!
The Challengers logo
Competities

The Challengers / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC Triple Threat MSE 1 7 12 540 402
2 The Challengers MSE 1 7 10 494 405
3 De Hoppers MSE 1 7 10 493 383
4 Racing Beverwijk MSE 2 7 10 482 405
5 U.S. MSE 4 6 8 401 337
6 BV Hoofddorp MSE 2 8 8 438 425
7 BV Aalsmeer MSE 1 5 6 294 271
8 Flashing Heiloo MSE 1 6 6 382 351
9 Onze Gezellen MSE 2 6 2 291 474
10 BC Schrobbelaar MSE 2 7 2 375 535
11 BC APOLLO Amsterdam MSE 4 8 0 404 606
Zaterdag 27 november
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

43

76

The Challengers MSE 1
Zondag 21 november
 15:00
15:00
U.S. MSE 4

68

46

BC Schrobbelaar MSE 2
Zaterdag 20 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

50

58

Flashing Heiloo MSE 1
Zaterdag 20 november
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2

55

65

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 20 november
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 1

73

54

BV Aalsmeer MSE 1
Donderdag 18 november
 19:15
19:15
Racing Beverwijk MSE 2

58

56

The Challengers MSE 1
Zondag 14 november
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

51

44

BV Hoofddorp MSE 2
Zondag 14 november
 10:00
10:00
BC Triple Threat MSE 1

65

55

U.S. MSE 4
Zaterdag 13 november
 19:00
19:00
De Hoppers MSE 1

66

59

Racing Beverwijk MSE 2
Zaterdag 13 november
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 2

88

62

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 6 november
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

60

77

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 6 november
 20:50
20:50
Onze Gezellen MSE 2

65

55

BC Schrobbelaar MSE 2
Zaterdag 6 november
 20:30
20:30
The Challengers MSE 1

68

58

Flashing Heiloo MSE 1
Zaterdag 6 november
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2

68

49

De Hoppers MSE 1
Zondag 31 oktober
 15:30
15:30
BC Triple Threat MSE 1

90

39

Onze Gezellen MSE 2
Zondag 31 oktober
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

78

39

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 30 oktober
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 2

56

84

The Challengers MSE 1
Zaterdag 30 oktober
 17:30
17:30
De Hoppers MSE 1

63

57

U.S. MSE 4
Zaterdag 30 oktober
 19:00
19:00
BV Hoofddorp MSE 2

43

59

Racing Beverwijk MSE 2
Zondag 10 oktober
 13:30
13:30
U.S. MSE 4

59

55

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

46

78

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 18:45
18:45
The Challengers MSE 1

91

76

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 2

79

64

Flashing Heiloo MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 15:45
15:45
Onze Gezellen MSE 2

64

74

BV Aalsmeer MSE 1
Zondag 3 oktober
 12:00
12:00
U.S. MSE 4

73

65

Racing Beverwijk MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 14:00
14:00
De Hoppers MSE 1

102

31

Onze Gezellen MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2

57

42

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 2 oktober
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 2

46

92

Flashing Heiloo MSE 1
Zaterdag 25 september
 17:15
17:15
Onze Gezellen MSE 2

49

64

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 25 september
 20:15
20:15
The Challengers MSE 1

68

62

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 25 september
 19:30
19:30
Flashing Heiloo MSE 1

59

71

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 25 september
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 2

41

68

Racing Beverwijk MSE 2
Zondag 19 september
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

37

51

Flashing Heiloo MSE 1
Zondag 19 september
 11:00
11:00
U.S. MSE 4

89

43

Onze Gezellen MSE 2
Zaterdag 18 september
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 2

52

51

The Challengers MSE 1
Zaterdag 18 september
 16:45
16:45
Racing Beverwijk MSE 2

94

62

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 18 september
 18:30
18:30
BC Triple Threat MSE 1

96

43

BC Schrobbelaar MSE 2
Zondag 28 november
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

None

None

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 4 december
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 4 december
 20:00
20:00
The Challengers MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 2
Zaterdag 4 december
 20:30
20:30
BC Triple Threat MSE 1

None

None

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 4 december
 20:30
20:30
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

U.S. MSE 4
Zondag 5 december
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 2
Donderdag 9 december
 21:00
21:00
BV Aalsmeer MSE 1

None

None

The Challengers MSE 1
Zaterdag 11 december
 15:45
15:45
Racing Beverwijk MSE 2

None

None

Onze Gezellen MSE 2
Zaterdag 11 december
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2

