!
Competities

2e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

12 B

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Scylla MSE 1 16 28 1180 909
2 BCE'78 MSE 1 16 26 1202 1064
3 Trajanum MSE 1 16 26 1079 862
4 BV Groningen MSE 3 15 22 1067 894
5 B.V. Batouwe MSE 2 15 18 935 906
6 D.B.V. Arriba MSE 1 14 14 985 967
7 Celeritas-Donar MSE 2 15 14 1025 972
8 Twente Buzzards MSE 1 15 8 910 1080
9 De Groene Uilen MSE 2 16 8 1000 1077
10 Flying Red MSE 1 * 17 6 1197 1353
11 SBA Sphinx MSE 1 ** 17 -4 853 1349
Zondag 8 maart
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 3

20

0

SBA Sphinx MSE 1 **
Zondag 8 maart
 16:30
16:30
Trajanum MSE 1

79

52

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 7 maart
 20:00
20:00
Twente Buzzards MSE 1

75

46

B.V. Batouwe MSE 2
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
De Groene Uilen MSE 2

56

67

Scylla MSE 1
Zaterdag 7 maart
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

90

75

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 29 februari
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

92

83

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 29 februari
 18:30
18:30
Scylla MSE 1

102

54

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 29 februari
 14:30
14:30
Trajanum MSE 1

20

0

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 22 februari
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

85

87

Trajanum MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:30
20:30
B.V. Batouwe MSE 2

47

68

Trajanum MSE 1
Zaterdag 15 februari
 18:30
18:30
Celeritas-Donar MSE 2

79

81

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 15 februari
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

61

87

BV Groningen MSE 3
Vrijdag 14 februari
 20:00
20:00
SBA Sphinx MSE 1 **

55

78

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
Twente Buzzards MSE 1

83

68

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 8 februari
 17:45
17:45
B.V. Batouwe MSE 2

20

0

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 8 februari
 16:30
16:30
Trajanum MSE 1

83

61

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 8 februari
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

63

60

Scylla MSE 1
Zaterdag 8 februari
 15:45
15:45
BV Groningen MSE 3

67

55

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 1 februari
 21:00
21:00
Scylla MSE 1

67

59

BV Groningen MSE 3
Zaterdag 1 februari
 21:00
21:00
Celeritas-Donar MSE 2

53

43

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

69

70

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 1 februari
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

82

88

B.V. Batouwe MSE 2
Vrijdag 31 januari
 21:00
21:00
SBA Sphinx MSE 1 **

44

95

Trajanum MSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 3

82

67

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
Twente Buzzards MSE 1

54

75

Scylla MSE 1
Zaterdag 25 januari
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

59

54

De Groene Uilen MSE 2
Vrijdag 24 januari
 21:00
21:00
SBA Sphinx MSE 1 **

75

88

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 18 januari
 19:30
19:30
De Groene Uilen MSE 2

48

81

BV Groningen MSE 3
Zaterdag 18 januari
 19:00
19:00
Celeritas-Donar MSE 2

95

34

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 18 januari
 19:00
19:00
Scylla MSE 1

73

49

B.V. Batouwe MSE 2
Zaterdag 18 januari
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

69

51

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:30
20:30
B.V. Batouwe MSE 2

60

63

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:30
20:30
Twente Buzzards MSE 1

64

77

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 11 januari
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

66

87

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 11 januari
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

81

70

Trajanum MSE 1
Vrijdag 10 januari
 21:00
21:00
SBA Sphinx MSE 1 **

52

75

Scylla MSE 1
Zaterdag 14 december
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

75

80

Scylla MSE 1
Zaterdag 14 december
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 3

64

54

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 14 december
 17:45
17:45
B.V. Batouwe MSE 2

61

45

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 14 december
 17:15
17:15
Celeritas-Donar MSE 2

56

59

Trajanum MSE 1
Vrijdag 13 december
 20:00
20:00
SBA Sphinx MSE 1 **

61

90

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 7 december
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

93

72

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 7 december
 18:00
18:00
Scylla MSE 1

