!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Racing Beverwijk MSE 3 7 14 557 263
2 BC APOLLO Amsterdam MSE 8 7 14 451 371
3 BV Hoofddorp MSE 5 7 10 381 329
4 Northside Ballers Amsterdam MSE 2 6 6 438 304
5 BC Triple Threat MSE 2 6 6 360 307
6 BC Schrobbelaar MSE 4 7 6 446 456
7 BV Early Bird MSE 2 7 6 383 420
8 Mapleleaves MSE 1 7 4 301 432
9 AMVJ-Amsterdam MSE 1 8 4 303 507
10 Onze Gezellen MSE 4 8 4 346 505
11 BV Amsterdam MSE 8 6 2 260 332
Zaterdag 27 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

69

43

Mapleleaves MSE 1
Zondag 21 november
 14:30
14:30
BV Early Bird MSE 2

35

57

BV Hoofddorp MSE 5
Zaterdag 20 november
 13:00
13:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

50

52

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 20 november
 16:00
16:00
BC Triple Threat MSE 2

64

40

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 20 november
 15:30
15:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

61

66

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 20 november
 15:15
15:15
Onze Gezellen MSE 4

48

43

Mapleleaves MSE 1
Zaterdag 13 november
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 4

89

51

BV Early Bird MSE 2
Zaterdag 13 november
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 8

54

37

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 13 november
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 1

73

24

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 13 november
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 5

35

51

Racing Beverwijk MSE 3
Zondag 7 november
 14:30
14:30
BV Early Bird MSE 2

88

14

Mapleleaves MSE 1
Zaterdag 6 november
 13:00
13:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

56

52

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 6 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

67

54

BV Hoofddorp MSE 5
Zaterdag 6 november
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 3

90

50

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 6 november
 17:00
17:00
Onze Gezellen MSE 4

38

81

BC Triple Threat MSE 2
Zondag 31 oktober
 17:15
17:15
BC Triple Threat MSE 2

62

35

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 4

62

66

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 30 oktober
 15:30
15:30
Onze Gezellen MSE 4

32

96

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 1

41

98

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 16 oktober
 14:30
14:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

99

39

BV Early Bird MSE 2
Zondag 10 oktober
 16:15
16:15
BV Early Bird MSE 2

53

51

BC Triple Threat MSE 2
Zondag 10 oktober
 15:00
15:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

45

42

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 9 oktober
 15:45
15:45
Racing Beverwijk MSE 3

63

30

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 9 oktober
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

45

66

BV Hoofddorp MSE 5
Zondag 3 oktober
 15:00
15:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

25

68

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 16:45
16:45
BC Triple Threat MSE 2

47

82

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 2 oktober
 19:30
19:30
Onze Gezellen MSE 4

59

47

BV Early Bird MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 8

49

70

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 2 oktober
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 4

65

74

BV Hoofddorp MSE 5
Zondag 26 september
 14:30
14:30
BV Early Bird MSE 2

70

51

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 25 september
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 4

76

69

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 25 september
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

59

55

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 25 september
 17:45
17:45
Racing Beverwijk MSE 3

85

43

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 25 september
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 5

53

31

Mapleleaves MSE 1
Zaterdag 18 september
 11:00
11:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

17

88

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 18 september
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 8

35

42

BV Hoofddorp MSE 5
Zaterdag 18 september
 14:00
14:00
Onze Gezellen MSE 4

47

54

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 18 september
 14:45
14:45
Mapleleaves MSE 1

56

52

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 4 december
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 4

None

None

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 4 december
 14:00
14:00
BV Amsterdam MSE 8

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 4 december
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 1

None

None

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 4 december
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 4 december
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 11 december
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 11 december
 15:35
15:35
Onze Gezellen MSE 4

None

None

BV Hoofddorp MSE 5
Zaterdag 11 december
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 8

None

None

Mapleleaves MSE 1
Zaterdag 11 december
 21:00
21:00
BC Triple Threat MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 4
Zondag 12 december
 14:30
14:30
BV Early Bird MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Donderdag 16 december
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

BV Early Bird MSE 2
Vrijdag 17 december
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 18 december
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 4

None

None

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 18 december
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 18 december
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 8 januari
 18:30
18:30
BV Amsterdam MSE 8

None

None

BV Early Bird MSE 2
Donderdag 13 januari
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 15 januari
 13:00
13:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 15 januari
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 4

None

None

Mapleleaves MSE 1
Zaterdag 15 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

Onze Gezellen MSE 4
Zondag 16 januari
 19:30
19:30
BV Early Bird MSE 2

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 22 januari
 14:15
14:15
Onze Gezellen MSE 4

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 22 januari
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 5
Zondag 23 januari
 14:30
14:30
BC Triple Threat MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zondag 23 januari
 15:00
15:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

BV Early Bird MSE 2
Zaterdag 29 januari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 29 januari
 13:00
13:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 29 januari
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 29 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

BV Amsterdam MSE 8
Zondag 30 januari
 19:30
19:30
BV Early Bird MSE 2

None

None

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 5 februari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 5 februari
 16:30
16:30
Onze Gezellen MSE 4

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 5 februari
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 8

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 5 februari
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 5 februari
 21:00
21:00
BC Triple Threat MSE 2

None

None

BV Early Bird MSE 2
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

None

None

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 12 februari
 13:00
13:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 12 februari
 15:45
15:45
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

Mapleleaves MSE 1
Zaterdag 12 februari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

BC Schrobbelaar MSE 4
Zondag 13 februari
 19:30
19:30
BV Early Bird MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 5 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 5 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 8

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 5 maart
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 1

None

None

BV Early Bird MSE 2
Zaterdag 5 maart
 20:30
20:30
BC Triple Threat MSE 2

None

None

Onze Gezellen MSE 4
Zondag 6 maart
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 4

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Zaterdag 12 maart
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

None

None

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 12 maart
 15:30
15:30
Onze Gezellen MSE 4

None

None

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 12 maart
 19:00
19:00
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

BV Hoofddorp MSE 5
Zondag 13 maart
 16:00
16:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

Mapleleaves MSE 1
Zondag 13 maart
 19:30
19:30
BV Early Bird MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 19 maart
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 4

None

None

AMVJ-Amsterdam MSE 1
Zaterdag 19 maart
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 8

None

None

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 19 maart
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 19 maart
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

BV Early Bird MSE 2
Zaterdag 19 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 26 maart
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 26 maart
 13:00
13:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 5
Zaterdag 26 maart
 13:45
13:45
Onze Gezellen MSE 4

None

None

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 26 maart
 15:45
15:45
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 26 maart
 21:00
21:00
BC Triple Threat MSE 2

None

None

Mapleleaves MSE 1
Donderdag 31 maart
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 3

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 2
Zaterdag 2 april
 16:00
16:00
Mapleleaves MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 8
Zaterdag 2 april
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 5

None

None

Onze Gezellen MSE 4
Zaterdag 2 april
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 4

None

None

BC Triple Threat MSE 2
Zaterdag 2 april
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 8

None

None

BV Early Bird MSE 2
Zaterdag 9 april
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 2

None

None

Mapleleaves MSE 1
Zaterdag 9 april
 13:00
13:00
AMVJ-Amsterdam MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 8
Zaterdag 9 april
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 8

None

None

BC Schrobbelaar MSE 4
Zaterdag 9 april
 21:00
21:00
BC Triple Threat MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 5
Zondag 10 april
 19:30
19:30
BV Early Bird MSE 2

None

None

Racing Beverwijk MSE 3
Donderdag 30 juni
 12:00
12:00
BC Triple Threat MSE 2

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 2