!
Competities

Dutch Talent League U21 / Mannen U22 Landelijk

31 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Donar Groningen M21 1 21 40 1901 1213
2 BC APOLLO Amsterdam M21 1 21 38 1930 1257
3 Zorg en Zekerheid Leiden M21 1 21 32 1656 1467
4 Orange Lions Academy M21 1 20 30 1569 1232
5 Basketbal Academie Limburg M21 1 21 28 1717 1356
6 Landstede Hammers M21 1 19 24 1568 1360
7 Heroes Den Bosch M21 1 21 24 1507 1501
8 UBALL M21 1 20 14 1487 1598
9 BV Noordkop M21 1 21 14 1470 1562
10 Harlemlakers M21 1 22 14 1608 1713
11 BC Triple Threat M21 1 20 10 1245 1756
12 TBG Dragons M21 1 21 10 1339 1809
13 D.B.V. Rowic M21 1 20 6 1217 1790
14 Rotterdam Basketbal M21 1 20 4 1095 1695
Zondag 8 maart
 18:15
18:15
Heroes Den Bosch M21 1

76

57

BV Noordkop M21 1
Zondag 8 maart
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

65

59

Rotterdam Basketbal M21 1
Zondag 8 maart
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

55

68

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Zaterdag 7 maart
 20:00
20:00
UBALL M21 1

75

80

BC Triple Threat M21 1
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

90

75

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 6 maart
 20:00
20:00
Landstede Hammers M21 1

61

62

Donar Groningen M21 1
Zondag 1 maart
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

110

63

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Zondag 1 maart
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

102

38

BC Triple Threat M21 1
Zaterdag 29 februari
 19:00
19:00
UBALL M21 1

75

69

BV Noordkop M21 1
Zondag 23 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

116

51

D.B.V. Rowic M21 1
Zondag 23 februari
 15:00
15:00
Donar Groningen M21 1

94

59

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zaterdag 22 februari
 17:00
17:00
BC Triple Threat M21 1

80

89

TBG Dragons M21 1
Vrijdag 21 februari
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

56

81

Landstede Hammers M21 1
Vrijdag 21 februari
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

64

109

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Vrijdag 21 februari
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

75

78

UBALL M21 1
Vrijdag 21 februari
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

63

86

Heroes Den Bosch M21 1
Woensdag 19 februari
 20:30
20:30
Harlemlakers M21 1

73

82

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zondag 16 februari
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

66

74

Harlemlakers M21 1
Zondag 16 februari
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M21 1

53

95

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zondag 16 februari
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

77

60

Orange Lions Academy M21 1
Zondag 16 februari
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M21 1

77

72

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Vrijdag 14 februari
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

45

86

Donar Groningen M21 1
Vrijdag 14 februari
 20:00
20:00
Landstede Hammers M21 1

89

62

BC Triple Threat M21 1
Donderdag 13 februari
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

87

64

Heroes Den Bosch M21 1
Vrijdag 7 februari
 21:15
21:15
Donar Groningen M21 1

123

40

D.B.V. Rowic M21 1
Vrijdag 7 februari
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

64

84

Landstede Hammers M21 1
Vrijdag 7 februari
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

95

77

TBG Dragons M21 1
Vrijdag 7 februari
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

83

59

UBALL M21 1
Zondag 2 februari
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

39

77

Orange Lions Academy M21 1
Zondag 2 februari
 16:15
16:15
Heroes Den Bosch M21 1

65

48

D.B.V. Rowic M21 1
Zondag 2 februari
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

85

62

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zondag 2 februari
 11:30
11:30
BC Triple Threat M21 1

55

100

Donar Groningen M21 1
Vrijdag 31 januari
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

82

76

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 31 januari
 20:00
20:00
Landstede Hammers M21 1

93

80

BV Noordkop M21 1
Vrijdag 31 januari
 20:00
20:00
UBALL M21 1

60

91

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Zondag 26 januari
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

84

67

UBALL M21 1
Zondag 26 januari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

108

58

TBG Dragons M21 1
Zondag 26 januari
 15:00
15:00
Donar Groningen M21 1

84

43

Heroes Den Bosch M21 1
Zaterdag 25 januari
 16:15
16:15
D.B.V. Rowic M21 1

69

97

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Vrijdag 24 januari
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

65

77

BC Triple Threat M21 1
Vrijdag 24 januari
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

71

36

Rotterdam Basketbal M21 1
Vrijdag 24 januari
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

67

58

Landstede Hammers M21 1
Zondag 19 januari
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

68

78

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zondag 19 januari
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

80

67

Heroes Den Bosch M21 1
Zondag 19 januari
 11:00
11:00
BC Triple Threat M21 1

64

62

BV Noordkop M21 1
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
UBALL M21 1

73

59

D.B.V. Rowic M21 1
Vrijdag 17 januari
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

42

68

Orange Lions Academy M21 1
Vrijdag 17 januari
 21:00
21:00
Landstede Hammers M21 1

85

93

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Vrijdag 17 januari
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

54

93

Donar Groningen M21 1
Zondag 12 januari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

91

44

Rotterdam Basketbal M21 1
Zaterdag 11 januari
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic M21 1

51

68

TBG Dragons M21 1
Zaterdag 11 januari
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M21 1

75

63

UBALL M21 1
Vrijdag 10 januari
 21:15
21:15
Donar Groningen M21 1

98

56

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Vrijdag 10 januari
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

83

77

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 10 januari
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

107

56

BC Triple Threat M21 1
Vrijdag 20 december
 21:00
21:00
Heroes Den Bosch M21 1

57

81

Donar Groningen M21 1
Vrijdag 20 december
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

61

83

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Zondag 15 december
 18:30
18:30
Heroes Den Bosch M21 1

104

65

TBG Dragons M21 1
Zondag 15 december
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M21 1

72

109

Landstede Hammers M21 1
Zondag 15 december
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

112

55

BC Triple Threat M21 1
Zondag 15 december
 14:30
14:30
UBALL M21 1

84

89

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Vrijdag 13 december
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

50

75

Donar Groningen M21 1
Vrijdag 13 december
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

99

75

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 13 december
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

103

46

Rotterdam Basketbal M21 1
Zondag 8 december
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

53

96

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Zondag 8 december
 12:30
12:30
Donar Groningen M21 1

86

80

UBALL M21 1
Zondag 8 december
 12:30
12:30
BC Triple Threat M21 1

49

105

Basketbal Academie Limburg M21 1
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

63

60

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

68

77

D.B.V. Rowic M21 1
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

61

62

Orange Lions Academy M21 1
Vrijdag 6 december
 20:00
20:00
Landstede Hammers M21 1

93

76

Heroes Den Bosch M21 1
Zondag 1 december
 14:00
14:00
UBALL M21 1

96

90

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 29 november
 20:00
20:00
Landstede Hammers M21 1

72

83

Orange Lions Academy M21 1
Zondag 24 november
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

65

60

Landstede Hammers M21 1
Zondag 24 november
 15:30
15:30
Basketbal Academie Limburg M21 1

86

64

Harlemlakers M21 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
UBALL M21 1

97

61

TBG Dragons M21 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

83

59

BV Noordkop M21 1
Zaterdag 23 november
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic M21 1

57

71

BC Triple Threat M21 1
Zaterdag 23 november
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M21 1

82

58

Rotterdam Basketbal M21 1
Vrijdag 22 november
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

58

78

Donar Groningen M21 1
Zondag 17 november
 12:30
12:30
Donar Groningen M21 1

106

44

TBG Dragons M21 1
Zaterdag 16 november
 20:00
20:00
BC Triple Threat M21 1

45

102

Heroes Den Bosch M21 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

83

65

D.B.V. Rowic M21 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

77

89

Basketbal Academie Limburg M21 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

65

73

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Vrijdag 15 november
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

63

86

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Vrijdag 15 november
 20:00
20:00
Landstede Hammers M21 1

96

75

UBALL M21 1
Zondag 10 november
 18:30
18:30
Basketbal Academie Limburg M21 1

61

63

Orange Lions Academy M21 1
Zondag 10 november
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

69

94

Landstede Hammers M21 1
Zondag 10 november
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M21 1

71

93

BV Noordkop M21 1
Zondag 10 november
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

107

54

BC Triple Threat M21 1
Zaterdag 9 november
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M21 1

79

72

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 8 november
 20:15
20:15
UBALL M21 1

91

56

Rotterdam Basketbal M21 1
Vrijdag 8 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

86

81

Donar Groningen M21 1
Zondag 3 november
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M21 1

70

109

Heroes Den Bosch M21 1
Zondag 3 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

76

71

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zondag 3 november
 12:30
12:30
Donar Groningen M21 1

93

86

Landstede Hammers M21 1
Zaterdag 2 november
 19:15
19:15
BC Triple Threat M21 1

69

74

UBALL M21 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

60

78

TBG Dragons M21 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

60

68

Heroes Den Bosch M21 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

58

63

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Vrijdag 1 november
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

93

62

D.B.V. Rowic M21 1
Zondag 27 oktober
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

85

79

BC Triple Threat M21 1
Zondag 27 oktober
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

58

65

Donar Groningen M21 1
Zondag 27 oktober
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M21 1

46

66

Orange Lions Academy M21 1
Zaterdag 26 oktober
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M21 1

51

95

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Zaterdag 26 oktober
 16:00
16:00
Landstede Hammers M21 1

83

59

Rotterdam Basketbal M21 1
Zaterdag 26 oktober
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

82

72

BV Noordkop M21 1
Zondag 20 oktober
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

94

43

D.B.V. Rowic M21 1
Vrijdag 18 oktober
 21:15
21:15
Donar Groningen M21 1

109

45

Rotterdam Basketbal M21 1
Vrijdag 18 oktober
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

69

62

TBG Dragons M21 1
Vrijdag 18 oktober
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

76

71

UBALL M21 1
Vrijdag 18 oktober
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

83

49

Heroes Den Bosch M21 1
Zondag 13 oktober
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

46

69

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Zondag 13 oktober
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M21 1

54

94

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zondag 13 oktober
 14:00
14:00
TBG Dragons M21 1

70

85

BV Noordkop M21 1
Zaterdag 12 oktober
 19:00
19:00
D.B.V. Rowic M21 1

59

121

Donar Groningen M21 1
Vrijdag 11 oktober
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

80

90

BC Triple Threat M21 1
Vrijdag 11 oktober
 20:30
20:30
Landstede Hammers M21 1

88

80

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 11 oktober
 20:15
20:15
UBALL M21 1

65

97

Orange Lions Academy M21 1
Zondag 6 oktober
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

81

50

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Zondag 6 oktober
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

105

60

UBALL M21 1
Zondag 6 oktober
 12:30
12:30
Donar Groningen M21 1

92

51

BC Triple Threat M21 1
Vrijdag 4 oktober
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

97

62

Rotterdam Basketbal M21 1
Vrijdag 4 oktober
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

48

71

Landstede Hammers M21 1
Vrijdag 4 oktober
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

102

46

TBG Dragons M21 1
Zondag 29 september
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

57

111

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Zondag 29 september
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

92

68

D.B.V. Rowic M21 1
Zondag 29 september
 14:00
14:00
UBALL M21 1

0

0

Basketbal Academie Limburg M21 1
Zaterdag 28 september
 17:35
17:35
BC Triple Threat M21 1

52

83

Harlemlakers M21 1
Vrijdag 27 september
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

64

56

BV Noordkop M21 1
Zondag 22 september
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M21 1

78

68

UBALL M21 1
Zondag 22 september
 12:30
12:30
Donar Groningen M21 1

86

57

Harlemlakers M21 1
Zaterdag 21 september
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam M21 1

96

68

Landstede Hammers M21 1
Zaterdag 21 september
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M21 1

111

62

TBG Dragons M21 1
Vrijdag 20 september
 21:00
21:00
BV Noordkop M21 1

72

65

BC Triple Threat M21 1
Vrijdag 20 september
 20:30
20:30
Orange Lions Academy M21 1

99

27

Rotterdam Basketbal M21 1
Vrijdag 20 september
 20:30
20:30
Heroes Den Bosch M21 1

49

84

Zorg en Zekerheid Leiden M21 1
Zondag 15 september
 17:00
17:00
TBG Dragons M21 1

57

73

D.B.V. Rowic M21 1
Zondag 15 september
 14:00
14:00
UBALL M21 1

76

79

Heroes Den Bosch M21 1
Zaterdag 14 september
 19:30
19:30
BC Triple Threat M21 1

53

98

Orange Lions Academy M21 1
Zaterdag 14 september
 16:00
16:00
Zorg en Zekerheid Leiden M21 1

69

88

Donar Groningen M21 1
Vrijdag 13 september
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal M21 1

41

119

BC APOLLO Amsterdam M21 1
Vrijdag 13 september
 21:00
21:00
Harlemlakers M21 1

84

80

BV Noordkop M21 1
Vrijdag 13 september
 19:00
19:00
Landstede Hammers M21 1

97

60

Basketbal Academie Limburg M21 1