!

Competities

Competities

BNXT League / Mannen Senioren Landelijk

01 MSE BNXT 01

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Heroes Den Bosch MSE 1 16 30 1323 1084
2 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 16 24 1255 1131
3 Landstede Hammers MSE-1 16 22 1236 1082
4 Donar Groningen MSE-1 16 16 1133 1086
5 Basketbal Academie Limburg MSE-1 16 16 1131 1148
6 Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1 16 12 1163 1285
7 LWD Basket Leeuwarden MSE 1 16 8 1210 1315
8 Den Helder Suns MSE 1 16 8 1054 1259
9 Yoast United MSE 1 16 8 1186 1301
zaterdag 17 februari
 20:00
20:00
Den Helder Suns MSE 1

77

74

Yoast United MSE 1
zaterdag 17 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

71

69

Landstede Hammers MSE-1
zaterdag 17 februari
 20:00
20:00
Donar Groningen MSE-1

62

70

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zaterdag 17 februari
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

101

82

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zaterdag 10 februari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

86

60

Den Helder Suns MSE 1
zaterdag 10 februari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

92

68

Donar Groningen MSE-1
zaterdag 10 februari
 16:00
16:00
Landstede Hammers MSE-1

79

71

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
vrijdag 9 februari
 19:45
19:45
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

57

83

Basketbal Academie Limburg MSE-1
zaterdag 3 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

59

90

Yoast United MSE 1
zaterdag 3 februari
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

84

109

Heroes Den Bosch MSE 1
zaterdag 3 februari
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

64

80

Landstede Hammers MSE-1
zondag 28 januari
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE-1

72

59

Donar Groningen MSE-1
zondag 28 januari
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

88

90

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
zondag 28 januari
 17:00
17:00
Heroes Den Bosch MSE 1

82

73

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zaterdag 27 januari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

72

64

Basketbal Academie Limburg MSE-1
zondag 14 januari
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE-1

71

76

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zaterdag 13 januari
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

64

75

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
zaterdag 13 januari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

60

65

Heroes Den Bosch MSE 1
zaterdag 13 januari
 20:00
20:00
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

81

85

Yoast United MSE 1
zaterdag 6 januari
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

68

82

Basketbal Academie Limburg MSE-1
zaterdag 6 januari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

81

66

Den Helder Suns MSE 1
zaterdag 6 januari
 20:00
20:00
Yoast United MSE 1

63

87

Donar Groningen MSE-1
zaterdag 6 januari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

78

58

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zaterdag 23 december
 16:00
16:00
Landstede Hammers MSE-1

88

73

Yoast United MSE 1
zaterdag 23 december
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

66

61

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zaterdag 23 december
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

55

70

Heroes Den Bosch MSE 1
zaterdag 23 december
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

59

64

Donar Groningen MSE-1
zondag 10 december
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

83

79

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zaterdag 9 december
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

67

59

Landstede Hammers MSE-1
zaterdag 9 december
 20:00
20:00
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

87

72

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
zaterdag 9 december
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE-1

75

51

Den Helder Suns MSE 1
woensdag 6 december
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE-1

57

52

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
woensdag 29 november
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

80

55

Basketbal Academie Limburg MSE-1
dinsdag 28 november
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE-1

70

72

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zondag 26 november
 14:30
14:30
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

81

102

Landstede Hammers MSE-1
zaterdag 25 november
 20:00
20:00
Yoast United MSE 1

75

84

Heroes Den Bosch MSE 1
zaterdag 25 november
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

85

68

Den Helder Suns MSE 1
zondag 19 november
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

85

77

Donar Groningen MSE-1
zaterdag 18 november
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

72

76

Heroes Den Bosch MSE 1
zaterdag 18 november
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

87

70

Yoast United MSE 1
zaterdag 18 november
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

73

79

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zondag 12 november
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

76

81

Landstede Hammers MSE-1
zaterdag 11 november
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

72

67

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
zaterdag 11 november
 17:00
17:00
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

77

90

Den Helder Suns MSE 1
zondag 5 november
 16:00
16:00
Heroes Den Bosch MSE 1

91

71

Yoast United MSE 1
zondag 5 november
 17:00
17:00
Landstede Hammers MSE-1

84

58

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zaterdag 4 november
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

71

88

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zaterdag 4 november
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

81

83

Donar Groningen MSE-1
zondag 29 oktober
 14:30
14:30
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

74

107

Heroes Den Bosch MSE 1
zondag 29 oktober
 17:00
17:00
Yoast United MSE 1

81

60

Den Helder Suns MSE 1
zaterdag 28 oktober
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE-1

70

73

Basketbal Academie Limburg MSE-1
zaterdag 28 oktober
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

74

65

Landstede Hammers MSE-1
donderdag 26 oktober
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

75

76

Den Helder Suns MSE 1
zondag 22 oktober
 14:30
14:30
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

73

80

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zondag 22 oktober
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE-1

69

61

Basketbal Academie Limburg MSE-1
zaterdag 21 oktober
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE-1

82

54

Yoast United MSE 1
zondag 15 oktober
 16:00
16:00
Den Helder Suns MSE 1

51

82

Donar Groningen MSE-1
zondag 15 oktober
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE-1

71

75

Heroes Den Bosch MSE 1
zondag 15 oktober
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

66

67

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zaterdag 14 oktober
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-1

76

69

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
dinsdag 10 oktober
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE-1

53

75

Landstede Hammers MSE-1
zondag 8 oktober
 16:00
16:00
Den Helder Suns MSE 1

61

73

Basketbal Academie Limburg MSE-1
zaterdag 7 oktober
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

85

94

Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1
zaterdag 7 oktober
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

78

54

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
woensdag 4 oktober
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

103

73

LWD Basket Leeuwarden MSE 1
zondag 1 oktober
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE-1

78

63

Den Helder Suns MSE 1
zaterdag 30 september
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

102

58

Yoast United MSE 1
donderdag 28 september
 19:45
19:45
Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball MSE 1

73

70

Donar Groningen MSE-1
zondag 24 september
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

79

86

Basketbal Academie Limburg MSE-1
zaterdag 23 september
 20:00
20:00
LWD Basket Leeuwarden MSE 1

60

93

Landstede Hammers MSE-1
zaterdag 23 september
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

65

100

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
zaterdag 23 september
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE-1

74

63

Heroes Den Bosch MSE 1