!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie

013

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Landslake Lions X14 2 7 14 546 125
2 Monks X14 1 (VR) 8 14 555 184
3 BV Lisse X14 1 (VR) 7 12 333 260
4 Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR) 7 10 313 224
5 Volendam X14 1 (VR) 7 8 337 255
6 Flevo Musketiers X14 2 7 8 286 261
7 BV Hoofddorp X14 3 7 6 305 363
8 K.T.C. X14 3 8 4 177 611
9 BC APOLLO Amsterdam X14 4 8 4 287 368
10 Mapleleaves X14 3 7 0 169 410
11 BC Flying Oost X14 2 (VR) 7 0 197 444
Zaterdag 27 november
 16:15
16:15
BV Lisse X14 1 (VR)

39

72

Monks X14 1 (VR)
Zondag 21 november
 16:30
16:30
Monks X14 1 (VR)

125

19

K.T.C. X14 3
Zaterdag 20 november
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X14 2

40

39

BV Hoofddorp X14 3
Zaterdag 20 november
 10:00
10:00
BC Flying Oost X14 2 (VR)

26

64

Volendam X14 1 (VR)
Zaterdag 20 november
 16:00
16:00
BV Lisse X14 1 (VR)

43

24

Mapleleaves X14 3
Zaterdag 20 november
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)

46

35

BC APOLLO Amsterdam X14 4
Zondag 14 november
 11:00
11:00
Landslake Lions X14 2

43

24

Monks X14 1 (VR)
Zaterdag 13 november
 15:30
15:30
Volendam X14 1 (VR)

32

50

BV Lisse X14 1 (VR)
Zaterdag 13 november
 17:00
17:00
BV Hoofddorp X14 3

65

38

BC Flying Oost X14 2 (VR)
Zaterdag 13 november
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X14 2

33

41

Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)
Zaterdag 13 november
 13:00
13:00
K.T.C. X14 3

39

37

BC APOLLO Amsterdam X14 4
Zondag 7 november
 16:30
16:30
Monks X14 1 (VR)

83

16

Mapleleaves X14 3
Zondag 7 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X14 4

9

85

Landslake Lions X14 2
Zaterdag 6 november
 10:00
10:00
BC Flying Oost X14 2 (VR)

28

53

Flevo Musketiers X14 2
Zaterdag 6 november
 16:00
16:00
BV Lisse X14 1 (VR)

55

37

BV Hoofddorp X14 3
Zondag 31 oktober
 13:00
13:00
Landslake Lions X14 2

112

6

K.T.C. X14 3
Zaterdag 30 oktober
 10:00
10:00
BC Flying Oost X14 2 (VR)

21

60

Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)
Zaterdag 30 oktober
 13:00
13:00
Mapleleaves X14 3

21

33

BC APOLLO Amsterdam X14 4
Zaterdag 30 oktober
 15:30
15:30
Volendam X14 1 (VR)

27

48

Monks X14 1 (VR)
Zaterdag 30 oktober
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X14 2

42

43

BV Lisse X14 1 (VR)
Zaterdag 16 oktober
 12:30
12:30
Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)

76

9

K.T.C. X14 3
Zondag 10 oktober
 16:35
16:35
Monks X14 1 (VR)

62

14

BV Hoofddorp X14 3
Zondag 10 oktober
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X14 4

31

57

Volendam X14 1 (VR)
Zaterdag 9 oktober
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)

22

51

Landslake Lions X14 2
Zaterdag 9 oktober
 16:30
16:30
K.T.C. X14 3

48

35

Mapleleaves X14 3
Zaterdag 9 oktober
 16:00
16:00
BV Lisse X14 1 (VR)

63

29

BC Flying Oost X14 2 (VR)
Zaterdag 2 oktober
 16:00
16:00
BV Lisse X14 1 (VR)

40

24

Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)
Zaterdag 2 oktober
 17:00
17:00
BV Hoofddorp X14 3

49

48

BC APOLLO Amsterdam X14 4
Zaterdag 2 oktober
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X14 2

7

64

Monks X14 1 (VR)
Zaterdag 2 oktober
 16:00
16:00
Mapleleaves X14 3

18

97

Landslake Lions X14 2
Zaterdag 2 oktober
 15:30
15:30
Volendam X14 1 (VR)

69

24

K.T.C. X14 3
Zondag 26 september
 16:30
16:30
Monks X14 1 (VR)

77

19

BC Flying Oost X14 2 (VR)
Zondag 26 september
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam X14 4

32

35

Flevo Musketiers X14 2
Zondag 26 september
 13:00
13:00
Landslake Lions X14 2

56

26

Volendam X14 1 (VR)
Zaterdag 25 september
 14:45
14:45
Mapleleaves X14 3

35

44

Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)
Zaterdag 25 september
 16:30
16:30
K.T.C. X14 3

18

81

BV Hoofddorp X14 3
Zaterdag 18 september
 10:00
10:00
BC Flying Oost X14 2 (VR)

36

62

BC APOLLO Amsterdam X14 4
Zaterdag 18 september
 13:00
13:00
BV Hoofddorp X14 3

20

102

Landslake Lions X14 2
Zaterdag 18 september
 15:30
15:30
Volendam X14 1 (VR)

62

20

Mapleleaves X14 3
Zaterdag 18 september
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X14 2

76

14

K.T.C. X14 3
Zondag 19 december
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X14 4

None

None

BV Lisse X14 1 (VR)
Zondag 19 december
 11:00
11:00
Landslake Lions X14 2

None

None

Flevo Musketiers X14 2
Zaterdag 18 december
 15:30
15:30
Volendam X14 1 (VR)

None

None

Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)
Zaterdag 18 december
 14:45
14:45
Mapleleaves X14 3

None

None

BV Hoofddorp X14 3
Zaterdag 18 december
 13:00
13:00
K.T.C. X14 3

None

None

BC Flying Oost X14 2 (VR)
Zaterdag 11 december
 17:00
17:00
BV Lisse X14 1 (VR)

None

None

K.T.C. X14 3
Zaterdag 11 december
 16:30
16:30
Flevo Musketiers X14 2

None

None

Mapleleaves X14 3
Zaterdag 11 december
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)

None

None

Monks X14 1 (VR)
Zaterdag 11 december
 13:00
13:00
BV Hoofddorp X14 3

None

None

Volendam X14 1 (VR)
Zaterdag 11 december
 10:00
10:00
BC Flying Oost X14 2 (VR)

None

None

Landslake Lions X14 2
Zondag 5 december
 13:00
13:00
Landslake Lions X14 2

None

None

BV Lisse X14 1 (VR)
Zondag 5 december
 13:00
13:00
BC APOLLO Amsterdam X14 4

None

None

Monks X14 1 (VR)
Zaterdag 4 december
 17:00
17:00
BV Hoofddorp X14 3

None

None

Northside Ballers Amsterdam X14 2 (VR)
Zaterdag 4 december
 15:30
15:30
Volendam X14 1 (VR)

None

None

Flevo Musketiers X14 2
Zaterdag 4 december
 14:45
14:45
Mapleleaves X14 3

None

None

BC Flying Oost X14 2 (VR)