!
Competities

Dutch Basketball League / Mannen Senioren Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 8 16 766 587
2 Donar Groningen MSE 1 8 14 670 550
3 Landstede Hammers MSE 1 8 14 688 550
4 Feyenoord Basketball MSE 1 8 10 635 523
5 Heroes Den Bosch MSE 1 8 10 695 600
6 Yoast United MSE 1 8 10 648 631
7 Den Helder Suns MSE 1 8 8 674 645
8 Basketbal Academie Limburg MSE 1 8 6 600 644
9 Aris Leeuwarden MSE 1 9 4 577 700
10 BV The Hague Royals MSE 1 8 2 474 673
11 Almere Sailors MSE 1 8 2 575 736
12 BC APOLLO Amsterdam MSE 1 9 2 610 773
Zondag 28 februari
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

69

78

Feyenoord Basketball MSE 1
Zondag 28 februari
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

97

47

BV The Hague Royals MSE 1
Zaterdag 27 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

81

58

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 27 februari
 18:30
18:30
Donar Groningen MSE 1

84

78

Den Helder Suns MSE 1
Zaterdag 27 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 1

67

95

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 27 februari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

124

79

Almere Sailors MSE 1
Zaterdag 20 februari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

60

63

BC APOLLO Amsterdam MSE 1
Donderdag 18 februari
 19:30
19:30
Almere Sailors MSE 1

53

84

Feyenoord Basketball MSE 1
Zondag 14 februari
 14:00
14:00
Feyenoord Basketball MSE 1

84

87

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 13 februari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

58

89

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 13 februari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

119

74

Almere Sailors MSE 1
Zaterdag 13 februari
 18:30
18:30
Den Helder Suns MSE 1

71

81

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 13 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 1

70

81

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zaterdag 13 februari
 16:00
16:00
BV The Hague Royals MSE 1

68

73

Yoast United MSE 1
Donderdag 11 februari
 19:30
19:30
Landstede Hammers MSE 1

86

58

Aris Leeuwarden MSE 1
Donderdag 11 februari
 20:00
20:00
Donar Groningen MSE 1

76

55

BC APOLLO Amsterdam MSE 1
Woensdag 10 februari
 20:30
20:30
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

90

64

BV The Hague Royals MSE 1
Woensdag 10 februari
 19:00
19:00
Yoast United MSE 1

87

74

Den Helder Suns MSE 1
Dinsdag 9 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

88

89

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 6 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

55

96

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 6 februari
 18:00
18:00
BV The Hague Royals MSE 1

85

78

Almere Sailors MSE 1
Zaterdag 6 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 1

77

105

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 6 februari
 16:00
16:00
Aris Leeuwarden MSE 1

60

89

Yoast United MSE 1
Zaterdag 6 februari
 16:00
16:00
Heroes Den Bosch MSE 1

73

71

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 6 februari
 16:00
16:00
Den Helder Suns MSE 1

85

93

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Woensdag 3 februari
 18:30
18:30
Donar Groningen MSE 1

87

70

Heroes Den Bosch MSE 1
Zondag 31 januari
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

85

70

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zondag 31 januari
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

89

81

BC APOLLO Amsterdam MSE 1
Zaterdag 30 januari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

75

63

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 30 januari
 19:30
19:30
Almere Sailors MSE 1

84

98

Den Helder Suns MSE 1
Zaterdag 30 januari
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

68

46

BV The Hague Royals MSE 1
Zondag 24 januari
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

75

86

Yoast United MSE 1
Zaterdag 23 januari
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

85

78

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 23 januari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

92

46

BV The Hague Royals MSE 1
Zaterdag 23 januari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

78

69

Almere Sailors MSE 1
Zaterdag 23 januari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 1

76

103

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Donderdag 21 januari
 19:30
19:30
Landstede Hammers MSE 1

73

71

Heroes Den Bosch MSE 1
Donderdag 21 januari
 20:00
20:00
BV The Hague Royals MSE 1

52

89

Den Helder Suns MSE 1
Donderdag 21 januari
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

82

56

Aris Leeuwarden MSE 1
Donderdag 21 januari
 19:30
19:30
Almere Sailors MSE 1

74

67

BC APOLLO Amsterdam MSE 1
Woensdag 20 januari
 20:00
20:00
Yoast United MSE 1

81

89

Donar Groningen MSE 1
Woensdag 20 januari
 20:30
20:30
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

96

69

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zondag 17 januari
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

74

106

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 16 januari
 19:30
19:30
Almere Sailors MSE 1

64

81

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zaterdag 16 januari
 19:30
19:30
BV The Hague Royals MSE 1

66

86

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 16 januari
 20:00
20:00
Den Helder Suns MSE 1

94

86

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 16 januari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

98

67

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 16 januari
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

90

54

BC APOLLO Amsterdam MSE 1
Zondag 10 januari
 14:00
14:00
Donar Groningen MSE 1

82

55

Landstede Hammers MSE 1
Zondag 11 oktober
 16:00
16:00
Heroes Den Bosch MSE 1

88

89

Donar Groningen MSE 1
Zondag 11 oktober
 15:00
15:00
BV The Hague Royals MSE 1

60

80

Den Helder Suns MSE 1
Zondag 11 oktober
 14:30
14:30
Feyenoord Basketball MSE 1

99

78

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 1

66

90

Landstede Hammers MSE 1
Donderdag 8 oktober
 19:30
19:30
Almere Sailors MSE 1

68

95

Yoast United MSE 1
Woensdag 7 oktober
 20:30
20:30
Donar Groningen MSE 1

94

52

BC APOLLO Amsterdam MSE 1
Zondag 4 oktober
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

78

84

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

81

63

BV The Hague Royals MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

59

91

Yoast United MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

104

102

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

124

64

Almere Sailors MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 1

53

74

Feyenoord Basketball MSE 1
Donderdag 4 maart
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

None

None

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Donderdag 4 maart
 19:30
19:30
Almere Sailors MSE 1

None

None

Yoast United MSE 1
Donderdag 4 maart
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

None

None

Landstede Hammers MSE 1
Donderdag 4 maart
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Donderdag 4 maart
 20:00
20:00
BV The Hague Royals MSE 1

None

None

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 6 maart
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 1

None

None

Den Helder Suns MSE 1
Zaterdag 6 maart
 18:30
18:30
Donar Groningen MSE 1

None

None

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 6 maart
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

None

None

Heroes Den Bosch MSE 1
Zondag 7 maart
 16:00
16:00
Yoast United MSE 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zondag 7 maart
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

None

None

BV The Hague Royals MSE 1
Zondag 7 maart
 17:00
17:00
Landstede Hammers MSE 1

None

None

Almere Sailors MSE 1
Woensdag 10 maart
 20:30
20:30
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

None

None

Landstede Hammers MSE 1
Donderdag 11 maart
 19:30
19:30
Den Helder Suns MSE 1

None

None

Aris Leeuwarden MSE 1
Donderdag 11 maart
 19:30
19:30
Almere Sailors MSE 1

None

None

Donar Groningen MSE 1
Donderdag 11 maart
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

None

None

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Donderdag 11 maart
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

None

None

Yoast United MSE 1
Donderdag 11 maart
 20:00
20:00
BV The Hague Royals MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 1