!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Harlemlakers MSE 7 8 16 628 454
2 VBC Akrides MSE 5 8 14 471 308
3 MBCA A'veen MSE 4 7 12 568 352
4 BC APOLLO Amsterdam MSE 9 8 12 566 343
5 BV Lisse MSE 3 8 10 539 436
6 Hot Pepper Heat MSE 3 7 6 340 483
7 U.S. MSE 6 7 6 370 369
8 Mapleleaves MSE 2 6 4 294 380
9 Monks MSE 1 8 4 401 461
10 Windmills MSE 3 8 4 324 549
11 Northside Ballers Amsterdam MSE 3 7 2 346 394
12 HBC MSE 3 8 0 307 625
Zondag 21 november
 16:30
16:30
Monks MSE 1

57

54

Windmills MSE 3
Zaterdag 20 november
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 7

86

80

BV Lisse MSE 3
Zaterdag 20 november
 13:45
13:45
Hot Pepper Heat MSE 3

41

104

MBCA A'veen MSE 4
Vrijdag 19 november
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

54

52

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Dinsdag 16 november
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE 4

64

67

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 13 november
 15:45
15:45
BV Lisse MSE 3

79

49

Monks MSE 1
Zaterdag 13 november
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

55

47

U.S. MSE 6
Vrijdag 12 november
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

42

38

HBC MSE 3
Vrijdag 12 november
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 5

53

42

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Zondag 7 november
 16:30
16:30
Monks MSE 1

58

73

MBCA A'veen MSE 4
Zondag 7 november
 18:15
18:15
U.S. MSE 6

36

57

VBC Akrides MSE 5
Zondag 7 november
 15:00
15:00
Hot Pepper Heat MSE 3

36

88

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 6 november
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

49

51

Windmills MSE 3
Zaterdag 6 november
 16:30
16:30
HBC MSE 3

58

77

BV Lisse MSE 3
Zaterdag 6 november
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 7

91

55

Mapleleaves MSE 2
Zondag 31 oktober
 15:00
15:00
U.S. MSE 6

56

53

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Zaterdag 30 oktober
 17:45
17:45
BV Lisse MSE 3

80

40

Windmills MSE 3
Zaterdag 30 oktober
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 2

33

68

Monks MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

56

66

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 30 oktober
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 4

113

62

HBC MSE 3
Vrijdag 29 oktober
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 5

2

0

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 16 oktober
 12:30
12:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

58

50

HBC MSE 3
Zondag 10 oktober
 16:30
16:30
Monks MSE 1

41

78

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 9 oktober
 20:00
20:00
HBC MSE 3

29

60

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 14:00
14:00
Hot Pepper Heat MSE 3

72

70

U.S. MSE 6
Zaterdag 9 oktober
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 7

80

50

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 9 oktober
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

33

39

BV Lisse MSE 3
Vrijdag 8 oktober
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

35

75

MBCA A'veen MSE 4
Zondag 3 oktober
 16:00
16:00
U.S. MSE 6

51

71

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 2 oktober
 15:30
15:30
Hot Pepper Heat MSE 3

78

68

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Zaterdag 2 oktober
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

103

18

HBC MSE 3
Zaterdag 2 oktober
 16:00
16:00
Mapleleaves MSE 2

69

38

Windmills MSE 3
Zaterdag 2 oktober
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 4

64

58

BV Lisse MSE 3
Vrijdag 1 oktober
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

40

34

Monks MSE 1
Zondag 26 september
 16:30
16:30
Monks MSE 1

43

46

U.S. MSE 6
Zaterdag 25 september
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 7

100

55

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 25 september
 20:00
20:00
HBC MSE 3

34

108

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 25 september
 16:00
16:00
BV Lisse MSE 3

79

46

Mapleleaves MSE 2
Vrijdag 24 september
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

34

74

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zondag 19 september
 15:00
15:00
U.S. MSE 6

64

18

HBC MSE 3
Zaterdag 18 september
 11:30
11:30
Hot Pepper Heat MSE 3

58

51

Monks MSE 1
Zaterdag 18 september
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

60

47

BV Lisse MSE 3
Zaterdag 18 september
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 2

31

75

MBCA A'veen MSE 4
Zaterdag 18 september
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

43

67

Harlemlakers MSE 7
Vrijdag 17 september
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

107

30

Windmills MSE 3
Dinsdag 30 november
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE 4

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Vrijdag 3 december
 19:30
19:30
Windmills MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 4 december
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 4

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 4 december
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 4 december
 18:30
18:30
BV Lisse MSE 3

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 4 december
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Maandag 6 december
 20:30
20:30
Mapleleaves MSE 2

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Vrijdag 10 december
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

MBCA A'veen MSE 4
Zaterdag 11 december
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

None

None

Monks MSE 1
Zaterdag 11 december
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 7

None

None

HBC MSE 3
Zaterdag 11 december
 15:15
15:15
Hot Pepper Heat MSE 3

None

None

Windmills MSE 3
Zondag 12 december
 13:00
13:00
U.S. MSE 6

None

None

BV Lisse MSE 3
Vrijdag 17 december
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 18 december
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 4

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 18 december
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 2

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Zaterdag 18 december
 17:45
17:45
HBC MSE 3

