!
Competities

2e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

12 E

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Harlemlakers MSE 3 5 10 420 367
2 BC Utrecht Cangeroes MSE 1 5 10 381 302
3 BCE'78 MSE 1 4 6 289 274
4 HBV The Jumpers MSE 1 2 4 122 117
5 Punch MSE 1 2 2 156 156
6 New Stars MSE 1 4 2 221 242
7 Woodpeckers MSE 1 4 2 276 282
8 S.B.U. MSE 2 4 2 262 312
9 Jump IJsselstein MSE 1 5 2 332 340
10 Utrecht Bull's MSE 1 2 0 135 146
11 DAS MSE 2 3 0 173 229
Zondag 11 oktober
 15:00
15:00
S.B.U. MSE 2

77

94

Harlemlakers MSE 3
Zondag 11 oktober
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

63

68

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zondag 11 oktober
 14:00
14:00
New Stars MSE 1

51

54

HBV The Jumpers MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 21:00
21:00
DAS MSE 2

63

74

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 10 oktober
 17:00
17:00
Punch MSE 1

68

65

Jump IJsselstein MSE 1
Zondag 4 oktober
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

98

65

S.B.U. MSE 2
Zaterdag 3 oktober
 20:00
20:00
Jump IJsselstein MSE 1

67

44

DAS MSE 2
Zaterdag 3 oktober
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

78

72

Woodpeckers MSE 1
Zaterdag 3 oktober
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 3

62

59

New Stars MSE 1
Zondag 27 september
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

75

68

Jump IJsselstein MSE 1
Zaterdag 26 september
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

77

85

Harlemlakers MSE 3
Zaterdag 26 september
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

61

71

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 26 september
 15:45
15:45
New Stars MSE 1

62

59

S.B.U. MSE 2
Zondag 20 september
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 2

61

58

Utrecht Bull's MSE 1
Zondag 20 september
 14:00
14:00
New Stars MSE 1

49

67

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 19 september
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 3

91

88

Punch MSE 1
Zaterdag 19 september
 14:00
14:00
Jump IJsselstein MSE 1

68

76

BCE'78 MSE 1
Zondag 13 september
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

66

68

HBV The Jumpers MSE 1
Zaterdag 12 september
 21:00
21:00
DAS MSE 2

66

88

Harlemlakers MSE 3
Zaterdag 12 september
 17:15
17:15
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

77

64

Jump IJsselstein MSE 1
Zaterdag 20 maart
 12:15
12:15
BCE'78 MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 2
Zaterdag 20 maart
 18:30
18:30
DAS MSE 2

None

None

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 20 maart
 19:00
19:00
Jump IJsselstein MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 3
Zondag 21 maart
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

None

None

Punch MSE 1
Zaterdag 27 maart
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 3

None

None

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 27 maart
 16:30
16:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

Jump IJsselstein MSE 1
Zaterdag 27 maart
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

None

None

Punch MSE 1
Zondag 28 maart
 12:00
12:00
New Stars MSE 1

None

None

DAS MSE 2
Zaterdag 10 april
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

None

None

HBV The Jumpers MSE 1
Zaterdag 10 april
 17:00
17:00
Punch MSE 1

None

None

New Stars MSE 1
Zaterdag 10 april
 17:00
17:00
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

None

None

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 10 april
 18:30
18:30
DAS MSE 2

None

None

S.B.U. MSE 2
Zaterdag 17 april
 17:00
17:00
Punch MSE 1

None

None

BCE'78 MSE 1
Zondag 18 april
 16:15
16:15
New Stars MSE 1

None

None

Jump IJsselstein MSE 1
Zaterdag 24 april
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 3

None

None

DAS MSE 2
Zaterdag 24 april
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 2

None

None

Punch MSE 1
Zaterdag 24 april
 19:00
19:00
Jump IJsselstein MSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zondag 25 april
 14:15
14:15
New Stars MSE 1

None

None

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 8 mei
 19:00
19:00
Jump IJsselstein MSE 1

None

None

HBV The Jumpers MSE 1
Zaterdag 15 mei
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

None

None

Jump IJsselstein MSE 1
Zaterdag 15 mei
 17:00
17:00
Punch MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 3
Zaterdag 15 mei
 21:00
21:00
DAS MSE 2

None

None

HBV The Jumpers MSE 1
Zondag 16 mei
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

None

None

New Stars MSE 1
Zondag 16 mei
 18:15
18:15
Utrecht Bull's MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 2
Zaterdag 22 mei
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 3

None

None

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 22 mei
 16:30
16:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

Punch MSE 1
Zondag 23 mei
 15:00
15:00
S.B.U. MSE 2

None

None

New Stars MSE 1
Zondag 23 mei
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

None

None

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 29 mei
 21:00
21:00
DAS MSE 2

None

None

Jump IJsselstein MSE 1
Zondag 30 mei
 13:30
13:30
New Stars MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 3
Zondag 30 mei
 16:15
16:15
Utrecht Bull's MSE 1

None

None

HBV The Jumpers MSE 1
Zondag 30 mei
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 2

None

None

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 5 juni
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 3

None

None

S.B.U. MSE 2
Zaterdag 5 juni
 17:30
17:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

New Stars MSE 1
Zaterdag 5 juni
 19:00
19:00
Jump IJsselstein MSE 1

None

None

Punch MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Punch MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

Utrecht Bull's MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BCE'78 MSE 1

None

None

Punch MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 3
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Jump IJsselstein MSE 1

None

None

Utrecht Bull's MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers MSE 3

None

None

HBV The Jumpers MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Utrecht Bull's MSE 1

None

None

BCE'78 MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
DAS MSE 2

None

None

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BCE'78 MSE 1

None

None

New Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

None

None

HBV The Jumpers MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Jump IJsselstein MSE 1

None

None

S.B.U. MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
DAS MSE 2

None

None

Punch MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers MSE 3

None

None

Jump IJsselstein MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Punch MSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Utrecht Bull's MSE 1

None

None

DAS MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
S.B.U. MSE 2

None

None

BCE'78 MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Punch MSE 1

None

None

Utrecht Bull's MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BCE'78 MSE 1

None

None

Harlemlakers MSE 3
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
DAS MSE 2

None

None

New Stars MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

BCE'78 MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
New Stars MSE 1

None

None

Punch MSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
S.B.U. MSE 2

None

None

DAS MSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Utrecht Bull's MSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Woensdag 30 juni
 15:30
15:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

DAS MSE 2
Woensdag 30 juni
 16:30
16:30
HBV The Jumpers MSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
Punch MSE 1

None

None

HBV The Jumpers MSE 1
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
Punch MSE 1

None

None

DAS MSE 2
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 2

None

None

Jump IJsselstein MSE 1
Woensdag 30 juni
 19:00
19:00
New Stars MSE 1

None

None

BCE'78 MSE 1