78

58

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 7 december
 17:30
17:30
De Groene Uilen MSE 2

80

57

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 7 december
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

84

60

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 7 december
 14:30
14:30
Trajanum MSE 1

73

71

BV Groningen MSE 3
Zondag 24 november
 14:15
14:15
Celeritas-Donar MSE 2

57

67

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
B.V. Batouwe MSE 2

77

92

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 23 november
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

69

64

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 23 november
 17:15
17:15
Scylla MSE 1

59

43

Trajanum MSE 1
Zondag 17 november
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 3

67

42

B.V. Batouwe MSE 2
Zaterdag 16 november
 19:45
19:45
De Groene Uilen MSE 2

71

72

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 16 november
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

54

62

Scylla MSE 1
Zaterdag 16 november
 16:30
16:30
Trajanum MSE 1

76

39

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 16 november
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

100

75

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 9 november
 20:30
20:30
B.V. Batouwe MSE 2

76

47

Twente Buzzards MSE 1
Zaterdag 9 november
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

68

79

Trajanum MSE 1
Zaterdag 9 november
 19:00
19:00
Scylla MSE 1

73

37

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 9 november
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

65

92

BCE'78 MSE 1
Vrijdag 8 november
 20:00
20:00
SBA Sphinx MSE 1 **

74

89

BV Groningen MSE 3
Zondag 3 november
 16:30
16:30
Trajanum MSE 1

50

52

B.V. Batouwe MSE 2
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
Twente Buzzards MSE 1

95

67

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 2 november
 17:45
17:45
De Groene Uilen MSE 2

62

69

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 2 november
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

77

69

Celeritas-Donar MSE 2
Vrijdag 1 november
 20:15
20:15
BV Groningen MSE 3

104

79

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 12 oktober
 21:00
21:00
Scylla MSE 1

75

72

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 21:00
21:00
Celeritas-Donar MSE 2

65

80

BV Groningen MSE 3
Zaterdag 12 oktober
 19:30
19:30
De Groene Uilen MSE 2

60

69

Trajanum MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

70

66

Twente Buzzards MSE 1
Vrijdag 11 oktober
 21:00
21:00
SBA Sphinx MSE 1 **

55

81

B.V. Batouwe MSE 2
Zondag 6 oktober
 16:15
16:15
BCE'78 MSE 1

68

52

D.B.V. Arriba MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:00
20:00
Twente Buzzards MSE 1

56

82

Celeritas-Donar MSE 2
Zaterdag 5 oktober
 18:00
18:00
BV Groningen MSE 3

63

69

Scylla MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 16:45
16:45
B.V. Batouwe MSE 2

87

72

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 5 oktober
 16:30
16:30
Trajanum MSE 1

70

32

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 28 september
 19:00
19:00
D.B.V. Arriba MSE 1

80

81

BV Groningen MSE 3
Zaterdag 28 september
 18:30
18:30
Flying Red MSE 1 *

102

76

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 28 september
 17:30
17:30
De Groene Uilen MSE 2

62

64

BCE'78 MSE 1
Vrijdag 27 september
 21:15
21:15
Celeritas-Donar MSE 2

51

68

B.V. Batouwe MSE 2
Zaterdag 21 september
 20:15
20:15
BV Groningen MSE 3

52

60

De Groene Uilen MSE 2
Zaterdag 21 september
 18:00
18:00
B.V. Batouwe MSE 2

81

66

Scylla MSE 1
Vrijdag 20 september
 20:00
20:00
SBA Sphinx MSE 1 **

57

72

Celeritas-Donar MSE 2
Zondag 15 september
 14:30
14:30
Trajanum MSE 1

58

55

BCE'78 MSE 1
Zaterdag 14 september
 20:30
20:30
Scylla MSE 1

99

39

SBA Sphinx MSE 1 **
Zaterdag 14 september
 20:30
20:30
Celeritas-Donar MSE 2

74

68

Flying Red MSE 1 *
Zaterdag 14 september
 19:45
19:45
De Groene Uilen MSE 2

80

45

Twente Buzzards MSE 1