!
Competities

Eredivisie / Vrouwen U20 Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Flashing Heiloo V20 1 3 6 239 159
2 Landslake Lions V20 1 3 6 212 185
3 Orange Lions Academy V20 1 4 6 340 246
4 BS Leiden V20 1 4 6 293 242
5 Sportiff Company Grasshoppers V20 1 4 6 388 287
6 B.V. Batouwe V20 1 4 6 223 187
7 BC APOLLO Amsterdam V20 1 3 4 277 221
8 BC Utrecht Cangeroes V20 1 2 2 117 120
9 Basketbal Academie Limburg V20 1 5 2 269 343
10 CSE Landstede Hammers V20 1 5 2 280 448
11 CBV Binnenland V20 1 2 0 113 162
12 H.S.V. Basketball V20 1 3 0 166 228
13 Dozy BV Den Helder V20 1 4 0 205 294
Zondag 11 oktober
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

101

55

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 10 oktober
 12:30
12:30
B.V. Batouwe V20 1

20

0

Basketbal Academie Limburg V20 1
Zaterdag 10 oktober
 11:00
11:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

76

105

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 9 oktober
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball V20 1

49

54

CSE Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 9 oktober
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

57

66

Landslake Lions V20 1
Zondag 4 oktober
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers V20 1

46

79

BS Leiden V20 1
Zondag 4 oktober
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

70

60

H.S.V. Basketball V20 1
Zaterdag 3 oktober
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

50

72

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 2 oktober
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

65

73

B.V. Batouwe V20 1
Zaterdag 26 september
 13:00
13:00
B.V. Batouwe V20 1

73

75

Orange Lions Academy V20 1
Zaterdag 26 september
 12:15
12:15
Flashing Heiloo V20 1

73

50

CSE Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 25 september
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

96

70

Basketbal Academie Limburg V20 1
Zondag 20 september
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg V20 1

61

77

Flashing Heiloo V20 1
Zondag 20 september
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers V20 1

48

111

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zondag 20 september
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

104

57

H.S.V. Basketball V20 1
Zondag 20 september
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

53

64

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zaterdag 19 september
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

79

75

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zondag 13 september
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

90

68

Basketbal Academie Limburg V20 1
Zaterdag 12 september
 13:45
13:45
Flashing Heiloo V20 1

89

48

CBV Binnenland V20 1
Zaterdag 12 september
 13:15
13:15
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

136

82

CSE Landstede Hammers V20 1
Zaterdag 12 september
 13:00
13:00
B.V. Batouwe V20 1

57

47

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 12 september
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

53

67

Landslake Lions V20 1
Vrijdag 11 september
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

61

60

Orange Lions Academy V20 1
Vrijdag 19 maart
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Vrijdag 19 maart
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Vrijdag 19 maart
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Zaterdag 20 maart
 12:30
12:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Zondag 21 maart
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Vrijdag 26 maart
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Zaterdag 27 maart
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Zaterdag 27 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Zaterdag 27 maart
 14:00
14:00
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 28 maart
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Zondag 28 maart
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Vrijdag 9 april
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 9 april
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 10 april
 12:30
12:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zaterdag 10 april
 13:15
13:15
Flashing Heiloo V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zondag 11 april
 12:00
12:00
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Zondag 11 april
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zaterdag 17 april
 11:00
11:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Zaterdag 17 april
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zaterdag 17 april
 14:15
14:15
Flashing Heiloo V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 18 april
 16:00
16:00
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Zondag 18 april
 16:30
16:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 23 april
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Vrijdag 23 april
 21:00
21:00
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zaterdag 24 april
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zondag 25 april
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Zondag 25 april
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Vrijdag 14 mei
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Vrijdag 14 mei
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Zaterdag 15 mei
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 15 mei
 13:05
13:05
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 15 mei
 14:30
14:30
Flashing Heiloo V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Zondag 16 mei
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 21 mei
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Zaterdag 22 mei
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zaterdag 22 mei
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zondag 23 mei
 14:30
14:30
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Zondag 23 mei
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Vrijdag 28 mei
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 28 mei
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Zaterdag 29 mei
 12:00
12:00
Flashing Heiloo V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 29 mei
 13:30
13:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Zondag 30 mei
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zaterdag 5 juni
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Zaterdag 5 juni
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Zaterdag 5 juni
 13:30
13:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zondag 6 juni
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 6 juni
 17:00
17:00
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Vrijdag 11 juni
 20:30
20:30
BS Leiden V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Vrijdag 11 juni
 21:00
21:00
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 12 juni
 12:30
12:30
Flashing Heiloo V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zaterdag 12 juni
 14:00
14:00
Orange Lions Academy V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Zondag 13 juni
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CBV Binnenland V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Landslake Lions V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Landslake Lions V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Landslake Lions V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Landslake Lions V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

CSE Landstede Hammers V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
CSE Landstede Hammers V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Basketbal Academie Limburg V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden V20 1

None

None

Flashing Heiloo V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Flashing Heiloo V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
BS Leiden V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Flashing Heiloo V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Woensdag 30 juni
 08:30
08:30
Flashing Heiloo V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Woensdag 30 juni
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Woensdag 30 juni
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Woensdag 30 juni
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V20 1
Woensdag 30 juni
 13:15
13:15
Flashing Heiloo V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Woensdag 30 juni
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1