!
Northside Ballers Amsterdam logo
Competities

Northside Ballers Amsterdam / Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

015

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC APOLLO Amsterdam X12 3 7 14 396 83
2 BV Amsterdam X12 2 8 14 317 134
3 K.T.C. X12 2 7 12 221 180
4 Northside Ballers Amsterdam X12 2 7 8 242 129
5 BV Lisse X12 1 (VR) 6 6 162 147
6 Break Out '88 X12 1 (VR) 7 6 193 237
7 BV Hoofddorp X12 3 7 4 225 300
8 Harlemlakers X12 4 * 7 4 152 184
9 Mapleleaves X12 1 8 4 229 260
10 Landslake Lions X12 2 8 4 139 325
11 Onze Gezellen X12 5 6 0 70 367
Zaterdag 20 november
 10:15
10:15
Harlemlakers X12 4 *

20

14

BV Lisse X12 1 (VR)
Zaterdag 20 november
 16:00
16:00
BV Amsterdam X12 2

58

13

Onze Gezellen X12 5
Zaterdag 20 november
 16:00
16:00
Break Out '88 X12 1 (VR)

20

0

Mapleleaves X12 1
Zaterdag 20 november
 14:45
14:45
K.T.C. X12 2

0

20

Landslake Lions X12 2
Zaterdag 20 november
 13:30
13:30
Northside Ballers Amsterdam X12 2

24

27

BC APOLLO Amsterdam X12 3
Zaterdag 13 november
 13:00
13:00
Mapleleaves X12 1

31

33

K.T.C. X12 2
Zaterdag 13 november
 17:30
17:30
BV Lisse X12 1 (VR)

14

16

BV Amsterdam X12 2
Zaterdag 13 november
 14:15
14:15
Onze Gezellen X12 5

10

82

BC APOLLO Amsterdam X12 3
Zaterdag 13 november
 13:00
13:00
BV Hoofddorp X12 3

35

44

Break Out '88 X12 1 (VR)
Zaterdag 13 november
 11:30
11:30
Landslake Lions X12 2

18

50

Harlemlakers X12 4 *
Zondag 7 november
 14:45
14:45
K.T.C. X12 2

47

43

BV Hoofddorp X12 3
Zondag 7 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam X12 3

49

2

BV Lisse X12 1 (VR)
Zaterdag 6 november
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam X12 2

53

3

Onze Gezellen X12 5
Zaterdag 6 november
 16:00
16:00
BV Amsterdam X12 2

50

0

Landslake Lions X12 2
Zaterdag 6 november
 10:15
10:15
Harlemlakers X12 4 *

27

24

Mapleleaves X12 1
Vrijdag 5 november
 18:15
18:15
Northside Ballers Amsterdam X12 2

21

31

BV Amsterdam X12 2
Zondag 31 oktober
 11:00
11:00
Landslake Lions X12 2

12

69

BC APOLLO Amsterdam X12 3
Zaterdag 30 oktober
 13:00
13:00
Mapleleaves X12 1

21

44

BV Amsterdam X12 2
Zaterdag 30 oktober
 13:00
13:00
BV Hoofddorp X12 3

35

27

Harlemlakers X12 4 *
Zaterdag 30 oktober
 16:00
16:00
Break Out '88 X12 1 (VR)

20

41

Northside Ballers Amsterdam X12 2
Zondag 10 oktober
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam X12 3

59

8

Mapleleaves X12 1
Zaterdag 9 oktober
 15:45
15:45
Onze Gezellen X12 5

14

38

Landslake Lions X12 2
Zaterdag 9 oktober
 14:00
14:00
BV Amsterdam X12 2

56

20

BV Hoofddorp X12 3
Zaterdag 9 oktober
 13:00
13:00
K.T.C. X12 2

46

25

Break Out '88 X12 1 (VR)
Zondag 3 oktober
 11:00
11:00
Landslake Lions X12 2

14

45

BV Lisse X12 1 (VR)
Zaterdag 2 oktober
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12 3

6

57

BC APOLLO Amsterdam X12 3
Zaterdag 2 oktober
 16:00
16:00
Break Out '88 X12 1 (VR)

40

18

Harlemlakers X12 4 *
Zaterdag 2 oktober
 14:45
14:45
K.T.C. X12 2

40

33

Northside Ballers Amsterdam X12 2
Zaterdag 2 oktober
 12:30
12:30
Mapleleaves X12 1

66

10

Onze Gezellen X12 5
Zondag 26 september
 13:00
13:00
Landslake Lions X12 2

8

50

Northside Ballers Amsterdam X12 2
Zaterdag 25 september
 14:00
14:00
BV Amsterdam X12 2

44

23

Break Out '88 X12 1 (VR)
Zaterdag 25 september
 16:00
16:00
BV Lisse X12 1 (VR)

38

32

Mapleleaves X12 1
Zaterdag 25 september
 15:30
15:30
Onze Gezellen X12 5

20

70

BV Hoofddorp X12 3
Zaterdag 25 september
 10:15
10:15
Harlemlakers X12 4 *

10

33

K.T.C. X12 2
Zaterdag 18 september
 11:00
11:00
BV Hoofddorp X12 3

16

49

BV Lisse X12 1 (VR)
Zaterdag 18 september
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam X12 2

20

0

Harlemlakers X12 4 *
Zaterdag 18 september
 16:00
16:00
Break Out '88 X12 1 (VR)

21

53

BC APOLLO Amsterdam X12 3
Zaterdag 18 september
 14:45
14:45
K.T.C. X12 2

22

18

BV Amsterdam X12 2
Zaterdag 18 september
 13:00
13:00
Mapleleaves X12 1

47

29

Landslake Lions X12 2
Vrijdag 31 december
 11:30
11:30
Northside Ballers Amsterdam X12 2

None

None

BV Lisse X12 1 (VR)
Zondag 19 december
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam X12 3

None

None

K.T.C. X12 2
Zondag 19 december
 11:00
11:00
Landslake Lions X12 2

None

None

BV Hoofddorp X12 3
Zaterdag 18 december
 16:00
16:00
BV Amsterdam X12 2

None

None

Harlemlakers X12 4 *
Zaterdag 18 december
 14:30
14:30
Onze Gezellen X12 5

None

None

Break Out '88 X12 1 (VR)
Zaterdag 18 december
 13:00
13:00
Mapleleaves X12 1

None

None

Northside Ballers Amsterdam X12 2
Zaterdag 11 december
 16:00
16:00
Break Out '88 X12 1 (VR)

None

None

BV Lisse X12 1 (VR)
Zaterdag 11 december
 14:45
14:45
K.T.C. X12 2

None

None

Onze Gezellen X12 5
Zaterdag 11 december
 13:00
13:00
BV Hoofddorp X12 3

None

None

Mapleleaves X12 1
Zaterdag 11 december
 10:15
10:15
Harlemlakers X12 4 *

None

None

BC APOLLO Amsterdam X12 3
Zondag 5 december
 09:00
09:00
BC APOLLO Amsterdam X12 3

None

None

BV Amsterdam X12 2
Zaterdag 4 december
 17:00
17:00
BV Lisse X12 1 (VR)

None

None

K.T.C. X12 2
Zaterdag 4 december
 15:00
15:00
BV Hoofddorp X12 3

None

None

Northside Ballers Amsterdam X12 2
Zaterdag 4 december
 12:00
12:00
Onze Gezellen X12 5

None

None

Harlemlakers X12 4 *
Zaterdag 4 december
 11:30
11:30
Landslake Lions X12 2

None

None

Break Out '88 X12 1 (VR)