!
Competities

1e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

11 B

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Attacus MSE 1 17 34 1512 1084
2 River Trotters MSE 1 16 26 1242 1054
3 BV Wyba MSE 1 17 24 1227 1082
4 DAS MSE 1 16 20 1112 1075
5 The Black Eagles MSE 1 17 20 1319 1201
6 EVBV Octopus MSE 1 16 16 1216 1281
7 Vertom/Binnenland MSE 1 17 16 1223 1252
8 TSBV Pendragon MSE 1 17 14 1268 1389
9 Lokomotief MSE 2 17 10 1202 1361
10 Tantalus MSE 1 17 10 1227 1293
11 WBB Giants MSE 1 16 8 1087 1214
12 BC Gaasperdam Warriors MSE 1 * 17 0 975 1324
Vrijdag 21 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

78

75

River Trotters MSE 1
Zondag 16 februari
 16:45
16:45
Lokomotief MSE 2

93

74

Tantalus MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

91

69

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

49

88

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 15 februari
 18:00
18:00
River Trotters MSE 1

77

56

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Zaterdag 15 februari
 15:45
15:45
The Black Eagles MSE 1

29

32

DAS MSE 1
Vrijdag 14 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

97

68

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

103

67

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
Vertom/Binnenland MSE 1

60

65

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 8 februari
 19:00
19:00
DAS MSE 1

64

75

River Trotters MSE 1
Zaterdag 8 februari
 17:30
17:30
EVBV Octopus MSE 1

74

82

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 8 februari
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

72

82

WBB Giants MSE 1
Vrijdag 7 februari
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

66

77

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

88

44

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Zaterdag 1 februari
 20:15
20:15
River Trotters MSE 1

78

61

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

91

56

DAS MSE 1
Zaterdag 1 februari
 15:00
15:00
The Black Eagles MSE 1

76

74

Tantalus MSE 1
Vrijdag 31 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

75

98

Attacus MSE 1
Vrijdag 31 januari
 20:00
20:00
Lokomotief MSE 2

76

60

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

82

69

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:00
20:00
Vertom/Binnenland MSE 1

75

63

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Zaterdag 25 januari
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

95

80

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 25 januari
 19:00
19:00
DAS MSE 1

71

49

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 25 januari
 17:00
17:00
Lokomotief MSE 2

75

83

TSBV Pendragon MSE 1
Vrijdag 24 januari
 21:15
21:15
Tantalus MSE 1

51

69

River Trotters MSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:45
20:45
Vertom/Binnenland MSE 1

70

68

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

75

55

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

56

65

Tantalus MSE 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
River Trotters MSE 1

63

70

Attacus MSE 1
Zaterdag 18 januari
 16:00
16:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

52

67

DAS MSE 1
Zaterdag 18 januari
 14:45
14:45
The Black Eagles MSE 1

77

53

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 11 januari
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

96

53

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 2

72

91

River Trotters MSE 1
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
DAS MSE 1

85

68

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

91

57

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Vrijdag 10 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

83

97

The Black Eagles MSE 1
Vrijdag 10 januari
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

80

79

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 20 december
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

83

74

Vertom/Binnenland MSE 1
Zondag 15 december
 18:45
18:45
Lokomotief MSE 2

75

79

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

99

63

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 14 december
 18:45
18:45
The Black Eagles MSE 1

63

70

Vertom/Binnenland MSE 1
Vrijdag 13 december
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

93

52

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Zaterdag 7 december
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

64

55

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 7 december
 20:15
20:15
River Trotters MSE 1

78

72

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 7 december
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

87

89

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 7 december
 19:30
19:30
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

55

90

Attacus MSE 1
Zaterdag 7 december
 19:00
19:00
DAS MSE 1

56

50

Tantalus MSE 1
Vrijdag 6 december
 20:45
20:45
Vertom/Binnenland MSE 1

96

68

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

82

59

DAS MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
River Trotters MSE 1

74

68

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 23 november
 15:45
15:45
Lokomotief MSE 2

88

68

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Zaterdag 23 november
 15:30
15:30
The Black Eagles MSE 1

89

71

WBB Giants MSE 1
Vrijdag 22 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

61

91

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 22 november
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

79

83

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 16 november
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

62

82

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 16 november
 20:00
20:00
Vertom/Binnenland MSE 1

94

88

Tantalus MSE 1
Zaterdag 16 november
 19:00
19:00
DAS MSE 1

82

66

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 16 november
 17:00
17:00
EVBV Octopus MSE 1

58

107

Attacus MSE 1
Zaterdag 16 november
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

96

65

TSBV Pendragon MSE 1
Zondag 10 november
 18:30
18:30
Lokomotief MSE 2

77

84

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:30
20:30
WBB Giants MSE 1

63

81

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

75

52

Tantalus MSE 1
Zaterdag 9 november
 18:30
18:30
River Trotters MSE 1

62

52

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 9 november
 15:45
15:45
The Black Eagles MSE 1

