!
Competities

1e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

11 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 S.B.U. MSE 1 16 26 1245 1080
2 VBC Akrides MSE 1 16 24 1288 1020
3 Celeritas-Donar MSE 1 16 24 1272 1195
4 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 17 24 1362 1312
5 BV Amsterdam MSE 1 16 20 1183 1076
6 Onze Gezellen MSE 1 15 18 1115 1024
7 Sportiff Company Grasshoppers MSE 2 16 12 1184 1328
8 Racing Beverwijk MSE 1 18 12 1277 1397
9 BV Hoofddorp MSE 1 17 10 1233 1216
10 Red Stars MSE 1 17 8 1184 1343
11 BV Groningen MSE 2 14 0 870 1222
Zaterdag 7 maart
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

84

75

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 7 maart
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 1

92

58

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 7 maart
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 1

75

63

Red Stars MSE 1
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

85

100

BV Hoofddorp MSE 1
Vrijdag 6 maart
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

46

73

S.B.U. MSE 1
Zondag 1 maart
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 2

64

76

Red Stars MSE 1
Zaterdag 29 februari
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 1

73

91

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Vrijdag 21 februari
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 1

84

88

S.B.U. MSE 1
Zondag 16 februari
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 2

50

108

VBC Akrides MSE 1
Zondag 16 februari
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 1

92

77

Celeritas-Donar MSE 1
Zondag 16 februari
 16:00
16:00
Red Stars MSE 1

66

84

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 1

77

88

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

56

59

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

74

63

BV Hoofddorp MSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

77

68

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 1

76

66

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 8 februari
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 1

55

70

S.B.U. MSE 1
Zondag 2 februari
 15:00
15:00
S.B.U. MSE 1

56

49

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:15
20:15
Red Stars MSE 1

63

78

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

59

60

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 1 februari
 18:30
18:30
Racing Beverwijk MSE 1

77

57

BV Groningen MSE 2
Vrijdag 31 januari
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

97

105

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zondag 26 januari
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 2

75

84

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

86

71

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 25 januari
 20:15
20:15
Red Stars MSE 1

63

65

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

72

80

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 1

65

55

BV Hoofddorp MSE 1
Zondag 19 januari
 17:00
17:00
S.B.U. MSE 1

79

70

Red Stars MSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

95

70

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

69

75

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

58

86

Onze Gezellen MSE 1
Vrijdag 17 januari
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

97

104

Celeritas-Donar MSE 1
Zondag 12 januari
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 2

83

50

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:00
20:00
Celeritas-Donar MSE 1

65

90

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:00
20:00
BV Amsterdam MSE 1

83

61

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 1

88

93

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 11 januari
 17:30
17:30
Red Stars MSE 1

50

92

BV Hoofddorp MSE 1
Zondag 15 december
 17:45
17:45
Racing Beverwijk MSE 1

82

79

BV Hoofddorp MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:30
20:30
BV Amsterdam MSE 1

77

91

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:15
20:15
BV Groningen MSE 2

72

85

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 14 december
 20:00
20:00
Red Stars MSE 1

87

68

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 14 december
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 1

61

74

Celeritas-Donar MSE 1
Vrijdag 13 december
 20:30
20:30
S.B.U. MSE 1

86

77

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:30
20:30
De Hoppers MSE 1

63

60

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

90

86

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

71

77

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

78

66

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 7 december
 19:00
19:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

81

68

Red Stars MSE 1
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

97

53

BV Groningen MSE 2
Zondag 1 december
 21:00
21:00
BV Amsterdam MSE 1

88

62

Red Stars MSE 1
Vrijdag 29 november
 20:30
20:30
S.B.U. MSE 1

78

66

Racing Beverwijk MSE 1
Zondag 24 november
 15:00
15:00
Red Stars MSE 1

87

89

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

58

86

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 23 november
 17:30
17:30
BV Amsterdam MSE 1

80

65

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 23 november
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 2

61

87

Celeritas-Donar MSE 1
Vrijdag 22 november
 20:00
20:00
Racing Beverwijk MSE 1

73

86

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 16 november
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

93

84

Red Stars MSE 1
Zaterdag 16 november
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

75

60

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 16 november
 18:30
18:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

82

76

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 16 november
 13:00
13:00
De Hoppers MSE 1

63

68

BV Hoofddorp MSE 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

84

61

Racing Beverwijk MSE 1
Zondag 10 november
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 2

61

84

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 1

83

85

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
De Hoppers MSE 1

45

84

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

67

82

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
Red Stars MSE 1

70

82

Onze Gezellen MSE 1
Vrijdag 8 november
 20:30
20:30
S.B.U. MSE 1

117

65

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

73

60

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

85

43

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 2 november
 17:30
17:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

77

62

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 2 november
 17:00
17:00
Onze Gezellen MSE 1

87

49

Racing Beverwijk MSE 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

79

66

BV Hoofddorp MSE 1
Zondag 13 oktober
 15:00
15:00
S.B.U. MSE 1

72

56

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:30
20:30
De Hoppers MSE 1

66

96

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:15
20:15
Red Stars MSE 1

84

74

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

78

63

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 18:30
18:30
Racing Beverwijk MSE 1

61

65

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 18:15
18:15
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

73

86

VBC Akrides MSE 1
Zondag 6 oktober
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 2

74

80

Racing Beverwijk MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

71

78

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

77

56

Red Stars MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 1

81

67

BV Hoofddorp MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 17:45
17:45
BV Amsterdam MSE 1

52

67

S.B.U. MSE 1
Vrijdag 4 oktober
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

91

65

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 28 september
 20:30
20:30
De Hoppers MSE 1

54

75

Onze Gezellen MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 1

76

59

Red Stars MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

63

64

BV Amsterdam MSE 1
Zaterdag 28 september
 17:30
17:30
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

55

85

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 28 september
 15:00
15:00
S.B.U. MSE 1

None

None

BV Groningen MSE 2
Vrijdag 27 september
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

59

85

VBC Akrides MSE 1
Zondag 22 september
 15:00
15:00
Red Stars MSE 1

82

70

S.B.U. MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 1

68

78

Landstede Basketbal ZAC MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:30
20:30
Racing Beverwijk MSE 1

54

84

VBC Akrides MSE 1
Zaterdag 21 september
 19:45
19:45
BV Amsterdam MSE 1

72

53

De Hoppers MSE 1
Zaterdag 21 september
 19:00
19:00
Onze Gezellen MSE 1

95

56

Sportiff Company Grasshoppers MSE 2
Zaterdag 21 september
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 2

58

88

BV Hoofddorp MSE 1
Zaterdag 14 september
 20:30
20:30
De Hoppers MSE 1

85

55

BV Groningen MSE 2
Zaterdag 14 september
 20:00
20:00
BV Hoofddorp MSE 1

76

81

Red Stars MSE 1
Zaterdag 14 september
 20:00
20:00
VBC Akrides MSE 1

61

64

Celeritas-Donar MSE 1
Zaterdag 14 september
 17:00
17:00
Sportiff Company Grasshoppers MSE 2

79

78

BV Amsterdam MSE 1
Vrijdag 13 september
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC MSE 1

58

70

Onze Gezellen MSE 1