!
Competities

Promotiedivisie / Mannen Senioren Landelijk

02 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Dreamfields Dolphins MSE 1 18 32 1623 1278
2 CobraNova MSE 1 18 30 1542 1309
3 Sportiff Company Grasshoppers MSE 1 18 30 1577 1360
4 Lokomotief MSE 1 18 26 1581 1359
5 Uitsmijters MSE 1 19 24 1552 1476
6 MSV/Zeemacht MSE 1 17 20 1387 1364
7 Almere Pioneers MSE 1 18 12 1292 1450
8 De Groene Uilen MSE 1 18 10 1316 1376
9 UBALL MSE 1 16 8 1145 1308
10 B.C. Virtus MSE 1 18 8 1278 1449
11 Harlemlakers MSE 1 18 8 1278 1576
12 BS Leiden MSE 1 18 6 1219 1485
Zaterdag 7 maart
 20:00
20:00
De Groene Uilen MSE 1

107

65

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 7 maart
 19:30
19:30
MSV/Zeemacht MSE 1

68

74

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zaterdag 7 maart
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

74

106

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 7 maart
 17:45
17:45
Dreamfields Dolphins MSE 1

103

70

Almere Pioneers MSE 1
Zaterdag 7 maart
 17:15
17:15
Lokomotief MSE 1

104

76

UBALL MSE 1
Vrijdag 6 maart
 21:00
21:00
BS Leiden MSE 1

78

83

CobraNova MSE 1
Zondag 1 maart
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

71

87

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 29 februari
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

79

69

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:30
20:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

91

60

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 15 februari
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

81

74

De Groene Uilen MSE 1
Zaterdag 15 februari
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

67

81

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 15 februari
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

82

85

MSV/Zeemacht MSE 1
Zaterdag 15 februari
 17:30
17:30
UBALL MSE 1

68

77

Dreamfields Dolphins MSE 1
Zaterdag 15 februari
 15:30
15:30
Harlemlakers MSE 1

60

83

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 8 februari
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

65

87

Almere Pioneers MSE 1
Zaterdag 8 februari
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

105

77

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 8 februari
 17:30
17:30
De Groene Uilen MSE 1

75

83

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zaterdag 8 februari
 15:45
15:45
Lokomotief MSE 1

98

90

Dreamfields Dolphins MSE 1
Vrijdag 7 februari
 21:00
21:00
BS Leiden MSE 1

88

87

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:30
20:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

72

59

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:30
20:30
Dreamfields Dolphins MSE 1

98

77

MSV/Zeemacht MSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

74

93

CobraNova MSE 1
Zaterdag 1 februari
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

73

85

De Groene Uilen MSE 1
Zaterdag 1 februari
 16:45
16:45
UBALL MSE 1

77

75

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 1 februari
 15:30
15:30
Harlemlakers MSE 1

84

97

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 25 januari
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

57

95

Dreamfields Dolphins MSE 1
Zaterdag 25 januari
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 1

100

86

MSV/Zeemacht MSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

102

77

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zaterdag 25 januari
 17:45
17:45
De Groene Uilen MSE 1

77

72

UBALL MSE 1
Zaterdag 25 januari
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 1

78

81

Uitsmijters MSE 1
Vrijdag 24 januari
 21:00
21:00
BS Leiden MSE 1

88

93

Almere Pioneers MSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:30
20:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

92

71

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 18 januari
 19:30
19:30
Lokomotief MSE 1

104

80

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 18 januari
 18:30
18:30
Almere Pioneers MSE 1

55

73

CobraNova MSE 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
MSV/Zeemacht MSE 1

71

77

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 18 januari
 17:45
17:45
Dreamfields Dolphins MSE 1

84

61

De Groene Uilen MSE 1
Zaterdag 18 januari
 17:30
17:30
UBALL MSE 1

72

56

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 11 januari
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

78

81

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

69

78

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zaterdag 11 januari
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

77

67

UBALL MSE 1
Zaterdag 11 januari
 17:45
17:45
De Groene Uilen MSE 1

77

82

MSV/Zeemacht MSE 1
Zaterdag 11 januari
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 1

80

99

Almere Pioneers MSE 1
Vrijdag 10 januari
 21:00
21:00
BS Leiden MSE 1

44

88

Dreamfields Dolphins MSE 1
Zaterdag 21 december
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

92

78

UBALL MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:15
20:15
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

94

75

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 14 december
 19:15
19:15
De Groene Uilen MSE 1

65

56

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 14 december
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

85

68

Almere Pioneers MSE 1
Zaterdag 14 december
 19:00
19:00
Harlemlakers MSE 1

67

74

UBALL MSE 1
Zaterdag 14 december
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

