U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 12 mei 2018
12:15Punch MSE 8 **49 - 72Westland Stars MSE 4 * (K)
 
zaterdag 28 april 2018
12:15Punch MSE 8 **37 - 50BV Oegstgeest MSE 4
 
zaterdag 21 april 2018
12:15Westland Stars MSE 4 * (K)70 - 50Utrecht Bull's MSE 5
14:15Klipperstars MSE 379 - 67Quick Runners MSE 2
18:00BV Oegstgeest MSE 453 - 36Punch MSE 8 **
18:15Forwodians MSE 4 *41 - 56Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
 
zondag 15 april 2018
20:15Utrecht Bull's MSE 537 - 50BV Oegstgeest MSE 4
 
zaterdag 14 april 2018
12:15Punch MSE 8 **36 - 98Klipperstars MSE 3
14:30Jump IJsselstein MSE 2 **82 - 27LUSV Basketbal MSE 5
20:00Quick Runners MSE 261 - 48EBV Baros MSE 5 **
 
zaterdag 7 april 2018
12:15Westland Stars MSE 4 * (K)61 - 35Jump IJsselstein MSE 2 **
13:30Klipperstars MSE 370 - 60Utrecht Bull's MSE 5
17:00LUSV Basketbal MSE 537 - 69Forwodians MSE 4 *
 
vrijdag 6 april 2018
19:30EBV Baros MSE 5 **69 - 27Punch MSE 8 **
 
zaterdag 31 maart 2018
20:00Quick Runners MSE 268 - 29Forwodians MSE 4 *
 
zaterdag 24 maart 2018
13:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 3101 - 20LUSV Basketbal MSE 5
16:00Punch MSE 8 **40 - 101Quick Runners MSE 2
16:15Jump IJsselstein MSE 2 **52 - 39BV Oegstgeest MSE 4
18:15Utrecht Bull's MSE 574 - 46EBV Baros MSE 5 **
20:15Forwodians MSE 4 *29 - 68Westland Stars MSE 4 * (K)
 
zaterdag 17 maart 2018
12:15Westland Stars MSE 4 * (K)78 - 67Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
12:30BV Oegstgeest MSE 461 - 65Forwodians MSE 4 *
13:30Klipperstars MSE 339 - 68Jump IJsselstein MSE 2 **
19:30Quick Runners MSE 271 - 51Utrecht Bull's MSE 5
 
zaterdag 10 maart 2018
15:45Jump IJsselstein MSE 2 **41 - 39EBV Baros MSE 5 **
16:45Forwodians MSE 4 *71 - 37Klipperstars MSE 3
20:15Utrecht Bull's MSE 560 - 29Punch MSE 8 **
 
vrijdag 9 maart 2018
20:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 379 - 37BV Oegstgeest MSE 4
 
zondag 4 maart 2018
14:00BV Oegstgeest MSE 440 - 41Utrecht Bull's MSE 5
 
zaterdag 3 maart 2018
13:00LUSV Basketbal MSE 519 - 117Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
 
vrijdag 2 maart 2018
19:15EBV Baros MSE 5 **61 - 55Klipperstars MSE 3
 
zaterdag 24 februari 2018
20:15Utrecht Bull's MSE 551 - 58Klipperstars MSE 3
 
zaterdag 17 februari 2018
12:15Westland Stars MSE 4 * (K)81 - 28LUSV Basketbal MSE 5
14:00Klipperstars MSE 356 - 89Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
20:00Quick Runners MSE 2109 - 35Jump IJsselstein MSE 2 **
 
vrijdag 16 februari 2018
19:15EBV Baros MSE 5 **20 - 0Forwodians MSE 4 *
 
zaterdag 10 februari 2018
13:00LUSV Basketbal MSE 540 - 46BV Oegstgeest MSE 4
15:30Jump IJsselstein MSE 2 **20 - 0Punch MSE 8 **
17:45Forwodians MSE 4 *71 - 52Quick Runners MSE 2
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 320 - 0EBV Baros MSE 5 **
 
zondag 4 februari 2018
15:15Utrecht Bull's MSE 548 - 45Jump IJsselstein MSE 2 **
 
zaterdag 3 februari 2018
14:00Klipperstars MSE 373 - 25LUSV Basketbal MSE 5
17:15Forwodians MSE 4 *NIET OPKOMENPunch MSE 8 **
19:00Quick Runners MSE 254 - 73Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
20:30BV Oegstgeest MSE 455 - 70Westland Stars MSE 4 * (K)
 
zaterdag 27 januari 2018
12:15Westland Stars MSE 4 * (K)77 - 49Klipperstars MSE 3
14:00LUSV Basketbal MSE 538 - 30EBV Baros MSE 5 **
16:45Forwodians MSE 4 *39 - 33Utrecht Bull's MSE 5
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 3107 - 9Punch MSE 8 **
 
zaterdag 20 januari 2018
14:30Klipperstars MSE 386 - 36BV Oegstgeest MSE 4
19:00Quick Runners MSE 262 - 32LUSV Basketbal MSE 5
20:15Utrecht Bull's MSE 543 - 56Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
 
vrijdag 19 januari 2018
19:15EBV Baros MSE 5 **27 - 61Westland Stars MSE 4 * (K)
 
zondag 14 januari 2018
17:30BV Oegstgeest MSE 457 - 38EBV Baros MSE 5 **
 
zaterdag 13 januari 2018
12:15Westland Stars MSE 4 * (K)72 - 47Quick Runners MSE 2
13:00LUSV Basketbal MSE 552 - 23Punch MSE 8 **
19:15Forwodians MSE 4 *20 - 0Jump IJsselstein MSE 2 **
 
