!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 VBC Akrides MSE 3 7 14 499 348
2 HBC MSE 1 6 12 453 286
3 MBCA A'veen MSE 3 7 12 463 437
4 K.T.C. MSE 1 7 10 523 443
5 BV Early Bird MSE 1 7 8 474 398
6 Volendam MSE 2 6 4 311 403
7 Northside Ballers Amsterdam MSE 1 6 4 309 331
8 BV Amsterdam MSE 6 4 2 275 284
9 Alkm.Guardians MSE 2 6 2 291 358
10 BC APOLLO Amsterdam MSE 6 7 2 331 444
11 Blue Stars MSE 3 0 0 0 0
12 BV Aalsmeer MSE 2 7 0 312 509
Zaterdag 27 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

52

59

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 20 november
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

57

24

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 20 november
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

76

83

HBC MSE 1
Vrijdag 19 november
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

65

50

Volendam MSE 2
Zondag 14 november
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

60

76

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 13 november
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 3

65

62

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 13 november
 20:00
20:00
HBC MSE 1

60

40

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 13 november
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

66

55

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 13 november
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

38

40

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zondag 7 november
 16:30
16:30
K.T.C. MSE 1

86

55

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 6 november
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 6

70

86

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 6 november
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

73

46

Volendam MSE 2
Vrijdag 5 november
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 3

92

41

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zondag 31 oktober
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

44

76

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

67

60

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

64

81

K.T.C. MSE 1
Vrijdag 29 oktober
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 3

56

48

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zaterdag 16 oktober
 14:30
14:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

57

40

Alkm.Guardians MSE 2
Donderdag 14 oktober
 20:00
20:00
BV Early Bird MSE 1

87

40

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 9 oktober
 18:15
18:15
Alkm.Guardians MSE 2

51

57

Volendam MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 18:15
18:15
K.T.C. MSE 1

61

70

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 9 oktober
 18:15
18:15
HBC MSE 1

84

46

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 9 oktober
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 6

72

31

BV Aalsmeer MSE 2
Zondag 3 oktober
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

50

58

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

37

81

HBC MSE 1
Zaterdag 2 oktober
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 1

75

61

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Vrijdag 1 oktober
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

73

46

BV Early Bird MSE 1
Maandag 27 september
 21:15
21:15
K.T.C. MSE 1

84

57

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 25 september
 18:15
18:15
HBC MSE 1

84

48

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 25 september
 20:45
20:45
BV Early Bird MSE 1

70

81

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 25 september
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

62

54

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zaterdag 18 september
 15:30
15:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

49

60

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 18 september
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

39

61

HBC MSE 1
Zaterdag 18 september
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

55

78

MBCA A'veen MSE 3
Vrijdag 17 september
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

67

42

Alkm.Guardians MSE 2
Zondag 28 november
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

Volendam MSE 2
Donderdag 2 december
 21:00
21:00
K.T.C. MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 4 december
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 4 december
 16:30
16:30
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 4 december
 17:00
17:00
Blue Stars MSE 3

None

None

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 4 december
 18:15
18:15
HBC MSE 1

None

None

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 4 december
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zondag 5 december
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Vrijdag 10 december
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

None

None

Blue Stars MSE 3
Zaterdag 11 december
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 11 december
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 1

None

None

HBC MSE 1
Zaterdag 11 december
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

None

None

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 18 december
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 18 december
 16:45
16:45
Blue Stars MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 18 december
 17:30
17:30
Volendam MSE 2

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zaterdag 18 december
 18:15
18:15
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 18 december
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

BV Early Bird MSE 1
Vrijdag 31 december
 15:30
15:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

HBC MSE 1
Vrijdag 31 december
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 8 januari
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Donderdag 13 januari
 21:00
21:00
HBC MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 15 januari
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

Volendam MSE 2
Zaterdag 15 januari
 16:30
16:30
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 15 januari
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 15 januari
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zaterdag 15 januari
 19:30
19:30
HBC MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zondag 16 januari
 15:30
15:30
Blue Stars MSE 3

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Vrijdag 21 januari
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 22 januari
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 1

None

None

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 22 januari
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 22 januari
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

None

None

Blue Stars MSE 3
Zondag 23 januari
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

HBC MSE 1
Zaterdag 29 januari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 29 januari
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 29 januari
 16:30
16:30
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 29 januari
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 29 januari
 19:30
19:30
HBC MSE 1

None

None

Volendam MSE 2
Zondag 30 januari
 15:00
15:00
Blue Stars MSE 3

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Vrijdag 4 februari
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

None

None

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 5 februari
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

HBC MSE 1
Zaterdag 5 februari
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 5 februari
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

None

None

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 5 februari
 20:00
20:00
Blue Stars MSE 3

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zondag 6 februari
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zaterdag 12 februari
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 12 februari
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

Volendam MSE 2
Zaterdag 12 februari
 16:30
16:30
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 12 februari
 19:30
19:30
HBC MSE 1

None

None

Blue Stars MSE 3
Zondag 27 februari
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 5 maart
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 5 maart
 16:00
16:00
Blue Stars MSE 3

None

None

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 5 maart
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

None

None

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 5 maart
 20:00
20:00
HBC MSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zaterdag 5 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zondag 6 maart
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

K.T.C. MSE 1
Vrijdag 11 maart
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 3

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 12 maart
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 12 maart
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 1

None

None

Volendam MSE 2
Zaterdag 12 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

Blue Stars MSE 3
Zaterdag 12 maart
 18:15
18:15
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

HBC MSE 1
Zaterdag 12 maart
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 19 maart
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 19 maart
 16:30
16:30
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zaterdag 19 maart
 18:15
18:15
HBC MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 19 maart
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 3
Zondag 20 maart
 17:00
17:00
Blue Stars MSE 3

None

None

BV Early Bird MSE 1
Vrijdag 25 maart
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 3

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 26 maart
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 26 maart
 14:00
14:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 26 maart
 16:30
16:30
K.T.C. MSE 1

None

None

Blue Stars MSE 3
Zaterdag 26 maart
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

None

None

HBC MSE 1
Zaterdag 26 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

Volendam MSE 2
Vrijdag 1 april
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 2 april
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6
Zaterdag 2 april
 16:30
16:30
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

BV Early Bird MSE 1
Zaterdag 2 april
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 6

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 1
Zaterdag 2 april
 18:15
18:15
HBC MSE 1

None

None

K.T.C. MSE 1
Zaterdag 2 april
 19:15
19:15
Volendam MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 2
Zaterdag 2 april
 19:30
19:30
Blue Stars MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 3
Vrijdag 8 april
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 3

None

None

HBC MSE 1
Zaterdag 9 april
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 1

None

None

Volendam MSE 2
Zaterdag 9 april
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 1

None

None

Alkm.Guardians MSE 2
Zaterdag 9 april
 19:00
19:00
BV Early Bird MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 6
Zaterdag 9 april
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 6

None

None

Blue Stars MSE 3
Zondag 10 april
 13:45
13:45
BV Aalsmeer MSE 2

None

None

MBCA A'veen MSE 3
Zaterdag 28 mei
 18:15
18:15
Alkm.Guardians MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 6