!
Competities

2e Divisie / Mannen U16 Landelijk

12 B

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Bouncers Basketball M16 1 5 10 575 227
2 High Five M16 1 5 10 445 251
3 Crackerjacks M16 1 5 8 423 286
4 TBG Dragons M16 1 4 6 262 255
5 BS Leiden M16 2 5 6 403 280
6 CobraNova M16 1 4 4 236 266
7 Hanze Stars M16 1 5 4 419 381
8 Blauw-Wit M16 1 4 2 169 422
9 Divine M16 1 4 2 232 295
10 Woodpeckers M16 1 4 2 216 305
11 De Dunckers M16 1 4 0 172 437
12 Vlijmscherp SVH M16 1 (VR) 5 0 292 439
Zondag 11 oktober
 16:00
16:00
TBG Dragons M16 1

84

56

Woodpeckers M16 1
Zaterdag 10 oktober
 17:00
17:00
Crackerjacks M16 1

86

48

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Zaterdag 10 oktober
 16:00
16:00
Divine M16 1

53

61

Blauw-Wit M16 1
Zaterdag 10 oktober
 15:45
15:45
High Five M16 1

79

68

Hanze Stars M16 1
Zaterdag 10 oktober
 15:00
15:00
CobraNova M16 1

45

75

BS Leiden M16 2
Zaterdag 10 oktober
 13:00
13:00
De Dunckers M16 1

32

138

Bouncers Basketball M16 1
Zondag 4 oktober
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

54

67

TBG Dragons M16 1
Zondag 4 oktober
 12:30
12:30
BS Leiden M16 2

98

43

Divine M16 1
Zondag 4 oktober
 12:30
12:30
Hanze Stars M16 1

123

48

De Dunckers M16 1
Zaterdag 3 oktober
 18:15
18:15
Bouncers Basketball M16 1

85

49

Crackerjacks M16 1
Zaterdag 3 oktober
 13:00
13:00
Blauw-Wit M16 1

34

111

High Five M16 1
Zaterdag 26 september
 18:30
18:30
Crackerjacks M16 1

70

67

Hanze Stars M16 1
Zaterdag 26 september
 16:00
16:00
Bouncers Basketball M16 1

107

52

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Zaterdag 26 september
 15:00
15:00
Divine M16 1

80

69

Woodpeckers M16 1
Zaterdag 26 september
 14:45
14:45
High Five M16 1

61

55

BS Leiden M16 2
Zaterdag 26 september
 14:45
14:45
CobraNova M16 1

47

60

TBG Dragons M16 1
Zaterdag 19 september
 18:00
18:00
Hanze Stars M16 1

59

121

Bouncers Basketball M16 1
Zaterdag 19 september
 16:30
16:30
BS Leiden M16 2

128

47

De Dunckers M16 1
Zaterdag 19 september
 13:00
13:00
Blauw-Wit M16 1

39

134

Crackerjacks M16 1
Zaterdag 19 september
 13:00
13:00
CobraNova M16 1

77

75

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Zaterdag 19 september
 13:00
13:00
Woodpeckers M16 1

43

96

High Five M16 1
Zondag 13 september
 17:00
17:00
Woodpeckers M16 1

48

45

De Dunckers M16 1
Zondag 13 september
 14:00
14:00
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

63

102

Hanze Stars M16 1
Zaterdag 12 september
 16:30
16:30
Bouncers Basketball M16 1

124

35

Blauw-Wit M16 1
Zaterdag 12 september
 16:00
16:00
Crackerjacks M16 1

84

47

BS Leiden M16 2
Zaterdag 12 september
 15:00
15:00
Divine M16 1

56

67

CobraNova M16 1
Zaterdag 12 september
 15:00
15:00
High Five M16 1

98

51

TBG Dragons M16 1
Zaterdag 20 maart
 13:00
13:00
De Dunckers M16 1

None

None

Divine M16 1
Zaterdag 20 maart
 15:00
15:00
Blauw-Wit M16 1

None

None

BS Leiden M16 2
Zaterdag 20 maart
 19:00
19:00
Bouncers Basketball M16 1

None

None

TBG Dragons M16 1
Zondag 21 maart
 11:30
11:30
Crackerjacks M16 1

None

None

CobraNova M16 1
Zondag 21 maart
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

None

None

High Five M16 1
Zaterdag 27 maart
 13:00
13:00
CobraNova M16 1

None

None

De Dunckers M16 1
Zaterdag 27 maart
 14:00
14:00
Divine M16 1

None

None

High Five M16 1
Zaterdag 27 maart
 14:30
14:30
BS Leiden M16 2

None

None

Hanze Stars M16 1
Zaterdag 27 maart
 15:00
15:00
Blauw-Wit M16 1

None

None

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Zondag 28 maart
 17:00
17:00
TBG Dragons M16 1

None

None

Crackerjacks M16 1
Zaterdag 3 april
 11:00
11:00
Divine M16 1

None

None

Bouncers Basketball M16 1
Zaterdag 10 april
 13:00
13:00
De Dunckers M16 1

None

None

TBG Dragons M16 1
Zaterdag 10 april
 15:45
15:45
High Five M16 1

None

None

CobraNova M16 1
Zaterdag 10 april
 17:30
17:30
Bouncers Basketball M16 1

None

None

BS Leiden M16 2
Zondag 11 april
 12:30
12:30
Hanze Stars M16 1

None

None

Blauw-Wit M16 1
Zondag 11 april
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

