!
Green Giants logo
Competities

Green Giants / Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie

013

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 B.Z.'72 X14 1 (VR) 5 10 352 112
2 BV Leiderdorp X14 2 (VR) 5 10 308 126
3 Archipel X14 2 (VR) 5 6 240 214
4 De Dunckers X14 3 4 4 190 125
5 DAS X14 3 (VR) 4 4 248 198
6 CobraNova X14 2 4 4 113 204
7 Green Giants X14 1 4 4 163 156
8 Break Stars X14 2 5 4 200 178
9 Bouncers Basketball X14 4 5 4 196 278
10 BC Shooters X14 1 5 4 163 227
11 Crackerjacks X14 4 4 0 120 246
12 BC Utrecht Cangeroes X14 3 4 0 79 308
Zondag 11 oktober
 12:15
12:15
BV Leiderdorp X14 2 (VR)

61

13

Archipel X14 2 (VR)
Zaterdag 10 oktober
 16:45
16:45
De Dunckers X14 3

90

24

BC Utrecht Cangeroes X14 3
Zaterdag 10 oktober
 15:00
15:00
B.Z.'72 X14 1 (VR)

58

20

BC Shooters X14 1
Zaterdag 10 oktober
 13:15
13:15
Green Giants X14 1

34

27

Break Stars X14 2
Zaterdag 10 oktober
 13:00
13:00
Crackerjacks X14 4

35

47

CobraNova X14 2
Zaterdag 10 oktober
 12:15
12:15
Bouncers Basketball X14 4

16

87

DAS X14 3 (VR)
Zaterdag 3 oktober
 17:45
17:45
BC Shooters X14 1

25

58

BV Leiderdorp X14 2 (VR)
Zaterdag 3 oktober
 17:30
17:30
BC Utrecht Cangeroes X14 3

20

71

Bouncers Basketball X14 4
Zaterdag 3 oktober
 17:00
17:00
CobraNova X14 2

14

84

B.Z.'72 X14 1 (VR)
Zaterdag 3 oktober
 16:30
16:30
DAS X14 3 (VR)

91

36

Crackerjacks X14 4
Zaterdag 3 oktober
 13:00
13:00
Break Stars X14 2

30

36

De Dunckers X14 3
Zaterdag 3 oktober
 12:15
12:15
Archipel X14 2 (VR)

47

61

Green Giants X14 1
Zaterdag 26 september
 15:00
15:00
B.Z.'72 X14 1 (VR)

87

34

DAS X14 3 (VR)
Zaterdag 26 september
 13:30
13:30
Break Stars X14 2

56

17

BC Utrecht Cangeroes X14 3
Zaterdag 26 september
 12:00
12:00
Crackerjacks X14 4

22

55

Bouncers Basketball X14 4
Zaterdag 26 september
 11:30
11:30
BV Leiderdorp X14 2 (VR)

51

15

CobraNova X14 2
Zaterdag 26 september
 11:30
11:30
Green Giants X14 1

34

45

BC Shooters X14 1
Zaterdag 19 september
 15:45
15:45
BC Shooters X14 1

31

29

De Dunckers X14 3
Zaterdag 19 september
 15:45
15:45
Bouncers Basketball X14 4

17

70

B.Z.'72 X14 1 (VR)
Zaterdag 19 september
 15:00
15:00
Archipel X14 2 (VR)

49

39

Break Stars X14 2
Zaterdag 19 september
 13:00
13:00
CobraNova X14 2

37

34

Green Giants X14 1
Zaterdag 19 september
 12:30
12:30
DAS X14 3 (VR)

36

59

BV Leiderdorp X14 2 (VR)
Zondag 13 september
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes X14 3

18

91

Archipel X14 2 (VR)
Zaterdag 12 september
 16:45
16:45
B.Z.'72 X14 1 (VR)

53

27

Crackerjacks X14 4
Zaterdag 12 september
 13:15
13:15
BV Leiderdorp X14 2 (VR)

79

37

Bouncers Basketball X14 4
Zaterdag 12 september
 11:30
11:30
Break Stars X14 2

48

42

BC Shooters X14 1
Zaterdag 5 september
 15:00
15:00
De Dunckers X14 3

35

40

Archipel X14 2 (VR)