!
Competities

2e Divisie / Vrouwen Senioren Landelijk

12 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Amsterdam VSE 1 4 8 289 149
2 Onze Gezellen VSE 1 4 6 246 199
3 L.C. Players VSE 1 4 6 232 225
4 De Groene Uilen VSE 2 2 4 124 100
5 VBC Akrides VSE 1 3 4 155 132
6 BS Leiden VSE 2 4 4 188 222
7 BV Hoofddorp VSE 2 3 2 145 159
8 Blue Stars VSE 1 4 2 204 255
9 BV Leeuwarden VSE 1 2 0 88 153
10 BV Orca's VSE 2 3 0 146 181
11 D.W.V. VSE 1 3 0 134 176
Zaterdag 10 oktober
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

38

74

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 3 oktober
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

81

36

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 3 oktober
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

70

44

BS Leiden VSE 2
Vrijdag 2 oktober
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

51

56

VBC Akrides VSE 1
Vrijdag 2 oktober
 20:00
20:00
BV Orca's VSE 2

63

64

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 26 september
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

48

38

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 26 september
 18:15
18:15
Blue Stars VSE 1

59

65

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 26 september
 18:15
18:15
VBC Akrides VSE 1

64

41

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 26 september
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

57

56

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 26 september
 15:45
15:45
BV Amsterdam VSE 1

61

34

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 19 september
 19:00
19:00
Onze Gezellen VSE 1

86

44

BV Leeuwarden VSE 1
Zaterdag 19 september
 16:15
16:15
L.C. Players VSE 1

41

73

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 19 september
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

40

58

BS Leiden VSE 2
Vrijdag 18 september
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

56

55

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
BV Orca's VSE 2

49

56

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 12 september
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

35

40

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 12 september
 17:45
17:45
Blue Stars VSE 1

54

53

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 12 september
 12:30
12:30
BV Leeuwarden VSE 1

44

67

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 20 maart
 15:00
15:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 20 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 20 maart
 17:45
17:45
BV Orca's VSE 2

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zondag 21 maart
 14:30
14:30
Blue Stars VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Vrijdag 26 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 27 maart
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 27 maart
 20:00
20:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zondag 28 maart
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

D.W.V. VSE 1
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 10 april
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zondag 11 april
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 17 april
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BV Orca's VSE 2
Vrijdag 23 april
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 24 april
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 24 april
 16:15
16:15
L.C. Players VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 24 april
 20:00
20:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 15 mei
 14:00
14:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 15 mei
 18:00
18:00
BV Orca's VSE 2

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 15 mei
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Zondag 16 mei
 14:30
14:30
Blue Stars VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Vrijdag 21 mei
 20:00
20:00
BV Orca's VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Vrijdag 21 mei
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 22 mei
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 22 mei
 16:15
16:15
Onze Gezellen VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 22 mei
 16:15
16:15
L.C. Players VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 29 mei
 16:30
16:30
BS Leiden VSE 2

None

None

L.C. Players VSE 1
Zaterdag 29 mei
 17:00
17:00
Blue Stars VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 29 mei
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Zaterdag 29 mei
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Vrijdag 4 juni
 20:00
20:00
BV Orca's VSE 2

None

None

Blue Stars VSE 1
Zaterdag 5 juni
 14:30
14:30
D.W.V. VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 5 juni
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Zaterdag 5 juni
 18:00
18:00
L.C. Players VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam VSE 1

None

None

VBC Akrides VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.W.V. VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden VSE 2

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Amsterdam VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden VSE 2

None

None

VBC Akrides VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
L.C. Players VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Orca's VSE 2

None

None

D.W.V. VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

Blue Stars VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.W.V. VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
VBC Akrides VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Blue Stars VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden VSE 2

None

None

De Groene Uilen VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
L.C. Players VSE 1

None

None

D.W.V. VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Orca's VSE 2

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
D.W.V. VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

VBC Akrides VSE 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 15:30
15:30
D.W.V. VSE 1

None

None

BV Orca's VSE 2
Woensdag 30 juni
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Woensdag 30 juni
 17:30
17:30
Onze Gezellen VSE 1

None

None

L.C. Players VSE 1
Woensdag 30 juni
 18:00
18:00
VBC Akrides VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 2