!
Green Giants logo
Competities

Green Giants / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 MSV Basketbal MSE 2 2 4 136 93
2 De Dunckers MSE 2 1 2 74 56
3 Utrecht Bull's MSE 4 2 2 104 112
4 Sparta Nijkerk MSE 1 3 2 145 174
5 Almere Pioneers MSE 4 0 0 0 0
6 Blue Arrows MSE 1 0 0 0 0
7 Crackerjacks MSE 2 0 0 0 0
8 Green Giants MSE 1 0 0 0 0
9 O.S.M. '75 MSE 1 0 0 0 0
10 Red Stars MSE 3 0 0 0 0
11 BC Utrecht Cangeroes MSE 4 0 0 0 0
12 Eem '78 MSE 1 2 0 110 134
Zondag 11 oktober
 13:45
13:45
Blue Arrows MSE 1

60

44

Red Stars MSE 3
Zaterdag 10 oktober
 16:30
16:30
Sparta Nijkerk MSE 1

60

54

Eem '78 MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 18:30
18:30
Green Giants MSE 1

47

62

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 10 oktober
 20:00
20:00
MSV Basketbal MSE 2

62

58

O.S.M. '75 MSE 1
Zondag 4 oktober
 16:15
16:15
Utrecht Bull's MSE 4

51

62

Red Stars MSE 3
Zaterdag 3 oktober
 15:30
15:30
Crackerjacks MSE 2

69

46

Almere Pioneers MSE 4
Zaterdag 3 oktober
 17:30
17:30
BC Utrecht Cangeroes MSE 4

32

34

Blue Arrows MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 17:00
17:00
O.S.M. '75 MSE 1

58

60

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 15:00
15:00
Green Giants MSE 1

49

71

MSV Basketbal MSE 2
Zondag 27 september
 13:45
13:45
Blue Arrows MSE 1

49

44

Crackerjacks MSE 2
Zaterdag 26 september
 20:00
20:00
MSV Basketbal MSE 2

66

54

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 26 september
 18:00
18:00
Red Stars MSE 3

58

62

BC Utrecht Cangeroes MSE 4
Zaterdag 26 september
 16:30
16:30
Sparta Nijkerk MSE 1

67

61

Green Giants MSE 1
Zondag 20 september
 14:15
14:15
Utrecht Bull's MSE 4

52

31

BC Utrecht Cangeroes MSE 4
Zaterdag 19 september
 18:00
18:00
MSV Basketbal MSE 2

70

39

Sparta Nijkerk MSE 1
Zaterdag 19 september
 14:45
14:45
Crackerjacks MSE 2

57

44

Red Stars MSE 3
Zaterdag 19 september
 21:00
21:00
Eem '78 MSE 1

68

45

Almere Pioneers MSE 4
Zaterdag 19 september
 18:45
18:45
O.S.M. '75 MSE 1

53

37

De Dunckers MSE 2
Zondag 13 september
 13:45
13:45
Blue Arrows MSE 1

49

55

Eem '78 MSE 1
Zondag 13 september
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 4

55

67

Crackerjacks MSE 2
Zaterdag 12 september
 15:00
15:00
Almere Pioneers MSE 4

65

63

O.S.M. '75 MSE 1
Zaterdag 12 september
 16:30
16:30
Sparta Nijkerk MSE 1

46

50

Utrecht Bull's MSE 4
Zaterdag 5 september
 15:00
15:00
De Dunckers MSE 2

74

56

Eem '78 MSE 1