!
Competities

2e Divisie / Mannen Senioren Landelijk

12 D

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC Vlissingen MSE 1 17 30 1624 1169
2 EBBC MSE 1 18 30 1286 1083
3 The Black Eagles MSE 2 17 22 1327 1157
4 Barons MSE 1 17 18 1117 1129
5 Vido MSE 1 18 18 1372 1418
6 BC Langstraat Shooters MSE 1 16 16 1116 1147
7 BC Kimbria MSE 1 17 16 1126 1157
8 Maastricht Knights MSE 1 16 14 1108 1095
9 TSBV Pendragon MSE 2 18 14 1251 1360
10 BC EINDHOVEN MSE 1 18 14 1221 1317
11 JRC MSE 1 18 10 1116 1275
12 OBC MSE 1 18 6 1122 1479
Zondag 8 maart
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

77

79

BC EINDHOVEN MSE 1
Zondag 8 maart
 13:30
13:30
JRC MSE 1

64

84

Vido MSE 1
Zaterdag 7 maart
 21:00
21:00
BC Vlissingen MSE 1

78

74

EBBC MSE 1
Zaterdag 7 maart
 19:45
19:45
Barons MSE 1

59

52

BC Langstraat Shooters MSE 1
Zaterdag 7 maart
 15:15
15:15
OBC MSE 1

48

86

The Black Eagles MSE 2
Vrijdag 6 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

64

88

BC Kimbria MSE 1
Zondag 1 maart
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

68

59

OBC MSE 1
Zondag 1 maart
 16:00
16:00
BC Langstraat Shooters MSE 1

65

53

JRC MSE 1
Zaterdag 29 februari
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

70

72

Vido MSE 1
Vrijdag 28 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

62

84

EBBC MSE 1
Zondag 16 februari
 14:00
14:00
Vido MSE 1

92

63

OBC MSE 1
Zondag 16 februari
 14:00
14:00
BC Kimbria MSE 1

57

56

Maastricht Knights MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:15
20:15
EBBC MSE 1

67

55

Barons MSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

67

112

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 15 februari
 13:15
13:15
The Black Eagles MSE 2

104

60

TSBV Pendragon MSE 2
Zaterdag 8 februari
 19:30
19:30
Barons MSE 1

68

59

JRC MSE 1
Zaterdag 8 februari
 18:15
18:15
EBBC MSE 1

81

62

BC EINDHOVEN MSE 1
Zaterdag 8 februari
 15:15
15:15
OBC MSE 1

54

71

BC Langstraat Shooters MSE 1
Vrijdag 7 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

94

71

Vido MSE 1
Zondag 2 februari
 18:30
18:30
BC Langstraat Shooters MSE 1

69

74

TSBV Pendragon MSE 2
Zondag 2 februari
 14:00
14:00
BC Kimbria MSE 1

58

77

EBBC MSE 1
Zondag 2 februari
 13:45
13:45
Vido MSE 1

87

67

Maastricht Knights MSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

75

86

Barons MSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:30
19:30
The Black Eagles MSE 2

90

87

BC Vlissingen MSE 1
Vrijdag 31 januari
 20:30
20:30
JRC MSE 1

84

66

OBC MSE 1
Zondag 26 januari
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

72

83

BC Langstraat Shooters MSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:15
20:15
EBBC MSE 1

64

62

The Black Eagles MSE 2
Zaterdag 25 januari
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

75

58

BC Kimbria MSE 1
Zaterdag 25 januari
 19:30
19:30
BC Vlissingen MSE 1

132

83

Vido MSE 1
Zaterdag 25 januari
 19:30
19:30
Barons MSE 1

78

48

OBC MSE 1
Vrijdag 24 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

76

94

JRC MSE 1
Zondag 19 januari
 17:00
17:00
BC Langstraat Shooters MSE 1

74

94

BC Vlissingen MSE 1
Zondag 19 januari
 13:45
13:45
Vido MSE 1

68

82

EBBC MSE 1
Zondag 19 januari
 13:00
13:00
JRC MSE 1

69

75

Maastricht Knights MSE 1
Zaterdag 18 januari
 19:30
19:30
Barons MSE 1

69

62

BC Kimbria MSE 1
Zaterdag 18 januari
 17:15
17:15
The Black Eagles MSE 2

70

66

BC EINDHOVEN MSE 1
Zaterdag 18 januari
 15:15
15:15
OBC MSE 1

58

57

TSBV Pendragon MSE 2
Zondag 12 januari
 14:00
14:00
BC Kimbria MSE 1

67

58

The Black Eagles MSE 2
Zaterdag 11 januari
 19:30
19:30
BC Vlissingen MSE 1

104

47

JRC MSE 1
Zondag 15 december
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

92

71

TSBV Pendragon MSE 2
Zondag 15 december
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

134

62

OBC MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:15
20:15
EBBC MSE 1

59

45

JRC MSE 1
Zaterdag 14 december
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

67

78

BC Langstraat Shooters MSE 1
Zaterdag 14 december
 17:00
17:00
BC Kimbria MSE 1

77

67

Vido MSE 1
Zaterdag 14 december
 16:15
16:15
The Black Eagles MSE 2

88

59

Barons MSE 1
Zondag 8 december
 15:45
15:45
Vido MSE 1

71

72

The Black Eagles MSE 2
Zondag 8 december
 14:30
14:30
JRC MSE 1

48

59

BC EINDHOVEN MSE 1
Zaterdag 7 december
 17:00
17:00
BC Langstraat Shooters MSE 1

64

62

BC Kimbria MSE 1
Zaterdag 7 december
 16:00
16:00
Barons MSE 1

44

58

Maastricht Knights MSE 1
Zaterdag 7 december
 15:15
15:15
OBC MSE 1

49

83

EBBC MSE 1
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

80

68

BC Vlissingen MSE 1
Zondag 1 december
 19:45
19:45
BC Langstraat Shooters MSE 1

73

80

EBBC MSE 1
Vrijdag 29 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

72

68

OBC MSE 1
Zondag 24 november
 16:00
16:00
BC Vlissingen MSE 1

89

73

Maastricht Knights MSE 1
Zondag 24 november
 14:00
14:00
BC Kimbria MSE 1

68

52

JRC MSE 1
Zondag 24 november
 12:00
12:00
Vido MSE 1

82

77

Barons MSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

60

69

OBC MSE 1
Zaterdag 23 november
 18:15
18:15
EBBC MSE 1

75

64

TSBV Pendragon MSE 2
Zaterdag 23 november
 13:15
13:15
The Black Eagles MSE 2

96

74

BC Langstraat Shooters MSE 1
Zondag 17 november
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

56

61

EBBC MSE 1
Zondag 17 november
 13:00
13:00
JRC MSE 1

65

71

The Black Eagles MSE 2
Zaterdag 16 november
 19:15
19:15
Barons MSE 1

59

96

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 16 november
 16:30
16:30
BC Langstraat Shooters MSE 1

78

74

Vido MSE 1
Zaterdag 16 november
 15:15
15:15
OBC MSE 1

66

94

BC Kimbria MSE 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

62

60

BC EINDHOVEN MSE 1
Zondag 10 november
 15:00
15:00
BC Kimbria MSE 1

76

88

TSBV Pendragon MSE 2
Zondag 10 november
 13:45
13:45
Vido MSE 1

75

67

JRC MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:15
20:15
EBBC MSE 1

70

72

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

67

64

Maastricht Knights MSE 1
Zaterdag 9 november
 13:15
13:15
The Black Eagles MSE 2

101

55

OBC MSE 1
Zondag 3 november
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

60

61

BC Kimbria MSE 1
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
Barons MSE 1

53

69

EBBC MSE 1
Zaterdag 2 november
 19:30
19:30
BC Vlissingen MSE 1

97

76

BC EINDHOVEN MSE 1
Zaterdag 2 november
 15:15
15:15
OBC MSE 1

80

97

Vido MSE 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

66

74

The Black Eagles MSE 2
Vrijdag 1 november
 20:30
20:30
JRC MSE 1

48

65

BC Langstraat Shooters MSE 1
Zondag 27 oktober
 16:00
16:00
BC Langstraat Shooters MSE 1

62

72

Barons MSE 1
Zondag 27 oktober
 13:45
13:45
Vido MSE 1

86

63

TSBV Pendragon MSE 2
Zaterdag 19 oktober
 17:30
17:30
Barons MSE 1

77

54

BC EINDHOVEN MSE 1
Vrijdag 18 oktober
 21:00
21:00
OBC MSE 1

58

76

Maastricht Knights MSE 1
Zondag 13 oktober
 16:00
16:00
BC Kimbria MSE 1

52

78

BC Vlissingen MSE 1
Zondag 13 oktober
 15:00
15:00
JRC MSE 1

54

49

Barons MSE 1
Zondag 13 oktober
 15:00
15:00
BC Langstraat Shooters MSE 1

91

87

OBC MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

65

51

EBBC MSE 1
Zaterdag 12 oktober
 18:15
18:15
The Black Eagles MSE 2

81

62

Maastricht Knights MSE 1
Zondag 6 oktober
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

86

69

Vido MSE 1
Zondag 6 oktober
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

85

67

The Black Eagles MSE 2
Zaterdag 5 oktober
 18:15
18:15
EBBC MSE 1

63

37

BC Kimbria MSE 1
Zaterdag 5 oktober
 15:15
15:15
OBC MSE 1

57

69

JRC MSE 1
Vrijdag 4 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon MSE 2

73

53

BC Langstraat Shooters MSE 1
Zondag 29 september
 16:30
16:30
BC Kimbria MSE 1

71

74

BC EINDHOVEN MSE 1
Zondag 29 september
 14:30
14:30
JRC MSE 1

69

63

TSBV Pendragon MSE 2
Zondag 29 september
 13:45
13:45
Vido MSE 1

62

111

BC Vlissingen MSE 1
Zaterdag 28 september
 15:15
15:15
OBC MSE 1

75

66

Barons MSE 1
Zaterdag 28 september
 11:15
11:15
The Black Eagles MSE 2

68

77

EBBC MSE 1
Zondag 22 september
 19:00
19:00
BC Kimbria MSE 1

66

75

Barons MSE 1
Zondag 22 september
 17:00
17:00
Maastricht Knights MSE 1

66

60

JRC MSE 1
Zondag 22 september
 15:00
15:00
BC Vlissingen MSE 1

82

64

BC Langstraat Shooters MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:15
20:15
EBBC MSE 1

69

56

Vido MSE 1
Zaterdag 21 september
 20:00
20:00
BC EINDHOVEN MSE 1

79

68

The Black Eagles MSE 2
Zondag 15 september
 15:00
15:00
JRC MSE 1

69

105

BC Vlissingen MSE 1
Zondag 15 september
 12:00
12:00
Vido MSE 1

76

66

BC EINDHOVEN MSE 1
Zaterdag 14 september
 15:30
15:30
Barons MSE 1

71

62

TSBV Pendragon MSE 2
Zaterdag 14 september
 13:00
13:00
The Black Eagles MSE 2

71

72

BC Kimbria MSE 1