!
Competities

1e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

11 B

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Wyba MSE 1 5 10 428 331
2 River Trotters MSE 1 5 8 331 295
3 S.B.U. MSE 1 5 8 425 357
4 BV Squirrels MSE 1 4 6 295 280
5 Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1 4 6 311 262
6 DAS MSE 1 5 6 392 381
7 The Black Eagles MSE 1 5 6 371 330
8 EVBV Octopus MSE 1 3 4 198 207
9 B.C. Virtus MSE 1 3 2 184 202
10 Lokomotief MSE 2 4 2 283 304
11 TSBV Pendragon MSE 1 5 2 362 414
12 EBV Baros MSE 1 4 0 271 314
13 BC Vlissingen MSE 1 4 0 262 336
14 Tantalus MSE 1 4 0 227 327
Zondag 11 oktober
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 1

94

55

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 19:00
19:00
River Trotters MSE 1

86

58

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 19:00
19:00
DAS MSE 1

66

80

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

86

71

The Black Eagles MSE 1
Zondag 4 oktober
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 2

68

83

DAS MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 20:15
20:15
The Black Eagles MSE 1

78

47

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 19:00
19:00
BC Vlissingen MSE 1

75

89

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 12:30
12:30
EBV Baros MSE 1

60

69

River Trotters MSE 1
Vrijdag 2 oktober
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

62

76

BV Squirrels MSE 1
Vrijdag 2 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

71

80

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 26 september
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

93

76

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 26 september
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

77

62

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Zaterdag 26 september
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

57

69

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 26 september
 19:00
19:00
River Trotters MSE 1

60

39

Tantalus MSE 1
Zaterdag 26 september
 19:00
19:00
DAS MSE 1

81

72

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 26 september
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 1

90

88

EBV Baros MSE 1
Zondag 20 september
 17:00
17:00
Lokomotief MSE 2

80

86

BV Squirrels MSE 1
Zaterdag 19 september
 19:15
19:15
The Black Eagles MSE 1

74

60

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 19 september
 19:00
19:00
River Trotters MSE 1

70

61

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 19 september
 19:00
19:00
BC Vlissingen MSE 1

73

86

DAS MSE 1
Zaterdag 19 september
 13:00
13:00
Tantalus MSE 1

53

91

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Zaterdag 19 september
 12:30
12:30
EBV Baros MSE 1

63

83

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 18 september
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

69

79

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 12 september
 20:15
20:15
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

78

66

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 12 september
 20:00
20:00
BV Squirrels MSE 1

56

76

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 12 september
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

67

59

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 12 september
 19:15
19:15
EVBV Octopus MSE 1

72

60

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 12 september
 19:00
19:00
DAS MSE 1

76

88

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

77

46

River Trotters MSE 1
Zaterdag 12 september
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 1

100

73

Tantalus MSE 1
Vrijdag 19 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 20 maart
 17:15
17:15
EBV Baros MSE 1

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Zaterdag 20 maart
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 20 maart
 19:15
19:15
EVBV Octopus MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 27 maart
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 27 maart
 17:00
17:00
Lokomotief MSE 2

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 27 maart
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 27 maart
 20:45
20:45
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 3 april
 13:00
13:00
DAS MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 3 april
 19:15
19:15
EVBV Octopus MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
River Trotters MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 10 april
 20:00
20:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Zondag 11 april
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 16 april
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 17 april
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 17 april
 19:15
19:15
EVBV Octopus MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Vrijdag 23 april
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Vrijdag 23 april
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 24 april
 14:00
14:00
EBV Baros MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 24 april
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 24 april
 20:00
20:00
River Trotters MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 24 april
 21:00
21:00
Lokomotief MSE 2

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Zondag 2 mei
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Vrijdag 7 mei
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zondag 9 mei
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Vrijdag 14 mei
 20:30
20:30
S.B.U. MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 15 mei
 17:45
17:45
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 15 mei
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 15 mei
 19:15
19:15
EVBV Octopus MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 15 mei
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 22 mei
 13:00
13:00
Tantalus MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 22 mei
 16:30
16:30
EBV Baros MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 1
Zondag 23 mei
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 29 mei
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 29 mei
 20:00
20:00
River Trotters MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Zaterdag 29 mei
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zondag 30 mei
 15:00
15:00
S.B.U. MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Vrijdag 4 juni
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Vrijdag 4 juni
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 5 juni
 20:45
20:45
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zondag 6 juni
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 1
Zondag 6 juni
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 2

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 11 juni
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 12 juni
 14:00
14:00
EBV Baros MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 12 juni
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Zaterdag 12 juni
 18:00
18:00
BV Wyba MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 12 juni
 18:30
18:30
River Trotters MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 26 juni
 19:00
19:00
River Trotters MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
EBV Baros MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief MSE 2

None

None

BV Wyba MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Vlissingen MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
EBV Baros MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Wyba MSE 1

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
S.B.U. MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Tantalus MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief MSE 2

None

None

River Trotters MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
River Trotters MSE 1

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
EBV Baros MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Vlissingen MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
EVBV Octopus MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

EBV Baros MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief MSE 2

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
DAS MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
S.B.U. MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Wyba MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Tantalus MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
EVBV Octopus MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
EBV Baros MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Wyba MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief MSE 2

None

None

Tantalus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
River Trotters MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
S.B.U. MSE 1

None

None

Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
DAS MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
S.B.U. MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
Lokomotief MSE 2

None

None

EBV Baros MSE 1
Woensdag 30 juni
 18:15
18:15
Vloeregalisatie Verhagen/Binnenland MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Woensdag 30 juni
 21:30
21:30
Tantalus MSE 1

None

None

BC Vlissingen MSE 1