!
Competities

2e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

12 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Harlemlakers MSE 2 2 4 182 134
2 MSV Basketbal MSE 1 2 4 145 104
3 BV Amsterdam MSE 2 3 4 215 224
4 Blue Stars MSE 1 3 4 196 200
5 Sportiff Company Grasshoppers MSE 3 4 4 322 329
6 BS Leiden MSE 3 2 2 142 118
7 BC Shooters MSE 1 4 2 281 282
8 BC APOLLO Amsterdam MSE 2 0 0 0 0
9 BV Lisse MSE 1 0 0 0 0
10 Red Stars MSE 2 4 0 245 337
Vrijdag 9 oktober
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

104

78

Red Stars MSE 2
Zondag 4 oktober
 14:00
14:00
Red Stars MSE 2

65

93

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 19:45
19:45
BC Shooters MSE 1

69

72

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 3 oktober
 19:00
19:00
MSV Basketbal MSE 1

66

51

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Zaterdag 26 september
 18:30
18:30
BV Amsterdam MSE 2

82

69

BS Leiden MSE 3
Vrijdag 25 september
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

94

89

BC Shooters MSE 1
Zaterdag 19 september
 20:00
20:00
MSV Basketbal MSE 1

79

53

Red Stars MSE 2
Zaterdag 19 september
 19:30
19:30
BC Shooters MSE 1

62

67

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 19 september
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 2

86

61

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 12 september
 20:00
20:00
Blue Stars MSE 1

36

73

BS Leiden MSE 3
Zaterdag 12 september
 20:00
20:00
Red Stars MSE 2

49

61

BC Shooters MSE 1
Vrijdag 11 september
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

73

96

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 20 maart
 08:30
08:30
Red Stars MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Zaterdag 20 maart
 19:30
19:30
BC Shooters MSE 1

None

None

BS Leiden MSE 3
Zaterdag 20 maart
 20:00
20:00
MSV Basketbal MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 2
Zondag 21 maart
 18:30
18:30
Blue Stars MSE 1

None

None

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 27 maart
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 2

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 27 maart
 17:45
17:45
BV Lisse MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Zaterdag 27 maart
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

Blue Stars MSE 1
Zondag 28 maart
 18:30
18:30
BS Leiden MSE 3

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Vrijdag 9 april
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Zaterdag 10 april
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 2

None

None

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 10 april
 17:30
17:30
Red Stars MSE 2

None

None

BS Leiden MSE 3
Zaterdag 10 april
 20:00
20:00
MSV Basketbal MSE 1

None

None

BC Shooters MSE 1
Zondag 11 april
 17:00
17:00
Blue Stars MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 24 april
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 2

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Zaterdag 24 april
 18:30
18:30
BS Leiden MSE 3

None

None

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 24 april
 19:30
19:30
BC Shooters MSE 1

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 24 april
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 2
Vrijdag 14 mei
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

None

None

BS Leiden MSE 3
Zaterdag 15 mei
 16:00
16:00
BV Amsterdam MSE 2

None

None

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 15 mei
 18:00
18:00
Red Stars MSE 2

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Zondag 16 mei
 16:30
16:30
Blue Stars MSE 1

None

None

BC Shooters MSE 1
Zaterdag 22 mei
 19:30
19:30
BC Shooters MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Zaterdag 22 mei
 20:00
20:00
MSV Basketbal MSE 1

None

None

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 22 mei
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

BV Lisse MSE 1
Zondag 23 mei
 18:30
18:30
BS Leiden MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 2
Vrijdag 28 mei
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Zaterdag 29 mei
 18:00
18:00
BV Lisse MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 29 mei
 19:00
19:00
Blue Stars MSE 1

None

None

Red Stars MSE 2
Zaterdag 29 mei
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 2

None

None

BC Shooters MSE 1
Zaterdag 5 juni
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Zaterdag 5 juni
 18:00
18:00
Red Stars MSE 2

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Zaterdag 5 juni
 18:30
18:30
BS Leiden MSE 3

None

None

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 5 juni
 20:00
20:00
MSV Basketbal MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden MSE 3

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars MSE 1

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam MSE 2

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Lisse MSE 1

None

None

BS Leiden MSE 3
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Shooters MSE 1

None

None

BV Lisse MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars MSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Red Stars MSE 2

None

None

BV Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers MSE 2

None

None

BS Leiden MSE 3
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam MSE 2

None

None

Blue Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Lisse MSE 1

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Shooters MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

None

None

BV Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Red Stars MSE 2

None

None

BV Lisse MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers MSE 2

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden MSE 3

None

None

BC Shooters MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Lisse MSE 1

None

None

Blue Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 3

None

None

BV Lisse MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MSV Basketbal MSE 1

None

None

BS Leiden MSE 3
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Red Stars MSE 2

None

None

Harlemlakers MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers MSE 2

None

None

Blue Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Shooters MSE 1

None

None

MSV Basketbal MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden MSE 3

None

None

Red Stars MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Lisse MSE 1

None

None

BV Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Lisse MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam MSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

Harlemlakers MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden MSE 3

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

BC Shooters MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

Red Stars MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MSV Basketbal MSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Woensdag 30 juni
 09:00
09:00
Harlemlakers MSE 2

None

None

BV Lisse MSE 1
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 2

None

None

BC Shooters MSE 1
Woensdag 30 juni
 17:45
17:45
BV Lisse MSE 1

None

None

Red Stars MSE 2
Woensdag 30 juni
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 2

None

None

Sportiff Company Grasshoppers MSE 3
Woensdag 30 juni
 21:00
21:00
BC APOLLO Amsterdam MSE 2

None

None

MSV Basketbal MSE 1