!
Competities

Eredivisie / Mannen U18 Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Heroes Den Bosch M18 1 20 36 1851 1302
2 BC APOLLO Amsterdam M18 1 21 34 1951 1410
3 Basketbal Academie Limburg M18 1 19 32 1745 1165
4 Landstede Hammers M18 1 21 30 1714 1438
5 Donar Groningen M18 1 20 24 1513 1323
6 Zorg en Zekerheid Leiden M18 1 19 22 1666 1304
7 BV Noordkop M18 1 20 22 1467 1393
8 Harlemlakers M18 1 20 20 1506 1505
9 D.B.V. Rowic M18 1 20 18 1481 1531
10 BC Triple Threat M18 1 21 16 1569 1615
11 UBALL M18 1 20 12 1342 1556
12 TBG Dragons M18 1 19 6 1010 1727
13 Landslake Lions M18 1 18 4 976 1744
14 Crackerjacks M18 1 20 2 1179 1957
Zondag 8 maart
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

90

81

Donar Groningen M18 1
Zondag 8 maart
 14:30
14:30
TBG Dragons M18 1

73

60

BC Triple Threat M18 1
Zondag 8 maart
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

90

74

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 8 maart
 12:30
12:30
Heroes Den Bosch M18 1

110

61

Harlemlakers M18 1
Zaterdag 7 maart
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic M18 1

59

81

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 7 maart
 17:30
17:30
UBALL M18 1

67

100

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zaterdag 7 maart
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

115

71

Crackerjacks M18 1
Zaterdag 7 maart
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

None

None

Landslake Lions M18 1
Zondag 1 maart
 18:00
18:00
D.B.V. Rowic M18 1

84

54

Crackerjacks M18 1
Zondag 1 maart
 15:00
15:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

140

55

Landslake Lions M18 1
Zaterdag 29 februari
 15:00
15:00
BC Triple Threat M18 1

94

74

Landstede Hammers M18 1
Zondag 23 februari
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

66

57

BV Noordkop M18 1
Zaterdag 22 februari
 17:00
17:00
Landslake Lions M18 1

48

97

Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 22 februari
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

69

77

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 22 februari
 13:00
13:00
BC Triple Threat M18 1

86

79

UBALL M18 1
Zondag 16 februari
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

81

92

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 16 februari
 15:00
15:00
TBG Dragons M18 1

45

105

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zondag 16 februari
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

73

71

BV Noordkop M18 1
Zondag 16 februari
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M18 1

140

59

Crackerjacks M18 1
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

81

71

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 15 februari
 15:00
15:00
UBALL M18 1

86

78

Harlemlakers M18 1
Zaterdag 15 februari
 15:00
15:00
Landslake Lions M18 1

42

110

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 8 februari
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

64

99

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 8 februari
 13:30
13:30
Harlemlakers M18 1

67

101

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 2 februari
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

58

51

Harlemlakers M18 1
Zondag 2 februari
 14:30
14:30
TBG Dragons M18 1

58

67

BV Noordkop M18 1
Zondag 2 februari
 14:00
14:00
Heroes Den Bosch M18 1

86

71

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 2 februari
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

71

76

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 1 februari
 19:00
19:00
UBALL M18 1

80

60

Crackerjacks M18 1
Zaterdag 1 februari
 17:00
17:00
Landslake Lions M18 1

55

108

BC Triple Threat M18 1
Zondag 26 januari
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

74

94

Landstede Hammers M18 1
Zondag 26 januari
 17:00
17:00
Crackerjacks M18 1

52

115

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 26 januari
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

62

84

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 25 januari
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic M18 1

102

41

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 25 januari
 17:15
17:15
BC Triple Threat M18 1

71

81

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zaterdag 25 januari
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

65

74

UBALL M18 1
Zaterdag 25 januari
 13:30
13:30
Harlemlakers M18 1

101

49

Landslake Lions M18 1
Zondag 19 januari
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

138

37

Crackerjacks M18 1
Zondag 19 januari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

110

52

Harlemlakers M18 1
Zondag 19 januari
 15:00
15:00
TBG Dragons M18 1

67

113

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
BC Triple Threat M18 1

63

66

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 18 januari
 15:00
15:00
UBALL M18 1

73

75

D.B.V. Rowic M18 1
Zaterdag 18 januari
 15:00
15:00
Landslake Lions M18 1

37

115

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 18 januari
 13:00
13:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