94

90

Dreamfields Dolphins MSE 1
Vrijdag 13 december
 21:00
21:00
BS Leiden MSE 1

81

91

MSV/Zeemacht MSE 1
Zondag 8 december
 16:00
16:00
MSV/Zeemacht MSE 1

81

75

CobraNova MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:30
20:30
Dreamfields Dolphins MSE 1

116

65

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 7 december
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

71

67

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 7 december
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

68

94

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zaterdag 7 december
 17:30
17:30
UBALL MSE 1

67

86

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 7 december
 14:00
14:00
Lokomotief MSE 1

106

83

De Groene Uilen MSE 1
Vrijdag 29 november
 20:00
20:00
Lokomotief MSE 1

94

41

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 23 november
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

72

90

Dreamfields Dolphins MSE 1
Zaterdag 23 november
 18:30
18:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

89

75

UBALL MSE 1
Zaterdag 23 november
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

56

76

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 23 november
 15:30
15:30
Harlemlakers MSE 1

85

82

MSV/Zeemacht MSE 1
Vrijdag 22 november
 21:00
21:00
BS Leiden MSE 1

80

77

De Groene Uilen MSE 1
Zondag 17 november
 14:00
14:00
MSV/Zeemacht MSE 1

67

81

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 16 november
 20:30
20:30
Dreamfields Dolphins MSE 1

109

80

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zaterdag 16 november
 12:00
12:00
De Groene Uilen MSE 1

73

83

CobraNova MSE 1
Zaterdag 9 november
 21:00
21:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

114

118

MSV/Zeemacht MSE 1
Zaterdag 9 november
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

70

68

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 9 november
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

61

80

Dreamfields Dolphins MSE 1
Zaterdag 9 november
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

94

62

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 9 november
 17:45
17:45
UBALL MSE 1

52

104

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 9 november
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 1

70

67

De Groene Uilen MSE 1
Zondag 3 november
 15:00
15:00
MSV/Zeemacht MSE 1

84

64

Almere Pioneers MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:30
20:30
Dreamfields Dolphins MSE 1

88

77

UBALL MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:45
19:45
De Groene Uilen MSE 1

74

85

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:30
19:30
Lokomotief MSE 1

81

84

CobraNova MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

80

88

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:00
19:00
BS Leiden MSE 1

78

88

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 26 oktober
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

85

59

B.C. Virtus MSE 1
Zondag 13 oktober
 18:30
18:30
Dreamfields Dolphins MSE 1

80

73

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:30
20:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

72

59

De Groene Uilen MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
UBALL MSE 1

77

95

MSV/Zeemacht MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

82

60

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

79

78

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 15:30
15:30
Harlemlakers MSE 1

54

84

CobraNova MSE 1
Zondag 6 oktober
 16:00
16:00
MSV/Zeemacht MSE 1

80

87

Dreamfields Dolphins MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 21:00
21:00
Lokomotief MSE 1

76

70

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 19:30
19:30
De Groene Uilen MSE 1

61

63

Almere Pioneers MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

83

71

Uitsmijters MSE 1
Vrijdag 4 oktober
 21:00
21:00
BS Leiden MSE 1

62

105

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zondag 29 september
 16:00
16:00
MSV/Zeemacht MSE 1

76

67

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:15
20:15
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

95

87

CobraNova MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:00
20:00
Almere Pioneers MSE 1

65

55

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 28 september
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

95

72

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 28 september
 17:45
17:45
Dreamfields Dolphins MSE 1

79

68

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 28 september
 17:45
17:45
UBALL MSE 1

69

74

De Groene Uilen MSE 1
Zaterdag 21 september
 19:45
19:45
De Groene Uilen MSE 1

64

80

Dreamfields Dolphins MSE 1
Zaterdag 21 september
 19:30
19:30
B.C. Virtus MSE 1

62

72

MSV/Zeemacht MSE 1
Zaterdag 21 september
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE 1

83

75

Lokomotief MSE 1
Zaterdag 21 september
 19:00
19:00
BS Leiden MSE 1

68

74

UBALL MSE 1
Zaterdag 21 september
 18:00
18:00
CobraNova MSE 1

94

64

Almere Pioneers MSE 1
Zaterdag 21 september
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 1

46

87

Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
Zondag 15 september
 14:00
14:00
MSV/Zeemacht MSE 1

72

63

De Groene Uilen MSE 1
Zaterdag 14 september
 20:30
20:30
Dreamfields Dolphins MSE 1

89

69

BS Leiden MSE 1
Zaterdag 14 september
 20:00
20:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 1

92

77

Uitsmijters MSE 1
Zaterdag 14 september
 19:15
19:15
Lokomotief MSE 1

89

79

B.C. Virtus MSE 1
Zaterdag 14 september
 18:00
18:00
Almere Pioneers MSE 1

74

77

Harlemlakers MSE 1
Zaterdag 14 september
 17:45
17:45
UBALL MSE 1

70

79

CobraNova MSE 1