!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Vrouwen Senioren Landelijk

002

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 D.B.V. Rowic VSE 1 6 12 374 262
2 River Trotters VSE 1 6 10 388 278
3 B.C. Waldric VSE 1 6 10 457 263
4 VBC Akrides VSE 1 5 8 291 221
5 BV Amsterdam VSE 1 5 8 305 254
6 BC Shooters VSE 1 6 6 354 342
7 Blue Stars VSE 1 6 4 287 297
8 BS Leiden VSE 2 7 4 319 403
9 Crackerjacks VSE 1 8 4 371 482
10 L.C. Players VSE 1 7 2 343 414
11 Northside Ballers Amsterdam VSE 1 6 0 183 456
Zaterdag 27 november
 14:30
14:30
BS Leiden VSE 2

40

53

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 20 november
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

71

64

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 20 november
 15:15
15:15
Blue Stars VSE 1

56

57

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 20 november
 15:30
15:30
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

34

75

River Trotters VSE 1
Zaterdag 20 november
 16:15
16:15
L.C. Players VSE 1

45

71

B.C. Waldric VSE 1
Zondag 14 november
 16:30
16:30
BS Leiden VSE 2

52

76

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 13 november
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

54

57

River Trotters VSE 1
Zaterdag 13 november
 18:15
18:15
Crackerjacks VSE 1

37

58

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 13 november
 18:30
18:30
BV Amsterdam VSE 1

71

28

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 13 november
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic VSE 1

60

42

Blue Stars VSE 1
Zondag 7 november
 12:00
12:00
Blue Stars VSE 1

50

35

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 6 november
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

48

59

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 6 november
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

25

116

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 6 november
 17:00
17:00
River Trotters VSE 1

74

42

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 6 november
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

58

65

D.B.V. Rowic VSE 1
Zondag 31 oktober
 14:30
14:30
BS Leiden VSE 2

53

39

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 30 oktober
 18:30
18:30
BV Amsterdam VSE 1

46

54

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 30 oktober
 20:00
20:00
BC Shooters VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 30 oktober
 17:45
17:45
Crackerjacks VSE 1

47

94

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 30 oktober
 16:00
16:00
River Trotters VSE 1

44

50

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 16 oktober
 20:30
20:30
B.C. Waldric VSE 1

69

49

BC Shooters VSE 1
Zondag 10 oktober
 17:00
17:00
Blue Stars VSE 1

50

54

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 9 oktober
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

39

62

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 9 oktober
 18:30
18:30
River Trotters VSE 1

73

39

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 9 oktober
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

52

68

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 2 oktober
 20:00
20:00
BV Amsterdam VSE 1

63

58

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 2 oktober
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

53

49

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 2 oktober
 19:30
19:30
BC Shooters VSE 1

59

65

River Trotters VSE 1
Zaterdag 25 september
 19:45
19:45
Crackerjacks VSE 1

40

53

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 25 september
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

74

22

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 25 september
 19:00
19:00
Blue Stars VSE 1

31

56

VBC Akrides VSE 1
Zondag 19 september
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

47

72

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 18 september
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

57

33

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 18 september
 19:30
19:30
BC Shooters VSE 1

55

37

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 18 september
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

35

58

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 4 december
 13:00
13:00
River Trotters VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 4 december
 18:15
18:15
Crackerjacks VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 4 december
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 4 december
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 4 december
 20:30
20:30
BC Shooters VSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 11 december
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 11 december
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 11 december
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 11 december
 19:30
19:30
BC Shooters VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 11 december
 20:00
20:00
Blue Stars VSE 1

None

None

River Trotters VSE 1
Zaterdag 18 december
 15:00
15:00
River Trotters VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 18 december
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 18 december
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

BC Shooters VSE 1
Zondag 19 december
 14:30
14:30
BS Leiden VSE 2

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zondag 19 december
 14:45
14:45
Crackerjacks VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 8 januari
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 15 januari
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 15 januari
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 15 januari
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 15 januari
 20:30
20:30
Crackerjacks VSE 1

None

None

BC Shooters VSE 1
Zondag 16 januari
 15:30
15:30
Blue Stars VSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
BC Shooters VSE 1

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 22 januari
 10:15
10:15
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 22 januari
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

River Trotters VSE 1
Zaterdag 22 januari
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zondag 23 januari
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 29 januari
 10:15
10:15
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 29 januari
 13:00
13:00
River Trotters VSE 1

None

None

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 29 januari
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 29 januari
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zondag 30 januari
 12:30
12:30
Crackerjacks VSE 1

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Vrijdag 4 februari
 20:30
20:30
BS Leiden VSE 2

None

None

River Trotters VSE 1
Zaterdag 5 februari
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 5 februari
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 5 februari
 20:00
20:00
BC Shooters VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 5 februari
 20:30
20:30
Crackerjacks VSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 12 februari
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 12 februari
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 12 februari
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

River Trotters VSE 1
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 12 februari
 20:00
20:00
Blue Stars VSE 1

None

None

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 19 februari
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 19 februari
 20:05
20:05
BC Shooters VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 19 februari
 20:30
20:30
Crackerjacks VSE 1

None

None

River Trotters VSE 1
Zaterdag 19 februari
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zondag 20 februari
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 5 maart
 14:00
14:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 12 maart
 10:15
10:15
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 12 maart
 13:00
13:00
River Trotters VSE 1

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 12 maart
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 12 maart
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zondag 13 maart
 15:00
15:00
Blue Stars VSE 1

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 19 maart
 08:30
08:30
River Trotters VSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 19 maart
 18:15
18:15
Crackerjacks VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 19 maart
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 19 maart
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 19 maart
 20:00
20:00
BC Shooters VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 26 maart
 10:15
10:15
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

None

None

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 26 maart
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 26 maart
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

River Trotters VSE 1
Zaterdag 26 maart
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 26 maart
 18:00
18:00
Blue Stars VSE 1

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Vrijdag 1 april
 20:30
20:30
BS Leiden VSE 2

None

None

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 2 april
 08:30
08:30
River Trotters VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 2 april
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Zaterdag 2 april
 19:00
19:00
B.C. Waldric VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 2 april
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 9 april
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 9 april
 10:15
10:15
Northside Ballers Amsterdam VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 9 april
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

River Trotters VSE 1
Zaterdag 9 april
 19:30
19:30
BC Shooters VSE 1

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 9 april
 20:00
20:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

Crackerjacks VSE 1
Zaterdag 23 april
 15:00
15:00
River Trotters VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam VSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Donderdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Shooters VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1