65

42

BV Noordkop M18 1
Zondag 12 januari
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

77

80

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 12 januari
 12:30
12:30
Crackerjacks M18 1

56

63

Landslake Lions M18 1
Zondag 12 januari
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

86

44

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 11 januari
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M18 1

47

105

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 11 januari
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

91

59

Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 11 januari
 13:30
13:30
Harlemlakers M18 1

96

61

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 11 januari
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M18 1

112

47

UBALL M18 1
Zaterdag 21 december
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic M18 1

72

76

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 15 december
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

99

63

BC Triple Threat M18 1
Zondag 15 december
 16:30
16:30
Heroes Den Bosch M18 1

82

83

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 15 december
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

69

79

Landstede Hammers M18 1
Zondag 15 december
 12:30
12:30
Crackerjacks M18 1

53

103

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zaterdag 14 december
 17:00
17:00
UBALL M18 1

80

42

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 14 december
 13:30
13:30
Harlemlakers M18 1

88

82

Donar Groningen M18 1
Zondag 8 december
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

54

94

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 8 december
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

113

67

BV Noordkop M18 1
Zondag 8 december
 15:00
15:00
Landslake Lions M18 1

50

102

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 8 december
 15:00
15:00
Donar Groningen M18 1

77

68

UBALL M18 1
Zaterdag 7 december
 18:00
18:00
BC Triple Threat M18 1

86

75

Crackerjacks M18 1
Zaterdag 7 december
 15:00
15:00
Landslake Lions M18 1

50

83

D.B.V. Rowic M18 1
Zaterdag 7 december
 14:30
14:30
Harlemlakers M18 1

52

76

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 7 december
 11:30
11:30
Basketbal Academie Limburg M18 1

116

27

TBG Dragons M18 1
Zondag 1 december
 18:00
18:00
Crackerjacks M18 1

67

92

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 1 december
 16:30
16:30
BV Noordkop M18 1

76

71

BC Triple Threat M18 1
Zondag 24 november
 17:00
17:00
TBG Dragons M18 1

72

94

Landstede Hammers M18 1
Zondag 24 november
 13:00
13:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

66

69

Donar Groningen M18 1
Zondag 24 november
 12:30
12:30
Crackerjacks M18 1

71

91

Harlemlakers M18 1
Zaterdag 23 november
 17:30
17:30
UBALL M18 1

59

89

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 23 november
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M18 1

72

100

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 17 november
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

105

66

Crackerjacks M18 1
Zondag 17 november
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

100

48

UBALL M18 1
Zondag 17 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

75

87

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 17 november
 15:00
15:00
Donar Groningen M18 1

66

64

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 16 november
 17:00
17:00
Landslake Lions M18 1

65

73

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 16 november
 16:00
16:00
BC Triple Threat M18 1

75

88

D.B.V. Rowic M18 1
Zaterdag 16 november
 14:30
14:30
Harlemlakers M18 1

69

51

BV Noordkop M18 1
Zondag 10 november
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

75

79

Harlemlakers M18 1
Zondag 10 november
 14:30
14:30
TBG Dragons M18 1

57

114

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zaterdag 9 november
 19:00
19:00
Crackerjacks M18 1

61

80

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 9 november
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

84

59

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 9 november
 15:15
15:15
UBALL M18 1

108

59

Landslake Lions M18 1
Zaterdag 9 november
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M18 1

93

61

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 9 november
 13:00
13:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

90

64

Landstede Hammers M18 1
Zondag 3 november
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

112

66

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 3 november
 15:00
15:00
Donar Groningen M18 1

63

77

Landstede Hammers M18 1
Zondag 3 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

88

53

UBALL M18 1
Zaterdag 2 november
 19:45
19:45
Crackerjacks M18 1

49

93

BV Noordkop M18 1
Zaterdag 2 november
 15:15
15:15
BC Triple Threat M18 1

71

56

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 2 november
 14:30
14:30
Harlemlakers M18 1

73

83

Heroes Den Bosch M18 1
Zondag 27 oktober
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

91

52

Landslake Lions M18 1
Zondag 27 oktober
 14:30
14:30
TBG Dragons M18 1

45

102

Harlemlakers M18 1
Zondag 27 oktober
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M18 1

70

83

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 26 oktober
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

80

71

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zaterdag 26 oktober
 15:00
15:00
UBALL M18 1

