!
Competities

2e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

12 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 U.S. MSE 1 17 30 1350 1142
2 BC Utrecht Cangeroes MSE 1 18 30 1473 1168
3 BV Lisse MSE 1 17 28 1325 1147
4 BV Amsterdam MSE 2 18 24 1251 1127
5 D.E.D. MSE 1 18 22 1400 1294
6 Blue Stars MSE 1 18 20 1331 1278
7 Woodpeckers MSE 1 18 18 1328 1339
8 New Stars MSE 1 18 12 1106 1169
9 Harlemlakers MSE 2 18 12 1315 1499
10 Rotterdam Basketbal MSE 2 18 8 1318 1414
11 Utrecht Bull's MSE 1 18 6 1113 1393
12 SVO Basketball MSE 1 18 4 1202 1542
Zondag 8 maart
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

113

111

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zondag 8 maart
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

87

69

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 7 maart
 21:00
21:00
Blue Stars MSE 1

80

75

U.S. MSE 1
Zaterdag 7 maart
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

83

90

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 7 maart
 20:00
20:00
D.E.D. MSE 1

94

61

SVO Basketball MSE 1
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 2

46

56

New Stars MSE 1
Zaterdag 22 februari
 16:30
16:30
SVO Basketball MSE 1

82

72

Utrecht Bull's MSE 1
Zondag 16 februari
 16:30
16:30
U.S. MSE 1

79

57

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:00
20:00
SVO Basketball MSE 1

75

97

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 15 februari
 19:30
19:30
Rotterdam Basketbal MSE 2

68

90

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
BV Lisse MSE 1

90

70

Woodpeckers MSE 1
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
New Stars MSE 1

69

76

D.E.D. MSE 1
Zaterdag 15 februari
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 2

55

80

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
SVO Basketball MSE 1

59

62

New Stars MSE 1
Zaterdag 8 februari
 18:15
18:15
Utrecht Bull's MSE 1

71

66

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zaterdag 8 februari
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 2

66

67

U.S. MSE 1
Zaterdag 8 februari
 18:00
18:00
Blue Stars MSE 1

63

65

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 8 februari
 16:00
16:00
D.E.D. MSE 1

72

61

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 8 februari
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

81

41

Woodpeckers MSE 1
Zondag 2 februari
 19:30
19:30
Rotterdam Basketbal MSE 2

70

76

BV Amsterdam MSE 2
Zondag 2 februari
 16:00
16:00
U.S. MSE 1

74

73

D.E.D. MSE 1
Zaterdag 1 februari
 18:45
18:45
BV Lisse MSE 1

96

60

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 1 februari
 17:00
17:00
New Stars MSE 1

49

52

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 1 februari
 16:00
16:00
Woodpeckers MSE 1

78

71

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 1 februari
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 2

80

91

SVO Basketball MSE 1
Zondag 26 januari
 16:45
16:45
New Stars MSE 1

83

47

Harlemlakers MSE 2
Zondag 26 januari
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

77

53

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 2

49

70

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 25 januari
 16:15
16:15
Utrecht Bull's MSE 1

67

86

Woodpeckers MSE 1
Zaterdag 25 januari
 16:00
16:00
D.E.D. MSE 1

99

89

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zaterdag 25 januari
 13:15
13:15
SVO Basketball MSE 1

81

98

U.S. MSE 1
Zondag 19 januari
 17:30
17:30
Rotterdam Basketbal MSE 2

90

67

SVO Basketball MSE 1
Zondag 19 januari
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

65

82

BV Amsterdam MSE 2
Zondag 19 januari
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

95

81

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 18 januari
 19:00
19:00
Blue Stars MSE 1

63

55

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 18 januari
 18:45
18:45
BV Lisse MSE 1

79

72

D.E.D. MSE 1
Zaterdag 18 januari
 16:00
16:00
U.S. MSE 1

83

76

New Stars MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

44

62

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:00
20:00
D.E.D. MSE 1

67

75

Woodpeckers MSE 1
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
New Stars MSE 1

79

68

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zaterdag 11 januari
 18:00
18:00
BV Amsterdam MSE 2

59

70

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 11 januari
 16:30
16:30
SVO Basketball MSE 1

56

94

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 11 januari
 16:00
16:00
Harlemlakers MSE 2

63

77

U.S. MSE 1
Zondag 15 december
 13:00
13:00
U.S. MSE 1

68

60

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zondag 15 december
 12:00
12:00
SVO Basketball MSE 1

65

95

Woodpeckers MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:00
20:00
D.E.D. MSE 1

67

83

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 14 december
 18:45
18:45
New Stars MSE 1

55

69

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 14 december
 18:30
18:30
BV Amsterdam MSE 2

76

48

Utrecht Bull's MSE 1
Zaterdag 14 december
 14:00
14:00
Harlemlakers MSE 2

88

80

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zondag 8 december
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

82

55

New Stars MSE 1
Zondag 8 december
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

64

67

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 7 december
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

