!
Competities

Dutch Basketball League / Mannen Senioren Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Landstede Hammers MSE 1 20 34 1743 1483
2 Donar Groningen MSE 1 22 34 1878 1510
3 Heroes Den Bosch MSE 1 23 32 1933 1620
4 Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1 21 24 1665 1624
5 Feyenoord Basketball MSE 1 22 24 1715 1693
6 Basketbal Academie Limburg MSE 1 24 18 1607 1828
7 Den Helder SUNS MSE 1 23 14 1613 1839
8 Aris Leeuwarden MSE 1 24 14 1548 1806
9 APOLLO Amsterdam MSE 1 23 8 1616 1915
Woensdag 11 maart
 19:30
19:30
APOLLO Amsterdam MSE 1

84

95

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zondag 8 maart
 16:00
16:00
Heroes Den Bosch MSE 1

98

59

Aris Leeuwarden MSE 1
Zondag 8 maart
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

92

84

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 7 maart
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

76

73

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 7 maart
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

79

66

Donar Groningen MSE 1
Donderdag 5 maart
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

59

60

Aris Leeuwarden MSE 1
Donderdag 5 maart
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

91

75

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zondag 1 maart
 14:30
14:30
Feyenoord Basketball MSE 1

91

76

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 29 februari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

71

73

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 29 februari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

78

69

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 29 februari
 19:30
19:30
APOLLO Amsterdam MSE 1

76

75

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Donderdag 27 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

53

76

Donar Groningen MSE 1
Donderdag 27 februari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

90

63

Den Helder SUNS MSE 1
Donderdag 27 februari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

81

75

APOLLO Amsterdam MSE 1
Donderdag 27 februari
 19:30
19:30
Landstede Hammers MSE 1

89

77

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 15 februari
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

16

10

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 15 februari
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

76

51

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 15 februari
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

79

69

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 15 februari
 19:30
19:30
Landstede Hammers MSE 1

102

71

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zondag 9 februari
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE 1

109

65

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

64

60

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

84

68

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

76

83

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

81

73

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

71

57

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

77

61

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

77

73

APOLLO Amsterdam MSE 1
Donderdag 30 januari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

91

62

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:30
20:30
Feyenoord Basketball MSE 1

73

43

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

67

90

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

48

97

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

92

98

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

60

48

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zaterdag 18 januari
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

66

79

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 18 januari
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

83

72

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zondag 12 januari
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

69

98

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

84

77

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

78

67

Den Helder SUNS MSE 1
Donderdag 9 januari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

98

86

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 4 januari
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

96

81

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 4 januari
 19:30
19:30
APOLLO Amsterdam MSE 1

103

79

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 4 januari
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

91

54

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zondag 22 december
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

79

66

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zaterdag 21 december
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

54

77

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 21 december
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

90

79

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 21 december
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

73

63

Aris Leeuwarden MSE 1
Zondag 15 december
 16:00
16:00
Aris Leeuwarden MSE 1

74

75

Feyenoord Basketball MSE 1
Zondag 15 december
 16:00
16:00
Den Helder SUNS MSE 1

70

88

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

75

73

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

88

78

Heroes Den Bosch MSE 1
Donderdag 12 december
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

70

84

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zondag 8 december
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

103

63

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

82

71

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

81

100

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 7 december
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

89

52

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Woensdag 4 december
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

73

62

Aris Leeuwarden MSE 1
Zondag 1 december
 16:00
16:00
Aris Leeuwarden MSE 1

72

80

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zondag 1 december
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

89

57

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 30 november
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

65

59

Donar Groningen MSE 1
Donderdag 28 november
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

72

79

Feyenoord Basketball MSE 1
Zondag 24 november
 14:30
14:30
Feyenoord Basketball MSE 1

93

71

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

72

80

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

86

99

Landstede Hammers MSE 1
Zondag 17 november
 14:30
14:30
Feyenoord Basketball MSE 1

67

57

Heroes Den Bosch MSE 1
Zondag 17 november
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

92

75

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 16 november
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

71

86

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 16 november
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

72

67

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Donderdag 14 november
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

84

61

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zondag 10 november
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE 1

74

68

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

62

89

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

86

78

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

89

65

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

109

83

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

69

82

Feyenoord Basketball MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

84

96

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

74

63

Aris Leeuwarden MSE 1
Zondag 27 oktober
 14:30
14:30
Feyenoord Basketball MSE 1

91

71

Den Helder SUNS MSE 1
Zondag 27 oktober
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

93

80

Heroes Den Bosch MSE 1
Zaterdag 26 oktober
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

70

103

Donar Groningen MSE 1
Donderdag 24 oktober
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

80

68

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 19 oktober
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

93

70

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zaterdag 19 oktober
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

113

67

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zaterdag 19 oktober
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

98

62

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 19 oktober
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

72

100

Donar Groningen MSE 1
Woensdag 16 oktober
 19:30
19:30
Landstede Hammers MSE 1

103

62

Aris Leeuwarden MSE 1
Zondag 13 oktober
 14:00
14:00
Landstede Hammers MSE 1

77

70

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
Aris Leeuwarden MSE 1

20

0

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

72

81

Den Helder SUNS MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

61

70

Feyenoord Basketball MSE 1
Donderdag 10 oktober
 19:30
19:30
APOLLO Amsterdam MSE 1

57

103

Heroes Den Bosch MSE 1
Dinsdag 8 oktober
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

102

93

Donar Groningen MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:00
20:00
Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1

82

73

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE 1

74

62

Aris Leeuwarden MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 19:30
19:30
Den Helder SUNS MSE 1

20

0

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

91

75

Heroes Den Bosch MSE 1
Donderdag 3 oktober
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch MSE 1

94

69

Den Helder SUNS MSE 1
Woensdag 2 oktober
 19:30
19:30
Landstede Hammers MSE 1

78

54

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Woensdag 2 oktober
 19:30
19:30
Donar Groningen MSE 1

100

63

APOLLO Amsterdam MSE 1
Zondag 29 september
 16:00
16:00
Aris Leeuwarden MSE 1

60

85

Heroes Den Bosch MSE 1
Zondag 29 september
 16:00
16:00
Den Helder SUNS MSE 1

78

92

Landstede Hammers MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:00
20:00
APOLLO Amsterdam MSE 1

59

76

Basketbal Academie Limburg MSE 1
Zaterdag 28 september
 19:45
19:45
Feyenoord Basketball MSE 1

79

82

Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1