69

81

BC Triple Threat M18 1
Zaterdag 26 oktober
 14:00
14:00
BV Noordkop M18 1

63

52

Donar Groningen M18 1
Zondag 20 oktober
 12:30
12:30
Donar Groningen M18 1

86

53

Landslake Lions M18 1
Zaterdag 19 oktober
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

90

47

Landstede Hammers M18 1
Zaterdag 19 oktober
 16:15
16:15
Crackerjacks M18 1

58

120

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 19 oktober
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

92

85

D.B.V. Rowic M18 1
Zaterdag 19 oktober
 14:30
14:30
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

108

57

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 19 oktober
 14:30
14:30
Harlemlakers M18 1

71

47

UBALL M18 1
Zaterdag 19 oktober
 13:00
13:00
BC Triple Threat M18 1

56

80

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zondag 13 oktober
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic M18 1

75

69

Donar Groningen M18 1
Zondag 13 oktober
 14:30
14:30
Landstede Hammers M18 1

69

57

BC Triple Threat M18 1
Zondag 13 oktober
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M18 1

90

66

BV Noordkop M18 1
Zaterdag 12 oktober
 19:00
19:00
Landslake Lions M18 1

50

109

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zaterdag 12 oktober
 18:30
18:30
TBG Dragons M18 1

70

55

Crackerjacks M18 1
Zaterdag 12 oktober
 17:30
17:30
UBALL M18 1

53

103

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 12 oktober
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

84

78

Harlemlakers M18 1
Zondag 6 oktober
 15:00
15:00
Donar Groningen M18 1

55

62

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 6 oktober
 12:30
12:30
Crackerjacks M18 1

68

60

UBALL M18 1
Zondag 6 oktober
 11:00
11:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

60

88

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 5 oktober
 19:00
19:00
BC Triple Threat M18 1

82

59

Landslake Lions M18 1
Zaterdag 5 oktober
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

108

42

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 5 oktober
 13:30
13:30
Harlemlakers M18 1

66

81

Landstede Hammers M18 1
Zondag 29 september
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

91

74

BC Triple Threat M18 1
Zondag 29 september
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M18 1

65

62

Donar Groningen M18 1
Zondag 29 september
 14:30
14:30
TBG Dragons M18 1

48

82

D.B.V. Rowic M18 1
Zondag 29 september
 12:00
12:00
Landstede Hammers M18 1

96

63

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zaterdag 28 september
 15:15
15:15
UBALL M18 1

60

64

BV Noordkop M18 1
Zaterdag 28 september
 15:00
15:00
Landslake Lions M18 1

62

78

Harlemlakers M18 1
Zaterdag 28 september
 13:00
13:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

150

53

Crackerjacks M18 1
Zondag 22 september
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M18 1

136

56

Landslake Lions M18 1
Zondag 22 september
 15:00
15:00
Donar Groningen M18 1

89

84

BC Triple Threat M18 1
Zondag 22 september
 14:30
14:30
D.B.V. Rowic M18 1

51

63

UBALL M18 1
Zondag 22 september
 12:30
12:30
Crackerjacks M18 1

45

101

Landstede Hammers M18 1
Zondag 22 september
 11:00
11:00
Heroes Den Bosch M18 1

83

47

TBG Dragons M18 1
Zaterdag 21 september
 16:00
16:00
BV Noordkop M18 1

70

68

Basketbal Academie Limburg M18 1
Zaterdag 21 september
 13:30
13:30
Harlemlakers M18 1

87

79

BC APOLLO Amsterdam M18 1
Zondag 15 september
 17:00
17:00
Landstede Hammers M18 1

70

61

BV Noordkop M18 1
Zondag 15 september
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 1

92

75

Zorg en Zekerheid Leiden M18 1
Zondag 15 september
 14:30
14:30
TBG Dragons M18 1

46

116

Donar Groningen M18 1
Zaterdag 14 september
 15:30
15:30
BC Triple Threat M18 1

94

66

Harlemlakers M18 1
Zaterdag 14 september
 15:15
15:15
UBALL M18 1

68

87

Heroes Den Bosch M18 1
Zaterdag 14 september
 13:00
13:00
Landslake Lions M18 1

71

69

Crackerjacks M18 1
Zaterdag 14 september
 11:00
11:00
Basketbal Academie Limburg M18 1

110

60

D.B.V. Rowic M18 1