None

None

Flashing Heiloo MSE 1
Zaterdag 11 december
 17:15
17:15
De Hoppers MSE 1

None

None

BC Schrobbelaar MSE 2
Zondag 12 december
 11:00
11:00
U.S. MSE 4

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zaterdag 18 december
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zaterdag 18 december
 16:30
16:30
BC Triple Threat MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 2
Zaterdag 18 december
 20:00
20:00
Onze Gezellen MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 18 december
 20:30
20:30
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 15 januari
 16:00
16:00
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zaterdag 15 januari
 16:00
16:00
Onze Gezellen MSE 2

None

None

U.S. MSE 4
Zaterdag 15 januari
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 2

None

None

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 15 januari
 18:30
18:30
The Challengers MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 15 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

None

None

Racing Beverwijk MSE 2
Zaterdag 22 januari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 2

None

None

Onze Gezellen MSE 2
Zaterdag 22 januari
 15:45
15:45
Racing Beverwijk MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 2
Zaterdag 22 januari
 17:30
17:30
De Hoppers MSE 1

None

None

The Challengers MSE 1
Zaterdag 22 januari
 21:15
21:15
BC Triple Threat MSE 1

None

None

Flashing Heiloo MSE 1
Zondag 23 januari
 17:15
17:15
U.S. MSE 4

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 29 januari
 15:45
15:45
Racing Beverwijk MSE 2

None

None

U.S. MSE 4
Zaterdag 29 januari
 17:00
17:00
Onze Gezellen MSE 2

None

None

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 29 januari
 19:15
19:15
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

BC Schrobbelaar MSE 2
Zaterdag 29 januari
 20:15
20:15
The Challengers MSE 1

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zaterdag 29 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

None

None

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 5 februari
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 5 februari
 16:15
16:15
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 2
Zaterdag 5 februari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2

None

None

U.S. MSE 4
Zaterdag 5 februari
 19:00
19:00
BC Triple Threat MSE 1

None

None

The Challengers MSE 1
Zondag 6 februari
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 2
Zaterdag 12 februari
 14:00
14:00
U.S. MSE 4

None

None

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 12 februari
 16:45
16:45
Onze Gezellen MSE 2

None

None

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 12 februari
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 12 februari
 18:30
18:30
The Challengers MSE 1

None

None

BC Schrobbelaar MSE 2
Zaterdag 12 februari
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zondag 20 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

None

None

U.S. MSE 4
Zaterdag 26 februari
 20:00
20:00
The Challengers MSE 1

None

None

U.S. MSE 4
Zondag 27 februari
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

None

None

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 5 maart
 17:30
17:30
De Hoppers MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 5 maart
 18:30
18:30
BC Triple Threat MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 5 maart
 18:45
18:45
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

The Challengers MSE 1
Zondag 6 maart
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

None

None

U.S. MSE 4
Zondag 6 maart
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 2

None

None

Onze Gezellen MSE 2
Zaterdag 12 maart
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zaterdag 12 maart
 17:15
17:15
Racing Beverwijk MSE 2

None

None

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 12 maart
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

None

None

BC Schrobbelaar MSE 2
Zaterdag 12 maart
 21:00
21:00
Onze Gezellen MSE 2

None

None

Flashing Heiloo MSE 1
Zondag 13 maart
 14:30
14:30
U.S. MSE 4

None

None

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 19 maart
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 2

None

None

U.S. MSE 4
Zaterdag 19 maart
 18:00
18:00
BC Triple Threat MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 19 maart
 19:45
19:45
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 19 maart
 20:00
20:00
The Challengers MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 2
Zaterdag 26 maart
 13:45
13:45
De Hoppers MSE 1

None

None

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 26 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 2
Zaterdag 26 maart
 17:15
17:15
Onze Gezellen MSE 2

None

None

The Challengers MSE 1
Zaterdag 26 maart
 17:30
17:30
Racing Beverwijk MSE 2

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zondag 27 maart
 15:00
15:00
U.S. MSE 4

None

None

Flashing Heiloo MSE 1
Zaterdag 2 april
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 2

None

None

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 2 april
 16:00
16:00
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 2
Zaterdag 2 april
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 2

None

None

Racing Beverwijk MSE 2
Zaterdag 2 april
 20:15
20:15
The Challengers MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 4
Zaterdag 2 april
 21:00
21:00
BC Triple Threat MSE 1

None

None

BV Aalsmeer MSE 1
Zaterdag 9 april
 15:15
15:15
Racing Beverwijk MSE 2

None

None

BC Triple Threat MSE 1
Zaterdag 9 april
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 1

None

None

Flashing Heiloo MSE 1
Zaterdag 9 april
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 4

None

None

Onze Gezellen MSE 2
Zondag 10 april
 12:00
12:00
BV Aalsmeer MSE 1

None

None

BC Schrobbelaar MSE 2
Zondag 10 april
 17:15
17:15
U.S. MSE 4

None

None

The Challengers MSE 1
Donderdag 30 juni
 20:30
20:30
Flashing Heiloo MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 2