!
The Challengers logo
Competities

The Challengers / Mannen Senioren Afdeling

001

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC APOLLO Amsterdam MSE 7 9 14 458 364
2 The Challengers MSE 2 8 12 506 464
3 BV Hoofddorp MSE 3 8 12 478 349
4 BV Amsterdam MSE 7 7 10 465 320
5 Windmills MSE 2 8 10 438 430
6 Break Out '88 MSE 1 7 8 463 399
7 De Hoppers MSE 2 8 8 416 416
8 VBC Akrides MSE 4 8 8 479 501
9 BC Schrobbelaar MSE 3 9 6 463 557
10 Hot Pepper Heat MSE 2 8 4 503 568
11 K.T.C. MSE 2 8 2 365 496
12 K.T.C. MSE 3 8 0 392 562
Zaterdag 27 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

61

42

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 20 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

53

50

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 20 november
 19:30
19:30
The Challengers MSE 2

67

61

Windmills MSE 2
Zaterdag 20 november
 18:15
18:15
K.T.C. MSE 2

61

50

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 20 november
 12:00
12:00
Hot Pepper Heat MSE 2

61

64

BV Hoofddorp MSE 3
Vrijdag 19 november
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 4

59

53

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 13 november
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 3

67

43

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 13 november
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

67

51

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 13 november
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

81

51

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 13 november
 15:30
15:30
De Hoppers MSE 2

46

63

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 13 november
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 3

71

76

The Challengers MSE 2
Vrijdag 12 november
 21:15
21:15
Windmills MSE 2

50

48

BV Hoofddorp MSE 3
Zondag 7 november
 13:15
13:15
Hot Pepper Heat MSE 2

58

69

Windmills MSE 2
Zondag 7 november
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 2

42

61

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 6 november
 13:00
13:00
BV Hoofddorp MSE 3

80

42

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 6 november
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

49

60

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 6 november
 18:45
18:45
The Challengers MSE 2

58

44

BC Schrobbelaar MSE 3
Vrijdag 5 november
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 4

60

67

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 3

60

76

Windmills MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 14:00
14:00
De Hoppers MSE 2

63

40

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 3

54

96

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 30 oktober
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

59

41

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 30 oktober
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

121

58

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 30 oktober
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

61

63

The Challengers MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 20:30
20:30
The Challengers MSE 2

68

40

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 9 oktober
 16:30
16:30
K.T.C. MSE 2

37

55

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 9 oktober
 16:00
16:00
VBC Akrides MSE 4

61

55

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 9 oktober
 15:45
15:45
Hot Pepper Heat MSE 2

80

60

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 9 oktober
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

65

54

BV Amsterdam MSE 7
Vrijdag 8 oktober
 19:30
19:30
Windmills MSE 2

64

42

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 2 oktober
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 7

68

42

Windmills MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

57

42

The Challengers MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

68

50

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 2 oktober
 17:30
17:30
De Hoppers MSE 2

48

46

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 2 oktober
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 3

54

44

K.T.C. MSE 3
Vrijdag 1 oktober
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 4

76

65

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 25 september
 18:30
18:30
The Challengers MSE 2

65

67

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 25 september
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

20

0

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 25 september
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 2

54

68

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 25 september
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 3

23

74

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 25 september
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 3

73

66

Hot Pepper Heat MSE 2
Vrijdag 24 september
 19:30
19:30
Windmills MSE 2

44

41

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 18 september
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

46

32

Windmills MSE 2
Zaterdag 18 september
 13:15
13:15
Hot Pepper Heat MSE 2

64

38

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 18 september
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 2

61

42

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 18 september
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

40

59

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 18 september
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

66

34

BC Schrobbelaar MSE 3
Vrijdag 17 september
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 4

63

67

The Challengers MSE 2
Vrijdag 3 december
 19:30
19:30
Windmills MSE 2

None

None

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 4 december
 14:30
14:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 4 december
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 4 december
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 2

None

None

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 4 december
 17:00
17:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

The Challengers MSE 2
Zaterdag 4 december
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Vrijdag 10 december
 21:00
21:00
VBC Akrides MSE 4

None

None

Windmills MSE 2
Zaterdag 11 december
 13:30
13:30
Hot Pepper Heat MSE 2

None

None

The Challengers MSE 2
Zaterdag 11 december
 15:30
15:30
De Hoppers MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 11 december
 16:30
16:30
K.T.C. MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 11 december
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