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 18 december
 19:30
19:30
BV Lisse MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zondag 19 december
 16:30
16:30
Monks MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 7
Vrijdag 14 januari
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 15 januari
 14:30
14:30
Harlemlakers MSE 7

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Zaterdag 15 januari
 14:45
14:45
MBCA A'veen MSE 4

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 15 januari
 17:30
17:30
BV Lisse MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 15 januari
 21:15
21:15
HBC MSE 3

None

None

U.S. MSE 6
Zondag 16 januari
 16:45
16:45
Monks MSE 1

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Vrijdag 21 januari
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

HBC MSE 3
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

None

None

MBCA A'veen MSE 4
Zaterdag 22 januari
 16:15
16:15
Hot Pepper Heat MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 22 januari
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 2

None

None

BV Lisse MSE 3
Zaterdag 22 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

None

None

Windmills MSE 3
Zondag 23 januari
 13:15
13:15
U.S. MSE 6

None

None

Monks MSE 1
Vrijdag 28 januari
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 29 januari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 29 januari
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 7

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 29 januari
 17:45
17:45
HBC MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 29 januari
 18:45
18:45
BV Lisse MSE 3

None

None

MBCA A'veen MSE 4
Zondag 30 januari
 16:30
16:30
Monks MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 5
Vrijdag 4 februari
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 5 februari
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 4

None

None

Windmills MSE 3
Zaterdag 5 februari
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 2

None

None

HBC MSE 3
Zaterdag 5 februari
 18:00
18:00
BV Lisse MSE 3

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Zaterdag 5 februari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

None

None

Monks MSE 1
Zondag 6 februari
 15:00
15:00
U.S. MSE 6

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Vrijdag 11 februari
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

None

None

BV Lisse MSE 3
Zaterdag 12 februari
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 12 februari
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 7

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 12 februari
 13:30
13:30
Hot Pepper Heat MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 12 februari
 17:45
17:45
HBC MSE 3

None

None

MBCA A'veen MSE 4
Zondag 13 februari
 16:30
16:30
Monks MSE 1

None

None

Mapleleaves MSE 2
Vrijdag 4 maart
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 5

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 5 maart
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 4

None

None

Monks MSE 1
Zaterdag 5 maart
 14:45
14:45
Windmills MSE 3

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Zaterdag 5 maart
 18:15
18:15
Mapleleaves MSE 2

None

None

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 5 maart
 19:30
19:30
BV Lisse MSE 3

None

None

HBC MSE 3
Zaterdag 5 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 12 maart
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 12 maart
 11:00
11:00
Harlemlakers MSE 7

None

None

MBCA A'veen MSE 4
Zaterdag 12 maart
 13:30
13:30
Hot Pepper Heat MSE 3

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 12 maart
 16:30
16:30
HBC MSE 3

None

None

Windmills MSE 3
Zondag 13 maart
 10:30
10:30
U.S. MSE 6

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zondag 13 maart
 16:30
16:30
Monks MSE 1

None

None

BV Lisse MSE 3
Vrijdag 18 maart
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

None

None

Monks MSE 1
Zaterdag 19 maart
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 4

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 19 maart
 16:00
16:00
BV Lisse MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 7
Zaterdag 19 maart
 16:30
16:30
Mapleleaves MSE 2

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 19 maart
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 19 maart
 20:00
20:00
HBC MSE 3

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Vrijdag 25 maart
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 26 maart
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 26 maart
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 7

None

None

Windmills MSE 3
Zaterdag 26 maart
 15:30
15:30
Hot Pepper Heat MSE 3

None

None

BV Lisse MSE 3
Zondag 27 maart
 15:00
15:00
U.S. MSE 6

None

None

MBCA A'veen MSE 4
Zondag 27 maart
 16:30
16:30
Monks MSE 1

None

None

HBC MSE 3
Vrijdag 1 april
 21:15
21:15
Windmills MSE 3

None

None

Hot Pepper Heat MSE 3
Zaterdag 2 april
 12:45
12:45
MBCA A'veen MSE 4

None

None

VBC Akrides MSE 5
Zaterdag 2 april
 17:45
17:45
Mapleleaves MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 9
Zaterdag 2 april
 18:15
18:15
BV Lisse MSE 3

None

None

U.S. MSE 6
Zaterdag 2 april
 20:00
20:00
HBC MSE 3

None

None

Harlemlakers MSE 7
Zondag 3 april
 16:30
16:30
Monks MSE 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam MSE 3
Vrijdag 8 april
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 5

None

None

BV Lisse MSE 3
Zaterdag 9 april
 08:30
08:30
Northside Ballers Amsterdam MSE 3

None

None

Mapleleaves MSE 2
Zaterdag 9 april
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 7

None

None

Monks MSE 1
Zaterdag 9 april
 16:15
16:15
Hot Pepper Heat MSE 3

None

None

HBC MSE 3
Zaterdag 9 april
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

None

None

MBCA A'veen MSE 4
Zondag 10 april
 15:15
15:15
U.S. MSE 6

None

None

Windmills MSE 3
Zaterdag 7 mei
 20:00
20:00
HBC MSE 3

None

None

Monks MSE 1
Donderdag 30 juni
 11:00
11:00
U.S. MSE 6

None

None

Mapleleaves MSE 2
Donderdag 30 juni
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 9

None

None

Mapleleaves MSE 2