None

None

Divine M16 1
Zaterdag 17 april
 13:00
13:00
De Dunckers M16 1

None

None

Crackerjacks M16 1
Zondag 18 april
 12:30
12:30
Hanze Stars M16 1

None

None

TBG Dragons M16 1
Zaterdag 24 april
 11:45
11:45
Blauw-Wit M16 1

None

None

Bouncers Basketball M16 1
Zaterdag 24 april
 13:00
13:00
CobraNova M16 1

None

None

Divine M16 1
Zaterdag 24 april
 14:30
14:30
BS Leiden M16 2

None

None

Crackerjacks M16 1
Zondag 25 april
 12:30
12:30
Hanze Stars M16 1

None

None

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Zondag 25 april
 13:00
13:00
TBG Dragons M16 1

None

None

High Five M16 1
Zaterdag 8 mei
 13:00
13:00
CobraNova M16 1

None

None

Crackerjacks M16 1
Zaterdag 15 mei
 08:30
08:30
Divine M16 1

None

None

TBG Dragons M16 1
Zaterdag 15 mei
 13:00
13:00
De Dunckers M16 1

None

None

BS Leiden M16 2
Zaterdag 15 mei
 19:30
19:30
Bouncers Basketball M16 1

None

None

Hanze Stars M16 1
Zondag 16 mei
 12:30
12:30
Crackerjacks M16 1

None

None

Blauw-Wit M16 1
Zondag 16 mei
 14:00
14:00
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

None

None

CobraNova M16 1
Zaterdag 22 mei
 15:00
15:00
Blauw-Wit M16 1

None

None

De Dunckers M16 1
Zaterdag 22 mei
 16:30
16:30
BS Leiden M16 2

None

None

High Five M16 1
Zaterdag 22 mei
 18:00
18:00
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

None

None

Bouncers Basketball M16 1
Zondag 23 mei
 12:30
12:30
Hanze Stars M16 1

None

None

Crackerjacks M16 1
Zondag 23 mei
 13:00
13:00
TBG Dragons M16 1

None

None

CobraNova M16 1
Zaterdag 29 mei
 11:00
11:00
Divine M16 1

None

None

BS Leiden M16 2
Zaterdag 29 mei
 13:00
13:00
High Five M16 1

None

None

Blauw-Wit M16 1
Zaterdag 29 mei
 15:30
15:30
Crackerjacks M16 1

None

None

Bouncers Basketball M16 1
Zaterdag 5 juni
 15:00
15:00
Blauw-Wit M16 1

None

None

Divine M16 1
Zaterdag 5 juni
 16:30
16:30
BS Leiden M16 2

None

None

CobraNova M16 1
Zaterdag 5 juni
 17:00
17:00
Bouncers Basketball M16 1

None

None

De Dunckers M16 1
Zondag 6 juni
 12:30
12:30
Hanze Stars M16 1

None

None

High Five M16 1
Zondag 6 juni
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

None

None

Crackerjacks M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M16 1

None

None

Divine M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Dunckers M16 1

None

None

Blauw-Wit M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Crackerjacks M16 1

None

None

De Dunckers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden M16 2

None

None

TBG Dragons M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blauw-Wit M16 1

None

None

CobraNova M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Bouncers Basketball M16 1

None

None

High Five M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Hanze Stars M16 1

None

None

Divine M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Dunckers M16 1

None

None

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CobraNova M16 1

None

None

Hanze Stars M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
High Five M16 1

None

None

Crackerjacks M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M16 1

None

None

Blauw-Wit M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Crackerjacks M16 1

None

None

Divine M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Dunckers M16 1

None

None

High Five M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

None

None

BS Leiden M16 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Bouncers Basketball M16 1

None

None

CobraNova M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden M16 2

None

None

Blauw-Wit M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Divine M16 1

None

None

De Dunckers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
High Five M16 1

None

None

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M16 1

None

None

Bouncers Basketball M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Crackerjacks M16 1

None

None

TBG Dragons M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Dunckers M16 1

None

None

CobraNova M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
High Five M16 1

None

None

Divine M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)

None

None

Blauw-Wit M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Hanze Stars M16 1

None

None

BS Leiden M16 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden M16 2

None

None

Bouncers Basketball M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blauw-Wit M16 1

None

None

Hanze Stars M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Divine M16 1

None

None

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CobraNova M16 1

None

None

High Five M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M16 1

None

None

De Dunckers M16 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
TBG Dragons M16 1

None

None

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Woensdag 30 juni
 14:30
14:30
BS Leiden M16 2

None

None

Vlijmscherp SVH M16 1 (VR)
Woensdag 30 juni
 15:00
15:00
CobraNova M16 1

None

None

Bouncers Basketball M16 1
Woensdag 30 juni
 15:45
15:45
High Five M16 1

None

None

De Dunckers M16 1
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
Divine M16 1

None

None

Crackerjacks M16 1
Woensdag 30 juni
 17:00
17:00
TBG Dragons M16 1

None

None

Hanze Stars M16 1