None

None

K.T.C. MSE 3
Vrijdag 17 december
 21:15
21:15
Windmills MSE 2

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 18 december
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 18 december
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 18 december
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 18 december
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 18 december
 21:00
21:00
The Challengers MSE 2

None

None

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 8 januari
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Vrijdag 14 januari
 21:15
21:15
Windmills MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 15 januari
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 2

None

None

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 15 januari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 15 januari
 15:30
15:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 15 januari
 16:30
16:30
K.T.C. MSE 3

None

None

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 15 januari
 20:15
20:15
The Challengers MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 4
Vrijdag 21 januari
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 4

None

None

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 22 januari
 14:30
14:30
Hot Pepper Heat MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 22 januari
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 2

None

None

Windmills MSE 2
Zaterdag 22 januari
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

None

None

The Challengers MSE 2
Zaterdag 22 januari
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 22 januari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Vrijdag 28 januari
 21:15
21:15
Windmills MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 29 januari
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 3

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 29 januari
 13:15
13:15
Hot Pepper Heat MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 29 januari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 29 januari
 16:30
16:30
K.T.C. MSE 2

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 29 januari
 18:30
18:30
The Challengers MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 5 februari
 12:30
12:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

Windmills MSE 2
Zaterdag 5 februari
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 3

None

None

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 5 februari
 17:30
17:30
De Hoppers MSE 2

None

None

The Challengers MSE 2
Zaterdag 5 februari
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 5 februari
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 5 februari
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

K.T.C. MSE 2
Vrijdag 11 februari
 21:15
21:15
Windmills MSE 2

None

None

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 12 februari
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 2

None

None

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 12 februari
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 12 februari
 15:15
15:15
Hot Pepper Heat MSE 2

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 12 februari
 16:00
16:00
VBC Akrides MSE 4

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 12 februari
 20:15
20:15
The Challengers MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 5 maart
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 3

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 5 maart
 14:45
14:45
Windmills MSE 2

None

None

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 5 maart
 15:45
15:45
De Hoppers MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 5 maart
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 5 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zondag 6 maart
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

The Challengers MSE 2
Vrijdag 11 maart
 20:15
20:15
VBC Akrides MSE 4

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 12 maart
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 12 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

Windmills MSE 2
Zaterdag 12 maart
 15:15
15:15
Hot Pepper Heat MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 12 maart
 18:30
18:30
The Challengers MSE 2

None

None

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 12 maart
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

None

None

De Hoppers MSE 2
Vrijdag 18 maart
 21:15
21:15
Windmills MSE 2

None

None

The Challengers MSE 2
Zaterdag 19 maart
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 3

None

None

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 19 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

Hot Pepper Heat MSE 2
Zaterdag 19 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 19 maart
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 19 maart
 19:00
19:00
De Hoppers MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Vrijdag 25 maart
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 4

None

None

K.T.C. MSE 3
Zaterdag 26 maart
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 2

None

None

Windmills MSE 2
Zaterdag 26 maart
 17:15
17:15
Hot Pepper Heat MSE 2

None

None

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 26 maart
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 26 maart
 19:30
19:30
The Challengers MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 26 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Vrijdag 1 april
 21:15
21:15
Windmills MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 4
Zaterdag 2 april
 13:00
13:00
K.T.C. MSE 3

None

None

Break Out '88 MSE 1
Zaterdag 2 april
 14:00
14:00
BV Amsterdam MSE 7

None

None

De Hoppers MSE 2
Zaterdag 2 april
 15:00
15:00
BV Hoofddorp MSE 3

None

None

K.T.C. MSE 2
Zaterdag 2 april
 17:30
17:30
BC Schrobbelaar MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 7
Zaterdag 2 april
 18:30
18:30
The Challengers MSE 2

None

None

Hot Pepper Heat MSE 2
Vrijdag 8 april
 19:15
19:15
VBC Akrides MSE 4

None

None

BV Hoofddorp MSE 3
Zaterdag 9 april
 14:30
14:30
Hot Pepper Heat MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 7
Zaterdag 9 april
 14:45
14:45
K.T.C. MSE 2

None

None

The Challengers MSE 2
Zaterdag 9 april
 17:30
17:30
De Hoppers MSE 2

None

None

BC Schrobbelaar MSE 3
Zaterdag 9 april
 19:00
19:00
Break Out '88 MSE 1

None

None

Windmills MSE 2
Zaterdag 9 april
 19:00
19:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 7

None

None

K.T.C. MSE 3