74

71

D.E.D. MSE 1
Zaterdag 7 december
 18:45
18:45
BV Lisse MSE 1

108

57

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 7 december
 15:45
15:45
Blue Stars MSE 1

95

49

SVO Basketball MSE 1
Zaterdag 7 december
 13:00
13:00
Rotterdam Basketbal MSE 2

64

77

U.S. MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
D.E.D. MSE 1

67

79

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 23 november
 17:00
17:00
New Stars MSE 1

70

84

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 23 november
 13:00
13:00
Harlemlakers MSE 2

75

83

Woodpeckers MSE 1
Vrijdag 22 november
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal MSE 2

53

81

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zondag 17 november
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

69

80

U.S. MSE 1
Zondag 17 november
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

91

77

D.E.D. MSE 1
Zaterdag 16 november
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

56

70

New Stars MSE 1
Zaterdag 16 november
 18:30
18:30
Blue Stars MSE 1

68

72

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 16 november
 17:45
17:45
BV Lisse MSE 1

91

72

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zaterdag 16 november
 17:30
17:30
BV Amsterdam MSE 2

80

52

SVO Basketball MSE 1
Zondag 10 november
 14:30
14:30
SVO Basketball MSE 1

78

91

D.E.D. MSE 1
Zondag 10 november
 13:30
13:30
U.S. MSE 1

103

66

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 9 november
 19:30
19:30
BV Lisse MSE 1

52

92

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 9 november
 18:45
18:45
New Stars MSE 1

54

62

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 9 november
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 2

85

69

Utrecht Bull's MSE 1
Vrijdag 8 november
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal MSE 2

90

66

Woodpeckers MSE 1
Zondag 3 november
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

70

73

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
Blue Stars MSE 1

108

89

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zaterdag 2 november
 19:30
19:30
BV Amsterdam MSE 2

88

64

Harlemlakers MSE 2
Zaterdag 2 november
 18:15
18:15
Utrecht Bull's MSE 1

56

78

U.S. MSE 1
Zaterdag 2 november
 16:00
16:00
D.E.D. MSE 1

63

52

New Stars MSE 1
Zaterdag 2 november
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

107

72

SVO Basketball MSE 1
Zaterdag 26 oktober
 16:30
16:30
Rotterdam Basketbal MSE 2

67

71

Utrecht Bull's MSE 1
Zondag 13 oktober
 18:30
18:30
U.S. MSE 1

82

70

BV Amsterdam MSE 2
Zondag 13 oktober
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

81

78

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 17:45
17:45
BV Lisse MSE 1

84

75

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 14:45
14:45
New Stars MSE 1

68

66

SVO Basketball MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 2

57

82

D.E.D. MSE 1
Zondag 6 oktober
 19:00
19:00
Blue Stars MSE 1

72

65

Woodpeckers MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

63

77

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:00
20:00
D.E.D. MSE 1

73

59

U.S. MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 19:45
19:45
BV Amsterdam MSE 2

80

63

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zaterdag 5 oktober
 17:00
17:00
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

73

69

New Stars MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 14:00
14:00
SVO Basketball MSE 1

69

82

Harlemlakers MSE 2
Zondag 29 september
 18:30
18:30
Rotterdam Basketbal MSE 2

84

86

D.E.D. MSE 1
Zondag 29 september
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

74

50

Utrecht Bull's MSE 1
Zondag 29 september
 14:30
14:30
U.S. MSE 1

92

62

SVO Basketball MSE 1
Zaterdag 28 september
 17:45
17:45
BV Lisse MSE 1

72

69

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 28 september
 17:00
17:00
Blue Stars MSE 1

65

78

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 28 september
 12:00
12:00
Harlemlakers MSE 2

94

87

New Stars MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:30
20:30
New Stars MSE 1

52

69

U.S. MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:15
20:15
Utrecht Bull's MSE 1

55

68

Blue Stars MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:00
20:00
D.E.D. MSE 1

91

65

BV Lisse MSE 1
Zaterdag 21 september
 18:00
18:00
Harlemlakers MSE 2

90

95

BC Utrecht Cangeroes MSE 1
Zaterdag 21 september
 17:45
17:45
BV Amsterdam MSE 2

53

51

Woodpeckers MSE 1
Zaterdag 21 september
 16:15
16:15
SVO Basketball MSE 1

71

74

Rotterdam Basketbal MSE 2
Zondag 15 september
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes MSE 1

103

62

Utrecht Bull's MSE 1
Zondag 15 september
 15:00
15:00
Woodpeckers MSE 1

64

79

D.E.D. MSE 1
Zaterdag 14 september
 21:00
21:00
Blue Stars MSE 1

57

69

BV Amsterdam MSE 2
Zaterdag 14 september
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal MSE 2

20

0

New Stars MSE 1
Zaterdag 14 september
 17:45
17:45
BV Lisse MSE 1

71

46

SVO Basketball MSE 1
Zaterdag 14 september
 12:00
12:00
U.S. MSE 1

89

74

Harlemlakers MSE 2