!
Competities

Eredivisie / Mannen U16 Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 MBCA A'veen M16 1 4 8 424 273
2 BC APOLLO Amsterdam M16 1 5 8 451 295
3 UBALL M16 1 4 6 333 253
4 Heroes Den Bosch M16 1 4 6 316 251
5 CSE Landstede Hammers M16 1 4 6 274 269
6 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 5 6 482 335
7 Celeritas-Donar M16 1 3 4 236 167
8 BV Noordkop M16 1 4 4 297 328
9 Rotterdam Basketbal M16 1 2 2 154 148
10 CBV Binnenland M16 1 3 2 235 303
11 Basketbal Academie Limburg M16 1 4 2 319 310
12 Lokomotief M16 1 4 2 263 363
13 BC Triple Threat M16 1 5 0 311 421
14 Almere Pioneers M16 1 5 0 171 550
Zondag 11 oktober
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers M16 1

64

62

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 10 oktober
 18:15
18:15
CBV Binnenland M16 1

68

132

MBCA A'veen M16 1
Zaterdag 10 oktober
 14:15
14:15
BC Triple Threat M16 1

59

83

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 10 oktober
 14:00
14:00
Almere Pioneers M16 1

49

95

Lokomotief M16 1
Zaterdag 10 oktober
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

32

67

Celeritas-Donar M16 1
Zondag 4 oktober
 17:00
17:00
Lokomotief M16 1

51

99

UBALL M16 1
Zondag 4 oktober
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

88

56

BV Noordkop M16 1
Zondag 4 oktober
 14:30
14:30
Heroes Den Bosch M16 1

62

59

CSE Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 3 oktober
 18:30
18:30
CBV Binnenland M16 1

82

74

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 3 oktober
 17:00
17:00
MBCA A'veen M16 1

95

72

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 3 oktober
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

139

29

Almere Pioneers M16 1
Zondag 27 september
 16:00
16:00
BC Triple Threat M16 1

54

102

MBCA A'veen M16 1
Zondag 27 september
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers M16 1

71

68

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 26 september
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M16 1

65

84

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 26 september
 16:30
16:30
UBALL M16 1

90

66

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 26 september
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

84

42

Lokomotief M16 1
Zaterdag 26 september
 13:00
13:00
Almere Pioneers M16 1

25

94

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 26 september
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

97

85

CBV Binnenland M16 1
Zondag 20 september
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

84

77

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 20 september
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M16 1

71

81

UBALL M16 1
Zondag 20 september
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

77

80

CSE Landstede Hammers M16 1
Zondag 20 september
 12:00
12:00
Celeritas-Donar M16 1

103

33

Almere Pioneers M16 1
Zaterdag 19 september
 16:30
16:30
BC Triple Threat M16 1

60

65

BV Noordkop M16 1
Zondag 13 september
 18:45
18:45
Lokomotief M16 1

75

131

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zondag 13 september
 14:00
14:00
UBALL M16 1

63

65

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 12 september
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

86

89

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 12 september
 15:00
15:00
Almere Pioneers M16 1

35

119

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 12 september
 15:00
15:00
Rotterdam Basketbal M16 1

89

64

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 12 september
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

79

95

MBCA A'veen M16 1
Zaterdag 20 maart
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

UBALL M16 1
Zaterdag 20 maart
 18:00
18:00
CBV Binnenland M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Zondag 21 maart
 11:30
11:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 21 maart
 13:00
13:00
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Zondag 21 maart
 14:30
14:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 21 maart
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Zondag 21 maart
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 27 maart
 12:00
12:00
Almere Pioneers M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 27 maart
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 27 maart
 18:30
18:30
UBALL M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zondag 28 maart
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Zondag 28 maart
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Zondag 28 maart
 16:00
16:00
MBCA A'veen M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 28 maart
 17:00
17:00
Lokomotief M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 10 april
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 10 april
 20:15
20:15
CBV Binnenland M16 1

None

None

UBALL M16 1
Zondag 11 april
 12:00
12:00
BC Triple Threat M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Zondag 11 april
 12:30
12:30
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zondag 11 april
 14:30
14:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Zondag 11 april
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 11 april
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Zaterdag 17 april
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Zaterdag 17 april
 13:30
13:30
Lokomotief M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 17 april
 14:00
14:00
Almere Pioneers M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 17 april
 15:00
15:00
MBCA A'veen M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 17 april
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 17 april
 19:00
19:00
UBALL M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 18 april
 12:00
12:00
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 24 april
 16:45
16:45
MBCA A'veen M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 24 april
 18:00
18:00
CBV Binnenland M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Zondag 25 april
 11:00
11:00
BC Triple Threat M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Zondag 25 april
 12:00
12:00
Celeritas-Donar M16 1

None

None

UBALL M16 1
Zondag 25 april
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Zondag 25 april
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 25 april
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Zaterdag 15 mei
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 15 mei
 16:00
16:00
Almere Pioneers M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 15 mei
 16:00
16:00
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 15 mei
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 15 mei
 18:00
18:00
UBALL M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 15 mei
 19:30
19:30
Lokomotief M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Zondag 16 mei
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 22 mei
 11:30
11:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 22 mei
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Zondag 23 mei
 12:00
12:00
Celeritas-Donar M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Zondag 23 mei
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

UBALL M16 1
Zondag 23 mei
 15:00
15:00
Lokomotief M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 23 mei
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Zondag 23 mei
 16:30
16:30
MBCA A'veen M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 29 mei
 11:00
11:00
Almere Pioneers M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 29 mei
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 29 mei
 14:30
14:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 29 mei
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Zaterdag 29 mei
 18:30
18:30
UBALL M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Zondag 30 mei
 16:15
16:15
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 5 juni
 16:30
16:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

UBALL M16 1
Zaterdag 5 juni
 17:00
17:00
MBCA A'veen M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zondag 6 juni
 12:00
12:00
Celeritas-Donar M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Zondag 6 juni
 14:30
14:30
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Zondag 6 juni
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Zondag 6 juni
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zondag 6 juni
 17:00
17:00
Lokomotief M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Zaterdag 12 juni
 11:00
11:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 12 juni
 12:00
12:00
Almere Pioneers M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 12 juni
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 12 juni
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zondag 13 juni
 11:30
11:30
UBALL M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Zondag 13 juni
 12:00
12:00
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Zondag 13 juni
 14:30
14:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen M16 1

None

None

UBALL M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Almere Pioneers M16 1

None

None

UBALL M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

UBALL M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Almere Pioneers M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

UBALL M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Almere Pioneers M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
MBCA A'veen M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Lokomotief M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
UBALL M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

UBALL M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

Almere Pioneers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Almere Pioneers M16 1

None

None

MBCA A'veen M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Noordkop M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Rotterdam Basketbal M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers M16 1

None

None

UBALL M16 1
Woensdag 30 juni
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Woensdag 30 juni
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Woensdag 30 juni
 16:00
16:00
Almere Pioneers M16 1

None

None

CSE Landstede Hammers M16 1
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
MBCA A'veen M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Woensdag 30 juni
 18:30
18:30
UBALL M16 1

None

None

Rotterdam Basketbal M16 1
Woensdag 30 juni
 20:00
20:00
Lokomotief M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1