!
Competities

1e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

11 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Amsterdam MSE 1 4 8 378 277
2 BV Hoofddorp MSE 1 4 8 331 234
3 Scylla MSE 1 3 6 278 201
4 VBC Akrides MSE 1 4 6 271 227
5 MBCA A'veen MSE 1 3 4 191 200
6 Crackerjacks MSE 1 4 4 284 299
7 Racing Beverwijk MSE 1 3 2 185 197
8 Red Stars MSE 1 4 2 247 371
9 Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 5 2 319 363
10 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 0 0 0 0
11 U.S. MSE 1 1 0 77 80
12 Onze Gezellen MSE 1 3 0 208 248
13 Celeritas-Donar MSE 1 4 0 264 336
Zondag 11 oktober
 15:30
15:30
Crackerjacks MSE 1

96

85

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

86

54

MBCA A'veen MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 19:15
19:15
Scylla MSE 1

70

68

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 18:00
18:00
Red Stars MSE 1

68

60

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Vrijdag 9 oktober
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 1

85

71

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

68

86

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 16:30
16:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

80

77

U.S. MSE 1
Donderdag 1 oktober
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 1

66

64

VBC Akrides MSE 1
Donderdag 1 oktober
 19:30
19:30
BV Amsterdam MSE 1

89

72

Crackerjacks MSE 1
Zaterdag 26 september
 20:45
20:45
Crackerjacks MSE 1

65

54

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 26 september
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE 1

95

75

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 26 september
 20:30
20:30
Scylla MSE 1

101

66

Celeritas-Donar MSE 1
Vrijdag 25 september
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 1

96

50

Red Stars MSE 1
Zaterdag 19 september
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

59

64

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 19 september
 20:30
20:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

63

74

MBCA A'veen MSE 1
Zaterdag 19 september
 20:00
20:00
Red Stars MSE 1

62

108

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 19 september
 19:15
19:15
Crackerjacks MSE 1

51

71

BV Hoofddorp MSE 1
Zaterdag 12 september
 20:45
20:45
Scylla MSE 1

107

67

Red Stars MSE 1
Zaterdag 12 september
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

57

48

Onze Gezellen MSE 1
Vrijdag 11 september
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE 1

63

51

Racing Beverwijk MSE 1
Vrijdag 11 september
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 1

79

62

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 20 maart
 18:15
18:15
Onze Gezellen MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 20 maart
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 20 maart
 20:00
20:00
Red Stars MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Zondag 21 maart
 16:00
16:00
Crackerjacks MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Zaterdag 27 maart
 19:30
19:30
MBCA A'veen MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 27 maart
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Zaterdag 27 maart
 20:15
20:15
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Zondag 28 maart
 16:00
16:00
U.S. MSE 1

None

None

Red Stars MSE 1
Zaterdag 10 april
 20:15
20:15
BV Amsterdam MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 10 april
 20:15
20:15
Onze Gezellen MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Zaterdag 10 april
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Zondag 11 april
 16:30
16:30
Crackerjacks MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 1
Vrijdag 16 april
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 17 april
 17:00
17:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 17 april
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

None

None

Red Stars MSE 1
Zondag 18 april
 16:00
16:00
U.S. MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 24 april
 18:00
18:00
Onze Gezellen MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 24 april
 18:00
18:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Zondag 25 april
 14:45
14:45
Crackerjacks MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 1
Zondag 25 april
 18:15
18:15
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Vrijdag 14 mei
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1
Zaterdag 15 mei
 18:30
18:30
MBCA A'veen MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 15 mei
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 1

None

None

Red Stars MSE 1
Zaterdag 15 mei
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Zondag 16 mei
 11:45
11:45
U.S. MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Vrijdag 21 mei
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Zaterdag 22 mei
 17:30
17:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

None

None

Crackerjacks MSE 1
Zaterdag 22 mei
 18:15
18:15
Onze Gezellen MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 1
Zondag 23 mei
 20:00
20:00
Red Stars MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Vrijdag 28 mei
 21:00
21:00
BV Hoofddorp MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 29 mei
 15:00
15:00
U.S. MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 29 mei
 19:30
19:30
BV Amsterdam MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 29 mei
 20:00
20:00
Crackerjacks MSE 1

None

None

Red Stars MSE 1
Zaterdag 29 mei
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 5 juni
 17:30
17:30
Onze Gezellen MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1
Zaterdag 5 juni
 18:45
18:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

None

None

Red Stars MSE 1
Zaterdag 5 juni
 19:00
19:00
MBCA A'veen MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 5 juni
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Zaterdag 12 juni
 15:00
15:00
Crackerjacks MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 12 juni
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 12 juni
 20:00
20:00
Red Stars MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 12 juni
 20:30
20:30
VBC Akrides MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
U.S. MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
U.S. MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen MSE 1

None

None

Red Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Red Stars MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
U.S. MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

None

None

VBC Akrides MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Crackerjacks MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Red Stars MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen MSE 1

None

None

Red Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
U.S. MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Red Stars MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
U.S. MSE 1

None

None

Onze Gezellen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Red Stars MSE 1

None

None

VBC Akrides MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Crackerjacks MSE 1

None

None

Racing Beverwijk MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam MSE 1

None

None

U.S. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp MSE 1

None

None

MBCA A'veen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen MSE 1

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
Red Stars MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
U.S. MSE 1

None

None

BV Hoofddorp MSE 1
Woensdag 30 juni
 18:45
18:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

None

None

Celeritas-Donar MSE 1
Woensdag 30 juni
 20:15
20:15
Racing Beverwijk MSE 1

None

None

Red Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
MBCA A'veen MSE 1

None

None

Crackerjacks MSE 1