81

72

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Vrijdag 8 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

72

79

DAS MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

88

77

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:45
19:45
Vertom/Binnenland MSE 1

84

88

Attacus MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:00
19:00
DAS MSE 1

88

80

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 2 november
 17:00
17:00
EVBV Octopus MSE 1

101

71

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 2 november
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

44

87

River Trotters MSE 1
Vrijdag 1 november
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

83

81

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 26 oktober
 20:30
20:30
Vertom/Binnenland MSE 1

68

63

DAS MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

80

49

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

20

0

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Zaterdag 12 oktober
 19:15
19:15
Lokomotief MSE 2

68

110

Attacus MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 18:30
18:30
River Trotters MSE 1

88

81

DAS MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 14:00
14:00
The Black Eagles MSE 1

66

71

EVBV Octopus MSE 1
Vrijdag 11 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

72

67

Tantalus MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

92

66

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:15
20:15
Vertom/Binnenland MSE 1

52

64

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 5 oktober
 19:00
19:00
DAS MSE 1

77

69

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 17:00
17:00
EVBV Octopus MSE 1

73

97

River Trotters MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 12:00
12:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

47

68

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 4 oktober
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

91

98

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

72

68

DAS MSE 1
Zaterdag 28 september
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

79

85

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 28 september
 18:30
18:30
River Trotters MSE 1

88

69

Tantalus MSE 1
Zaterdag 28 september
 16:00
16:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

70

85

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 28 september
 15:30
15:30
The Black Eagles MSE 1

72

75

Attacus MSE 1
Vrijdag 27 september
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

66

70

Lokomotief MSE 2
Zondag 22 september
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 2

63

103

The Black Eagles MSE 1
Zondag 22 september
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

66

77

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

84

58

River Trotters MSE 1
Zaterdag 21 september
 19:00
19:00
DAS MSE 1

84

64

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Vrijdag 20 september
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

88

78

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 14 september
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

66

57

Tantalus MSE 1
Zaterdag 14 september
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

53

70

Attacus MSE 1
Zaterdag 14 september
 19:00
19:00
River Trotters MSE 1

82

59

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 14 september
 15:30
15:30
The Black Eagles MSE 1

83

62

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 14 september
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

63

83

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 29 februari
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Zaterdag 29 februari
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Vrijdag 6 maart
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

None

None

Attacus MSE 1
Zaterdag 7 maart
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 7 maart
 16:00
16:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 7 maart
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 7 maart
 20:15
20:15
Vertom/Binnenland MSE 1

None

None

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 7 maart
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Vrijdag 13 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Vrijdag 13 maart
 21:15
21:15
Tantalus MSE 1

None

None

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 14 maart
 15:30
15:30
The Black Eagles MSE 1

None

None

BV Wyba MSE 1
Zaterdag 14 maart
 18:00
18:00
River Trotters MSE 1

None

None

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 14 maart
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zondag 15 maart
 18:45
18:45
Lokomotief MSE 2

None

None

DAS MSE 1
Vrijdag 20 maart
 21:15
21:15
Vertom/Binnenland MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 21 maart
 16:00
16:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 21 maart
 16:00
16:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 21 maart
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

Attacus MSE 1
Zaterdag 21 maart
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 21 maart
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Vrijdag 27 maart
 19:30
19:30
Tantalus MSE 1

None

None

DAS MSE 1
Vrijdag 27 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 1

None

None

WBB Giants MSE 1
Zaterdag 28 maart
 15:15
15:15
The Black Eagles MSE 1

None

None

River Trotters MSE 1
Zaterdag 28 maart
 19:00
19:00
EVBV Octopus MSE 1

None

None

Vertom/Binnenland MSE 1
Zaterdag 28 maart
 20:15
20:15
Attacus MSE 1

None

None

BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *
Zondag 29 maart
 19:00
19:00
Lokomotief MSE 2

None

None

BV Wyba MSE 1
Vrijdag 3 april
 20:45
20:45
Vertom/Binnenland MSE 1

None

None

The Black Eagles MSE 1
Zaterdag 4 april
 16:00
16:00
BC Gaasperdam Warriors MSE 1 *

None

None

Tantalus MSE 1
Zaterdag 4 april
 17:00
17:00
River Trotters MSE 1

None

None

TSBV Pendragon MSE 1
Zaterdag 4 april
 19:00
19:00
DAS MSE 1

None

None

EVBV Octopus MSE 1
Zaterdag 4 april
 20:00
20:00
WBB Giants MSE 1

None

None

Lokomotief MSE 2
Zaterdag 4 april
 20:30
20:30
BV Wyba MSE 1

None

None

Attacus MSE 1