!
Competities

Eredivisie / Mannen U18 Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 CSE Landstede Hammers M18 1 5 10 500 298
2 Heroes Den Bosch M18 1 4 8 337 285
3 Donar Groningen M18 1 5 8 402 317
4 BC Triple Threat M18 1 5 8 419 364
5 Basketbal Academie Limburg M18 1 5 8 435 316
6 D.B.V. Rowic M18 1 4 4 411 337
7 BC APOLLO Amsterdam M18 1 4 4 312 295
8 BV Noordkop M18 1 5 4 369 337
9 Lokomotief M18 1 3 2 272 282
10 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 4 2 303 325
11 UBALL M18 1 4 2 287 394
12 TBG Dragons M18 1 3 0 203 268
13 Rotterdam Basketbal M18 1 4 0 179 361
14 Harlemlakers M18 1 5 0 272 522
Zondag 11 oktober
 17:00
17:00
Lokomotief M18 1

107

124

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 11 oktober
 13:45
13:45
TBG Dragons M18 1

70

94

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 10 oktober
 17:30
17:30
Harlemlakers M18 1

67

86

UBALL M18 1
Zaterdag 10 oktober
 16:30
16:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

99

45

Rotterdam Basketbal M18 1
Zaterdag 10 oktober
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M18 1

83

60

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 10 oktober
 11:30
11:30
BC Triple Threat M18 1

66

63

BV Noordkop M18 1
Zaterdag 10 oktober
 11:00
11:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

72

91

CSE Landstede Hammers M18 1
Zondag 4 oktober
 16:30
16:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

115

57

Harlemlakers M18 1
Zondag 4 oktober
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

66

77

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 4 oktober
 11:30
11:30
UBALL M18 1

58

100

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 3 oktober
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

63

79

CSE Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 3 oktober
 12:30
12:30
BC Triple Threat M18 1

78

75

Lokomotief M18 1
Zaterdag 3 oktober
 11:00
11:00
Rotterdam Basketbal M18 1

43

84

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 27 september
 17:00
17:00
CSE Landstede Hammers M18 1

90

41

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 27 september
 15:00
15:00
TBG Dragons M18 1

81

99

BC Triple Threat M18 1
Zondag 27 september
 15:00
15:00
Lokomotief M18 1

90

80

BV Noordkop M18 1
Zondag 27 september
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

91

75

UBALL M18 1
Zaterdag 26 september
 17:30
17:30
Harlemlakers M18 1

52

84

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 26 september
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M18 1

84

80

D.B.V. Rowic M18 1
Zaterdag 26 september
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

81

74

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zondag 20 september
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

72

53

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 20 september
 12:00
12:00
BC Triple Threat M18 1

79

93

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 20 september
 11:30
11:30
UBALL M18 1

68

136

CSE Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 19 september
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

88

50

Rotterdam Basketbal M18 1
Zaterdag 19 september
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

140

44

Harlemlakers M18 1
Zondag 13 september
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

65

86

Donar Groningen M18 1
Zondag 13 september
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

102

67

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 13 september
 12:30
12:30
TBG Dragons M18 1

52

75

BV Noordkop M18 1
Zondag 13 september
 12:00
12:00
CSE Landstede Hammers M18 1

104

54

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 12 september
 17:30
17:30
Harlemlakers M18 1

52

97

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 20 maart
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

UBALL M18 1
Zaterdag 20 maart
 17:30
17:30
Harlemlakers M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Zondag 21 maart
 12:00
12:00
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 21 maart
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zondag 21 maart
 12:30
12:30
TBG Dragons M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 21 maart
 14:00
14:00
BC Triple Threat M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 21 maart
 19:00
19:00
Lokomotief M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 27 maart
 11:30
11:30
Harlemlakers M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 27 maart
 13:00
13:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 27 maart
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 27 maart
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 28 maart
 11:30
11:30
UBALL M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Zondag 28 maart
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Zondag 28 maart
 17:00
17:00
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 10 april
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Zondag 11 april
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 11 april
 13:00
13:00
TBG Dragons M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Zondag 11 april
 14:30
14:30
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Zondag 11 april
 14:30
14:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 11 april
 16:30
16:30
Lokomotief M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 11 april
 16:30
16:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

UBALL M18 1
Zaterdag 17 april
 12:00
12:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 17 april
 15:00
15:00
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 17 april
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

None

None

UBALL M18 1
Zaterdag 17 april
 17:30
17:30
Harlemlakers M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Zondag 18 april
 12:30
12:30
TBG Dragons M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 18 april
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 18 april
 17:00
17:00
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Vrijdag 23 april
 20:00
20:00
Lokomotief M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 24 april
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 24 april
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 24 april
 16:30
16:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 24 april
 16:30
16:30
UBALL M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 25 april
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 25 april
 13:30
13:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Zaterdag 15 mei
 13:50
13:50
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Zaterdag 15 mei
 14:00
14:00
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 15 mei
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 15 mei
 17:30
17:30
Harlemlakers M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 16 mei
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zondag 16 mei
 15:30
15:30
TBG Dragons M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Zondag 16 mei
 17:00
17:00
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

UBALL M18 1
Zaterdag 22 mei
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 22 mei
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Zaterdag 22 mei
 17:00
17:00
UBALL M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 23 mei
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Zondag 23 mei
 13:30
13:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Zondag 23 mei
 16:30
16:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 23 mei
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 29 mei
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 29 mei
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Zaterdag 29 mei
 16:30
16:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

UBALL M18 1
Zaterdag 29 mei
 17:30
17:30
Harlemlakers M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zondag 30 mei
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 30 mei
 15:00
15:00
Lokomotief M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 5 juni
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Zaterdag 5 juni
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 5 juni
 17:00
17:00
UBALL M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Zondag 6 juni
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Zondag 6 juni
 16:30
16:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 6 juni
 17:00
17:00
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 6 juni
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 12 juni
 12:00
12:00
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

UBALL M18 1
Zaterdag 12 juni
 16:00
16:00
Lokomotief M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 12 juni
 20:00
20:00
Harlemlakers M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 13 juni
 13:00
13:00
TBG Dragons M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zondag 13 juni
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Zondag 13 juni
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Zondag 13 juni
 17:00
17:00
BC Triple Threat M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

UBALL M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Donar Groningen M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M18 1

None

None

UBALL M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Donar Groningen M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Donar Groningen M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

UBALL M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Donar Groningen M18 1

None

None

UBALL M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Donar Groningen M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Harlemlakers M18 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M18 1

None

None

CSE Landstede Hammers M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M18 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M18 1

None

None

UBALL M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

BV Noordkop M18 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M18 1

None

None

Rotterdam Basketbal M18 1
Woensdag 30 juni
 11:30
11:30
UBALL M18 1

None

None

BC Triple Threat M18 1
Woensdag 30 juni
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

None

None

Heroes Den Bosch M18 1
Woensdag 30 juni
 12:30
12:30
D.B.V. Rowic M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers M18 1

None

None

TBG Dragons M18 1
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
Rotterdam Basketbal M18 1

None

None

Lokomotief M18 1
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

None

None

Donar Groningen M18 1
Woensdag 30 juni
 16:30
16:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

None

None

D.B.V. Rowic M18 1
Woensdag 30 juni
 16:30
16:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

Harlemlakers M18 1