Squirrels X10 1 (VR)
16:15Jump IJsselstein X10 128 - 48DAS X10 3 (K)
 
zondag 8 oktober 2017
13:00Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)35 - 44BV Squirrels X10 1 (VR)
 
zaterdag 7 oktober 2017
09:30DAS X10 3 (K)18 - 37Blue Drakes X10 1 (VR)
16:45Waterdragers X10 119 - 34Forwodians X10 1
 
zaterdag 30 september 2017
11:15Forwodians X10 136 - 14Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
13:00BV Squirrels X10 1 (VR)56 - 22DAS X10 3 (K)
 
zaterdag 23 september 2017
11:30Forwodians X10 162 - 12Jump IJsselstein X10 1
13:00BV Squirrels X10 1 (VR)41 - 5Blue Drakes X10 1 (VR)
16:00Waterdragers X10 170 - 25DAS X10 3 (K)
 
zaterdag 16 september 2017
09:30DAS X10 3 (K)16 - 45Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
11:15Jump IJsselstein X10 130 - 34Waterdragers X10 1
13:00Blue Drakes X10 1 (VR)16 - 24Forwodians X10 1
 
zaterdag 9 september 2017
09:45Forwodians X10 145 - 16DAS X10 3 (K)
13:00BV Squirrels X10 1 (VR)5 - 30Jump IJsselstein X10 1
16:00Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)27 - 32Waterdragers X10 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF