!
Competities

2e Divisie / Mannen U20 Landelijk

12 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BS Leiden M20 1 16 30 1407 985
2 Crackerjacks M20 1 16 26 1489 1000
3 BC Utrecht Cangeroes M20 1 17 26 1449 1142
4 BC APOLLO Amsterdam M20 1 17 24 1413 1170
5 Lokomotief M20 1 16 18 1172 1075
6 BV Wyba M20 1 16 18 1097 1108
7 The Black Eagles M20 1 16 18 1210 1113
8 BC Gaasperdam Warriors M20 1 17 16 1297 1195
9 Almonte M20 1 17 8 1013 1291
10 H.S.V. Basketball M20 1 15 6 921 1326
11 Divine M20 1 16 2 833 1328
12 HBV The Jumpers M20 1 17 2 817 1385
Zaterdag 22 februari
 16:00
16:00
Divine M20 1

56

64

BV Wyba M20 1
Zondag 16 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

81

62

Lokomotief M20 1
Zondag 16 februari
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes M20 1

76

61

Almonte M20 1
Zaterdag 15 februari
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

115

59

H.S.V. Basketball M20 1
Zaterdag 15 februari
 12:00
12:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

73

89

Crackerjacks M20 1
Zaterdag 15 februari
 11:15
11:15
The Black Eagles M20 1

64

54

HBV The Jumpers M20 1
Donderdag 13 februari
 19:30
19:30
BC Gaasperdam Warriors M20 1

102

41

HBV The Jumpers M20 1
Zaterdag 8 februari
 18:00
18:00
HBV The Jumpers M20 1

61

87

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 8 februari
 16:00
16:00
Almonte M20 1

72

69

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 8 februari
 15:00
15:00
Divine M20 1

59

82

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zondag 2 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

61

54

Crackerjacks M20 1
Zondag 2 februari
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes M20 1

90

67

BV Wyba M20 1
Zaterdag 1 februari
 19:30
19:30
The Black Eagles M20 1

80

58

Almonte M20 1
Zaterdag 1 februari
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

102

53

HBV The Jumpers M20 1
Zaterdag 1 februari
 14:30
14:30
H.S.V. Basketball M20 1

58

92

Lokomotief M20 1
Zaterdag 1 februari
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

73

40

Divine M20 1
Zondag 26 januari
 14:45
14:45
Crackerjacks M20 1

81

92

BS Leiden M20 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

47

58

Lokomotief M20 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
HBV The Jumpers M20 1

53

77

H.S.V. Basketball M20 1
Zaterdag 25 januari
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes M20 1

20

0

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 25 januari
 14:00
14:00
Almonte M20 1

73

87

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 25 januari
 14:00
14:00
Divine M20 1

37

61

The Black Eagles M20 1
Zondag 19 januari
 18:45
18:45
Lokomotief M20 1

100

32

HBV The Jumpers M20 1
Zondag 19 januari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

137

43

Divine M20 1
Zaterdag 18 januari
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

79

42

Almonte M20 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

83

72

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 18 januari
 17:15
17:15
The Black Eagles M20 1

81

97

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zaterdag 18 januari
 16:30
16:30
H.S.V. Basketball M20 1

38

105

Crackerjacks M20 1
Zondag 12 januari
 14:45
14:45
Crackerjacks M20 1

99

57

Lokomotief M20 1
Zondag 12 januari
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes M20 1

96

63

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 11 januari
 18:00
18:00
HBV The Jumpers M20 1

58

66

BV Wyba M20 1
Zaterdag 11 januari
 17:00
17:00
Divine M20 1

48

57

BS Leiden M20 1
Zaterdag 11 januari
 16:00
16:00
Almonte M20 1

59

69

H.S.V. Basketball M20 1
Zaterdag 11 januari
 12:00
12:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

87

68

The Black Eagles M20 1
Zondag 15 december
 14:45
14:45
Crackerjacks M20 1

119

44

HBV The Jumpers M20 1
Zaterdag 14 december
 18:00
18:00
Almonte M20 1

75

54

Lokomotief M20 1
Zaterdag 14 december
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes M20 1

86

89

BS Leiden M20 1
Zaterdag 14 december
 14:15
14:15
The Black Eagles M20 1

65

75

BV Wyba M20 1
Zaterdag 14 december
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

82

98

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zondag 8 december
 18:45
18:45
Lokomotief M20 1

76

58

Divine M20 1
Zondag 8 december
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

76

77

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 7 december
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

43

93

Crackerjacks M20 1
Zaterdag 7 december
 16:30
16:30
BS Leiden M20 1

69

83

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 7 december
 16:30
16:30
H.S.V. Basketball M20 1

67

117

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zaterdag 7 december
 14:00
14:00
HBV The Jumpers M20 1

67

64

Almonte M20 1
Zondag 24 november
 14:30
14:30
Almonte M20 1

50

83

Crackerjacks M20 1
Zondag 24 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

100

76

BV Wyba M20 1
Zaterdag 23 november
 16:00
16:00
Divine M20 1

50

48

HBV The Jumpers M20 1
Zaterdag 23 november
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

111

69

H.S.V. Basketball M20 1
Zaterdag 23 november
 13:15
13:15
BC Utrecht Cangeroes M20 1

84

75

Lokomotief M20 1
Zaterdag 23 november
 11:15
11:15
The Black Eagles M20 1

75

76

BS Leiden M20 1
Zondag 17 november
 14:00
14:00
Crackerjacks M20 1

107

39

Divine M20 1
Zaterdag 16 november
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

92

70

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 16 november
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

70

50

Almonte M20 1
Zaterdag 16 november
 17:00
17:00
H.S.V. Basketball M20 1

60

97

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 16 november
 16:00
16:00
Lokomotief M20 1

70

84

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 16 november
 14:00
14:00
HBV The Jumpers M20 1

59

92

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zondag 10 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

85

71

H.S.V. Basketball M20 1
Zondag 10 november
 13:00
13:00
BC Utrecht Cangeroes M20 1

82

95

Crackerjacks M20 1
Zaterdag 9 november
 17:00
17:00
Divine M20 1

55

65

Almonte M20 1
Zaterdag 9 november
 16:30
16:30
BS Leiden M20 1

73

59

BV Wyba M20 1
Zaterdag 9 november
 13:15
13:15
The Black Eagles M20 1

60

65

Lokomotief M20 1
Zondag 3 november
 16:30
16:30
Almonte M20 1

49

108

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zondag 3 november
 12:30
12:30
Crackerjacks M20 1

85

64

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 2 november
 19:00
19:00
H.S.V. Basketball M20 1

68

93

BS Leiden M20 1
Zaterdag 2 november
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

81

56

Divine M20 1
Zaterdag 2 november
 14:00
14:00
HBV The Jumpers M20 1

63

79

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 2 november
 13:45
13:45
Lokomotief M20 1

75

60

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 26 oktober
 12:00
12:00
Divine M20 1

68

75

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zondag 13 oktober
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

90

54

HBV The Jumpers M20 1
Zondag 13 oktober
 16:00
16:00
H.S.V. Basketball M20 1

67

72

BV Wyba M20 1
Zondag 13 oktober
 11:00
11:00
BC Utrecht Cangeroes M20 1

105

79

Divine M20 1
Zaterdag 12 oktober
 14:30
14:30
BS Leiden M20 1

67

50

Lokomotief M20 1
Zaterdag 12 oktober
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

82

66

Almonte M20 1
Zaterdag 12 oktober
 11:15
11:15
The Black Eagles M20 1

88

101

Crackerjacks M20 1
Zondag 6 oktober
 14:45
14:45
Crackerjacks M20 1

85

62

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 5 oktober
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

79

73

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zaterdag 5 oktober
 16:00
16:00
Almonte M20 1

63

85

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 5 oktober
 13:30
13:30
Lokomotief M20 1

122

72

H.S.V. Basketball M20 1
Zaterdag 5 oktober
 12:00
12:00
HBV The Jumpers M20 1

34

105

BS Leiden M20 1
Zondag 29 september
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

79

41

Almonte M20 1
Zaterdag 28 september
 21:00
21:00
Lokomotief M20 1

75

66

BV Wyba M20 1
Zaterdag 28 september
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

91

78

Crackerjacks M20 1
Zaterdag 28 september
 16:00
16:00
H.S.V. Basketball M20 1

20

0

HBV The Jumpers M20 1
Zaterdag 28 september
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

78

97

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zaterdag 28 september
 11:15
11:15
The Black Eagles M20 1

70

43

Divine M20 1
Zondag 22 september
 14:45
14:45
Crackerjacks M20 1

136

62

H.S.V. Basketball M20 1
Zondag 22 september
 14:00
14:00
BC Utrecht Cangeroes M20 1

75

68

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 21 september
 16:00
16:00
HBV The Jumpers M20 1

53

87

Lokomotief M20 1
Zaterdag 21 september
 16:00
16:00
Almonte M20 1

56

84

BS Leiden M20 1
Zaterdag 21 september
 14:00
14:00
Divine M20 1

59

104

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 21 september
 14:00
14:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

79

68

BV Wyba M20 1
Zondag 15 september
 19:00
19:00
Lokomotief M20 1

54

79

Crackerjacks M20 1
Zondag 15 september
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

73

69

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zaterdag 14 september
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

123

43

Divine M20 1
Zaterdag 14 september
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

81

43

HBV The Jumpers M20 1
Zaterdag 14 september
 14:00
14:00
H.S.V. Basketball M20 1

64

69

Almonte M20 1
Zaterdag 14 september
 13:00
13:00
The Black Eagles M20 1

92

83

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 29 februari
 14:30
14:30
Crackerjacks M20 1

None

None

The Black Eagles M20 1
Vrijdag 6 maart
 20:00
20:00
Lokomotief M20 1

None

None

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 7 maart
 12:00
12:00
Almonte M20 1

None

None

Divine M20 1
Zaterdag 7 maart
 16:00
16:00
HBV The Jumpers M20 1

None

None

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

None

None

BS Leiden M20 1
Zondag 8 maart
 12:30
12:30
Crackerjacks M20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zondag 8 maart
 16:00
16:00
H.S.V. Basketball M20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 14 maart
 12:00
12:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

None

None

Lokomotief M20 1
Zaterdag 14 maart
 13:00
13:00
The Black Eagles M20 1

None

None

H.S.V. Basketball M20 1
Zaterdag 14 maart
 15:00
15:00
Divine M20 1

None

None

Crackerjacks M20 1
Zaterdag 14 maart
 16:00
16:00
Almonte M20 1

None

None

BV Wyba M20 1
Zondag 15 maart
 11:00
11:00
BC Utrecht Cangeroes M20 1

None

None

HBV The Jumpers M20 1
Zondag 15 maart
 13:00
13:00
Divine M20 1

None

None

H.S.V. Basketball M20 1
Zondag 15 maart
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

None

None

BS Leiden M20 1
Zaterdag 21 maart
 14:00
14:00
HBV The Jumpers M20 1

None

None

Divine M20 1
Zaterdag 21 maart
 17:00
17:00
H.S.V. Basketball M20 1

None

None

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zaterdag 21 maart
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 21 maart
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

None

None

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 21 maart
 21:00
21:00
Lokomotief M20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zondag 22 maart
 14:45
14:45
Crackerjacks M20 1

None

None

Almonte M20 1
Zaterdag 28 maart
 10:45
10:45
The Black Eagles M20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M20 1
Zaterdag 28 maart
 12:00
12:00
BC Gaasperdam Warriors M20 1

None

None

BS Leiden M20 1
Zaterdag 28 maart
 14:00
14:00
Almonte M20 1

None

None

HBV The Jumpers M20 1
Zaterdag 28 maart
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes M20 1

None

None

H.S.V. Basketball M20 1
Zaterdag 28 maart
 17:00
17:00
Divine M20 1

None

None

Lokomotief M20 1
Zondag 29 maart
 12:30
12:30
Crackerjacks M20 1

None

None

BV Wyba M20 1
Vrijdag 3 april
 20:00
20:00
Lokomotief M20 1

None

None

Almonte M20 1
Zaterdag 4 april
 12:00
12:00
HBV The Jumpers M20 1

None

None

Crackerjacks M20 1
Zaterdag 4 april
 17:00
17:00
H.S.V. Basketball M20 1

None

None

Divine M20 1
Zaterdag 4 april
 18:00
18:00
BV Wyba M20 1

None

None

The Black Eagles M20 1
Zaterdag 4 april
 18:30
18:30
BS Leiden M20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes M20 1
Zaterdag 4 april
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam M20 1

None

None

BC Gaasperdam Warriors M20 1
Zondag 19 april
 18:45
18:45
Lokomotief M20 1

None

None

BS Leiden M20 1