zondag 7 januari 2018
20:15Utrecht Bull's MSE 545 - 32LUSV Basketbal MSE 5
 
zaterdag 6 januari 2018
16:15Jump IJsselstein MSE 2 **63 - 53Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
19:00Quick Runners MSE 275 - 63BV Oegstgeest MSE 4
 
zaterdag 16 december 2017
16:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 385 - 54Forwodians MSE 4 *
20:15Quick Runners MSE 268 - 62Klipperstars MSE 3
20:15Utrecht Bull's MSE 534 - 37Westland Stars MSE 4 * (K)
 
zaterdag 9 december 2017
13:30LUSV Basketbal MSE 531 - 50Jump IJsselstein MSE 2 **
14:15Klipperstars MSE 399 - 25Punch MSE 8 **
 
vrijdag 8 december 2017
20:00EBV Baros MSE 5 **47 - 63Quick Runners MSE 2
 
zaterdag 2 december 2017
13:45Jump IJsselstein MSE 2 **0 - 20Westland Stars MSE 4 * (K)
14:30Forwodians MSE 4 *48 - 41LUSV Basketbal MSE 5
16:00Punch MSE 8 **27 - 55EBV Baros MSE 5 **
 
vrijdag 24 november 2017
20:00Quick Runners MSE 220 - 0Punch MSE 8 **
21:00Westland Stars MSE 4 * (K)70 - 37Forwodians MSE 4 *
21:30EBV Baros MSE 5 **35 - 57Utrecht Bull's MSE 5
 
zaterdag 18 november 2017
17:15Jump IJsselstein MSE 2 **73 - 68Klipperstars MSE 3
17:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 3101 - 61Westland Stars MSE 4 * (K)
18:15Utrecht Bull's MSE 552 - 61Quick Runners MSE 2
19:15Forwodians MSE 4 *53 - 36BV Oegstgeest MSE 4
 
zaterdag 11 november 2017
16:00Punch MSE 8 **16 - 97Utrecht Bull's MSE 5
17:00EBV Baros MSE 5 **39 - 38Jump IJsselstein MSE 2 **
18:30BV Oegstgeest MSE 435 - 81Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
 
zaterdag 4 november 2017
12:00Jump IJsselstein MSE 2 **58 - 63Quick Runners MSE 2
13:00LUSV Basketbal MSE 522 - 81Westland Stars MSE 4 * (K)
15:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 368 - 50Klipperstars MSE 3
18:30Forwodians MSE 4 *52 - 28EBV Baros MSE 5 **
 
zaterdag 28 oktober 2017
12:15Punch MSE 8 **8 - 72Jump IJsselstein MSE 2 **
16:00BV Oegstgeest MSE 441 - 25LUSV Basketbal MSE 5
17:30Klipperstars MSE 3NIET OPKOMENDen Haag Seagulls MSE 2
 
vrijdag 27 oktober 2017
21:00EBV Baros MSE 5 **34 - 126Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
 
zaterdag 21 oktober 2017
14:00Punch MSE 8 **24 - 71LUSV Basketbal MSE 5
15:30Klipperstars MSE 358 - 45Forwodians MSE 4 *
 
zaterdag 14 oktober 2017
12:15Westland Stars MSE 4 * (K)81 - 20BV Oegstgeest MSE 4
14:00LUSV Basketbal MSE 516 - 84Klipperstars MSE 3
14:00Punch MSE 8 **25 - 110Forwodians MSE 4 *
16:15Jump IJsselstein MSE 2 **23 - 35Utrecht Bull's MSE 5
18:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 392 - 38Quick Runners MSE 2
 
zondag 8 oktober 2017
20:15Utrecht Bull's MSE 546 - 62Forwodians MSE 4 *
 
zaterdag 7 oktober 2017
09:00Punch MSE 8 **19 - 130Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
11:45Klipperstars MSE 358 - 59Westland Stars MSE 4 * (K)
12:30BV Oegstgeest MSE 436 - 68Jump IJsselstein MSE 2 **
14:30EBV Baros MSE 5 **48 - 27LUSV Basketbal MSE 5
20:15Quick Runners MSE 2NIET OPKOMENDen Haag Seagulls MSE 2
 
zaterdag 30 september 2017
13:30LUSV Basketbal MSE 517 - 80Quick Runners MSE 2
16:00BV Oegstgeest MSE 420 - 93Klipperstars MSE 3
16:15Westland Stars MSE 4 * (K)45 - 15EBV Baros MSE 5 **
20:15Solar systemen-Grasshoppers MSE 388 - 39Utrecht Bull's MSE 5
 
zaterdag 23 september 2017
16:15Utrecht Bull's MSE 5NIET OPKOMENDen Haag Seagulls MSE 2
17:15Jump IJsselstein MSE 2 **31 - 39Forwodians MSE 4 *
20:15Quick Runners MSE 250 - 53Westland Stars MSE 4 * (K)
 
vrijdag 22 september 2017
19:15EBV Baros MSE 5 **35 - 53BV Oegstgeest MSE 4
 
zaterdag 16 september 2017
16:00BV Oegstgeest MSE 434 - 52Quick Runners MSE 2
16:00Klipperstars MSE 320 - 0EBV Baros MSE 5 **
16:15Westland Stars MSE 4 * (K)93 - 29Punch MSE 8 **
17:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 320 - 0Jump IJsselstein MSE 2 **
 
zaterdag 9 september 2017
12:00LUSV Basketbal MSE 536 - 67Utrecht Bull's MSE 5

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF