!
The Challengers logo
Competities

The Challengers / Vrouwen Senioren Afdeling

002

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Hoofddorp VSE 3 7 14 551 244
2 De Hoppers VSE 1 8 12 382 359
3 The Sea Devils VSE 1 7 10 360 329
4 The Challengers VSE 1 8 10 408 401
5 U.S. VSE 4 8 8 403 410
6 MSV/Zeemacht VSE 1 8 8 382 362
7 Derba VSE 1 7 6 314 398
8 Onze Gezellen VSE 2 8 6 374 443
9 Flashing Heiloo VSE 1 6 4 266 284
10 BV Amsterdam VSE 3 7 4 308 372
11 JBC/Noorderhaven VSE 1 7 4 296 399
12 VBC Akrides VSE 2 7 2 303 346
Zondag 21 november
 11:00
11:00
U.S. VSE 4

58

69

Onze Gezellen VSE 2
Zondag 21 november
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

55

43

Derba VSE 1
Zaterdag 20 november
 17:45
17:45
The Challengers VSE 1

45

37

Flashing Heiloo VSE 1
Zaterdag 20 november
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 3

31

85

BV Hoofddorp VSE 3
Vrijdag 19 november
 21:00
21:00
VBC Akrides VSE 2

44

49

De Hoppers VSE 1
Dinsdag 16 november
 19:15
19:15
The Challengers VSE 1

52

54

Onze Gezellen VSE 2
Zondag 14 november
 14:45
14:45
JBC/Noorderhaven VSE 1

52

60

The Challengers VSE 1
Zaterdag 13 november
 16:00
16:00
Onze Gezellen VSE 2

26

63

The Sea Devils VSE 1
Zaterdag 13 november
 17:15
17:15
De Hoppers VSE 1

52

47

U.S. VSE 4
Zaterdag 13 november
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 3

38

51

MSV/Zeemacht VSE 1
Zondag 7 november
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

42

47

Flashing Heiloo VSE 1
Zondag 7 november
 14:15
14:15
U.S. VSE 4

30

69

BV Hoofddorp VSE 3
Zaterdag 6 november
 19:00
19:00
Derba VSE 1

65

44

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zaterdag 6 november
 17:45
17:45
The Sea Devils VSE 1

69

41

De Hoppers VSE 1
Vrijdag 5 november
 20:15
20:15
VBC Akrides VSE 2

39

43

BV Amsterdam VSE 3
Zondag 31 oktober
 16:30
16:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

46

37

Flashing Heiloo VSE 1
Zaterdag 30 oktober
 17:30
17:30
De Hoppers VSE 1

50

41

The Challengers VSE 1
Zaterdag 30 oktober
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 3

38

49

U.S. VSE 4
Zaterdag 30 oktober
 17:15
17:15
Onze Gezellen VSE 2

41

51

Derba VSE 1
Vrijdag 29 oktober
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 3

90

32

The Sea Devils VSE 1
Vrijdag 29 oktober
 20:15
20:15
VBC Akrides VSE 2

52

37

MSV/Zeemacht VSE 1
Zaterdag 23 oktober
 14:15
14:15
Flashing Heiloo VSE 1

37

59

BV Hoofddorp VSE 3
Zaterdag 23 oktober
 12:15
12:15
De Hoppers VSE 1

54

39

Onze Gezellen VSE 2
Zondag 10 oktober
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

51

32

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zondag 10 oktober
 15:00
15:00
Derba VSE 1

38

46

De Hoppers VSE 1
Zondag 10 oktober
 13:30
13:30
U.S. VSE 4

61

32

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 9 oktober
 16:00
16:00
Flashing Heiloo VSE 1

64

36

Onze Gezellen VSE 2
Zaterdag 9 oktober
 19:45
19:45
The Sea Devils VSE 1

60

41

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 9 oktober
 18:45
18:45
The Challengers VSE 1

41

54

BV Hoofddorp VSE 3
Donderdag 7 oktober
 19:30
19:30
The Challengers VSE 1

62

57

VBC Akrides VSE 2
Zondag 3 oktober
 16:00
16:00
U.S. VSE 4

57

50

MSV/Zeemacht VSE 1
Zaterdag 2 oktober
 15:45
15:45
De Hoppers VSE 1

56

44

Flashing Heiloo VSE 1
Zaterdag 2 oktober
 17:45
17:45
Onze Gezellen VSE 2

60

46

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zaterdag 2 oktober
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 3

51

58

The Challengers VSE 1
Zaterdag 2 oktober
 15:00
15:00
BV Hoofddorp VSE 3

102

34

Derba VSE 1
Vrijdag 1 oktober
 21:00
21:00
VBC Akrides VSE 2

35

41

The Sea Devils VSE 1
Zondag 26 september
 14:30
14:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

37

34

De Hoppers VSE 1
Zaterdag 25 september
 16:45
16:45
The Sea Devils VSE 1

51

55

U.S. VSE 4
Zaterdag 25 september
 20:00
20:00
Derba VSE 1

30

66

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 25 september
 13:45
13:45
Onze Gezellen VSE 2

49

55

MSV/Zeemacht VSE 1
Zondag 19 september
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

41

44

The Sea Devils VSE 1
Zondag 19 september
 17:00
17:00
U.S. VSE 4

46

49

The Challengers VSE 1
Zaterdag 18 september
 13:00
13:00
BV Hoofddorp VSE 3

92

39

JBC/Noorderhaven VSE 1
Vrijdag 17 september
 21:00
21:00
VBC Akrides VSE 2

44

53

Derba VSE 1
Vrijdag 3 december
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

MSV/Zeemacht VSE 1
Zaterdag 4 december
 15:15
15:15
Onze Gezellen VSE 2

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 4 december
 15:45
15:45
De Hoppers VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 4 december
 16:30
16:30
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

The Sea Devils VSE 1
Zondag 5 december
 13:15
13:15
Derba VSE 1

None

None

The Challengers VSE 1
Donderdag 9 december
 20:15
20:15
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

U.S. VSE 4
Vrijdag 10 december
 19:15
19:15
VBC Akrides VSE 2

None

None

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zaterdag 11 december
 14:00
14:00
BV Amsterdam VSE 3

None

None

Onze Gezellen VSE 2
Zaterdag 11 december
 17:00
17:00
The Sea Devils VSE 1

None

None

Derba VSE 1
Zaterdag 11 december
 17:00
17:00
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

De Hoppers VSE 1
Zondag 12 december
 11:00
11:00
U.S. VSE 4

None

None

Flashing Heiloo VSE 1
Zondag 12 december
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

None

None

The Challengers VSE 1
Zaterdag 18 december
 15:30
15:30
De Hoppers VSE 1

None

None

MSV/Zeemacht VSE 1
Zaterdag 18 december
 18:00
18:00
Onze Gezellen VSE 2

None

None

BV Hoofddorp VSE 3
Zaterdag 18 december
 20:30
20:30
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 18 december
 21:00
21:00
The Challengers VSE 1

None

None

The Sea Devils VSE 1
Zondag 19 december
 13:15
13:15
Derba VSE 1

None

None

U.S. VSE 4
Zondag 19 december
 13:30
13:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Vrijdag 31 december
 23:59
23:59
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 15 januari
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 2

None

None

De Hoppers VSE 1
Zaterdag 15 januari
 17:15
17:15
The Sea Devils VSE 1

None

None

MSV/Zeemacht VSE 1
Zaterdag 15 januari
 17:45
17:45
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 15 januari
 20:15
20:15
The Challengers VSE 1

None

None

U.S. VSE 4
Zondag 16 januari
 08:30
08:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 3
Zondag 16 januari
 13:15
13:15
Derba VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 2
Vrijdag 21 januari
 21:00
21:00
VBC Akrides VSE 2

None

None

The Challengers VSE 1
Zaterdag 22 januari
 08:30
08:30
De Hoppers VSE 1

None

None

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zaterdag 22 januari
 14:00
14:00
BV Amsterdam VSE 3

None

None

Derba VSE 1
Zaterdag 22 januari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

Flashing Heiloo VSE 1
Zondag 23 januari
 17:15
17:15
U.S. VSE 4

None

None

The Sea Devils VSE 1
Zondag 23 januari
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 2
Zaterdag 29 januari
 17:15
17:15
The Sea Devils VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 29 januari
 19:15
19:15
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

De Hoppers VSE 1
Zaterdag 29 januari
 20:15
20:15
The Challengers VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Zondag 30 januari
 08:30
08:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 2
Zondag 30 januari
 13:15
13:15
Derba VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 3
Zondag 30 januari
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

None

None

U.S. VSE 4
Vrijdag 4 februari
 19:15
19:15
VBC Akrides VSE 2

None

None

U.S. VSE 4
Zaterdag 5 februari
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 2

None

None

Flashing Heiloo VSE 1
Zaterdag 5 februari
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 3

None

None

The Sea Devils VSE 1
Zaterdag 5 februari
 17:00
17:00
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

The Challengers VSE 1
Zaterdag 5 februari
 17:30
17:30
De Hoppers VSE 1

None

None

Derba VSE 1
Zondag 6 februari
 08:30
08:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

MSV/Zeemacht VSE 1
Zaterdag 12 februari
 14:00
14:00
U.S. VSE 4

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 12 februari
 17:45
17:45
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zaterdag 12 februari
 18:30
18:30
The Sea Devils VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 3
Zaterdag 12 februari
 20:15
20:15
The Challengers VSE 1

None

None

De Hoppers VSE 1
Zondag 13 februari
 13:15
13:15
Derba VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 2
Zondag 13 februari
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 19 februari
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 3

None

None

Flashing Heiloo VSE 1
Zaterdag 19 februari
 18:00
18:00
The Sea Devils VSE 1

None

None

JBC/Noorderhaven VSE 1
Vrijdag 4 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

U.S. VSE 4
Zaterdag 5 maart
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 2

None

None

The Challengers VSE 1
Zaterdag 5 maart
 15:45
15:45
De Hoppers VSE 1

None

None

The Sea Devils VSE 1
Zaterdag 5 maart
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 3

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 5 maart
 18:45
18:45
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

MSV/Zeemacht VSE 1
Zondag 6 maart
 08:30
08:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

Derba VSE 1
Vrijdag 11 maart
 20:15
20:15
VBC Akrides VSE 2

None

None

BV Hoofddorp VSE 3
Zaterdag 12 maart
 16:00
16:00
The Sea Devils VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 2
Zaterdag 12 maart
 20:15
20:15
The Challengers VSE 1

None

None

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zondag 13 maart
 10:30
10:30
U.S. VSE 4

None

None

De Hoppers VSE 1
Zondag 13 maart
 13:15
13:15
Derba VSE 1

None

None

Flashing Heiloo VSE 1
Zondag 13 maart
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 19 maart
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 2

None

None

U.S. VSE 4
Zaterdag 19 maart
 17:00
17:00
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 19 maart
 17:15
17:15
De Hoppers VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zaterdag 19 maart
 19:30
19:30
Derba VSE 1

None

None

MSV/Zeemacht VSE 1
Zaterdag 19 maart
 19:45
19:45
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

The Challengers VSE 1
Zondag 20 maart
 08:30
08:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

The Sea Devils VSE 1
Vrijdag 25 maart
 21:00
21:00
VBC Akrides VSE 2

None

None

Onze Gezellen VSE 2
Zaterdag 26 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 3

None

None

De Hoppers VSE 1
Zaterdag 26 maart
 17:45
17:45
The Challengers VSE 1

None

None

Derba VSE 1
Zaterdag 26 maart
 20:00
20:00
The Sea Devils VSE 1

None

None

Flashing Heiloo VSE 1
Zondag 27 maart
 11:00
11:00
U.S. VSE 4

None

None

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zondag 27 maart
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 3
Zaterdag 2 april
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 3
Zaterdag 2 april
 19:00
19:00
De Hoppers VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 3
Zaterdag 2 april
 19:30
19:30
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

U.S. VSE 4
Zaterdag 2 april
 20:15
20:15
The Challengers VSE 1

None

None

MSV/Zeemacht VSE 1
Zondag 3 april
 08:30
08:30
JBC/Noorderhaven VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 2
Zondag 3 april
 13:15
13:15
Derba VSE 1

None

None

The Sea Devils VSE 1
Vrijdag 8 april
 21:00
21:00
VBC Akrides VSE 2

None

None

Flashing Heiloo VSE 1
Zaterdag 9 april
 17:00
17:00
BV Hoofddorp VSE 3

None

None

Onze Gezellen VSE 2
Zaterdag 9 april
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 3

None

None

JBC/Noorderhaven VSE 1
Zaterdag 9 april
 20:00
20:00
The Sea Devils VSE 1

None

None

The Challengers VSE 1
Zondag 10 april
 13:15
13:15
U.S. VSE 4

None

None

Derba VSE 1
Zondag 10 april
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht VSE 1

None

None

De Hoppers VSE 1
Donderdag 30 juni
 18:45
18:45
Flashing Heiloo VSE 1

None

None

Derba VSE 1