!
Competities

2e Divisie / Mannen U18 Landelijk

12 B

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BS Leiden M18 2 16 30 1263 974
2 BC Utrecht Cangeroes M18 1 16 26 1254 1099
3 Rotterdam Basketbal M18 1 16 26 1248 1060
4 CBV Binnenland M18 1 16 22 1091 992
5 Divine M18 1 15 16 915 929
6 BC APOLLO Amsterdam M18 2 16 14 1050 1098
7 MBCA Amstelveen M18 1 16 12 987 1082
8 Bouncers Basketball M18 1 17 10 1098 1187
9 Cady '73 M18 1 17 10 1045 1227
10 Barons M18 1 (VR) 17 6 941 1057
11 Woodpeckers M18 1 16 4 937 1124
Zondag 8 maart
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

63

61

Cady '73 M18 1
Zondag 8 maart
 14:00
14:00
MBCA Amstelveen M18 1

68

69

Rotterdam Basketbal M18 1
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
Bouncers Basketball M18 1

69

40

Divine M18 1
Zaterdag 7 maart
 17:45
17:45
Barons M18 1 (VR)

50

87

BS Leiden M18 2
Zaterdag 7 maart
 15:45
15:45
CBV Binnenland M18 1

82

53

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zaterdag 22 februari
 14:00
14:00
Divine M18 1

57

59

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 16 februari
 15:00
15:00
Woodpeckers M18 1

68

54

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M18 1

73

64

Bouncers Basketball M18 1
Zaterdag 15 februari
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes M18 1

65

53

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 15 februari
 16:30
16:30
BS Leiden M18 2

77

55

CBV Binnenland M18 1
Zaterdag 15 februari
 14:00
14:00
Cady '73 M18 1

74

45

Barons M18 1 (VR)
Zaterdag 8 februari
 20:00
20:00
Bouncers Basketball M18 1

60

66

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zaterdag 8 februari
 17:30
17:30
Barons M18 1 (VR)

67

70

CBV Binnenland M18 1
Zaterdag 8 februari
 16:45
16:45
MBCA Amstelveen M18 1

65

70

BS Leiden M18 2
Zaterdag 8 februari
 14:00
14:00
Cady '73 M18 1

69

58

Woodpeckers M18 1
Zondag 2 februari
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M18 1

99

70

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zaterdag 1 februari
 18:00
18:00
Woodpeckers M18 1

62

81

Barons M18 1 (VR)
Zaterdag 1 februari
 16:30
16:30
BS Leiden M18 2

78

72

Bouncers Basketball M18 1
Zaterdag 1 februari
 15:30
15:30
CBV Binnenland M18 1

76

57

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 1 februari
 13:00
13:00
Divine M18 1

76

69

Cady '73 M18 1
Zondag 26 januari
 15:00
15:00
Woodpeckers M18 1

63

69

Divine M18 1
Zondag 26 januari
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

69

80

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zaterdag 25 januari
 20:00
20:00
Bouncers Basketball M18 1

62

67

CBV Binnenland M18 1
Zaterdag 25 januari
 15:30
15:30
Barons M18 1 (VR)

58

59

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 25 januari
 14:00
14:00
Cady '73 M18 1

74

55

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 19 januari
 17:00
17:00
BS Leiden M18 2

59

49

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zondag 19 januari
 15:00
15:00
Rotterdam Basketbal M18 1

88

59

Woodpeckers M18 1
Zondag 19 januari
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes M18 1

82

59

Cady '73 M18 1
Zaterdag 18 januari
 17:30
17:30
Barons M18 1 (VR)

42

57

Divine M18 1
Zaterdag 18 januari
 16:45
16:45
MBCA Amstelveen M18 1

85

63

Bouncers Basketball M18 1
Zondag 12 januari
 15:00
15:00
Woodpeckers M18 1

52

67

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zaterdag 11 januari
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

67

80

CBV Binnenland M18 1
Zaterdag 11 januari
 18:00
18:00
Bouncers Basketball M18 1

71

63

Barons M18 1 (VR)
Zaterdag 11 januari
 18:00
18:00
Cady '73 M18 1

49

77

BS Leiden M18 2
Zondag 15 december
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M18 1

88

68

Barons M18 1 (VR)
Zondag 15 december
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

63

38

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 14 december
 14:00
14:00
Cady '73 M18 1

63

91

CBV Binnenland M18 1
Zaterdag 14 december
 13:00
13:00
Woodpeckers M18 1

41

66

BS Leiden M18 2
Zaterdag 14 december
 13:00
13:00
Divine M18 1

60

69

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zondag 8 december
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes M18 1

85

82

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 8 december
 15:15
15:15
MBCA Amstelveen M18 1

88

55

Cady '73 M18 1
Zondag 8 december
 13:00
13:00
BS Leiden M18 2

71

83

Divine M18 1
Zaterdag 7 december
 18:00
18:00
Bouncers Basketball M18 1

54

83

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zaterdag 7 december
 15:15
15:15
CBV Binnenland M18 1

70

63

Woodpeckers M18 1
Zondag 24 november
 17:00
17:00
Rotterdam Basketbal M18 1

70

94

BS Leiden M18 2
Zondag 24 november
 15:00
15:00
Woodpeckers M18 1

69

74

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 23 november
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes M18 1

77

68

Barons M18 1 (VR)
Zaterdag 23 november
 14:00
14:00
Divine M18 1

52

66

CBV Binnenland M18 1
Zaterdag 23 november
 14:00
14:00
Cady '73 M18 1

63

74

Bouncers Basketball M18 1
Zondag 17 november
 13:00
13:00
BS Leiden M18 2

77

76

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zaterdag 16 november
 18:45
18:45
MBCA Amstelveen M18 1

58

45

Divine M18 1
Zaterdag 16 november
 17:45
17:45
Bouncers Basketball M18 1

56

39

Woodpeckers M18 1
Zaterdag 16 november
 17:15
17:15
Barons M18 1 (VR)

38

46

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zaterdag 16 november
 15:30
15:30
CBV Binnenland M18 1

86

90

Rotterdam Basketbal M18 1
Zondag 10 november
 18:00
18:00
Cady '73 M18 1

57

83

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zondag 10 november
 17:00
17:00
BS Leiden M18 2

78

56

Barons M18 1 (VR)
Zaterdag 9 november
 19:00
19:00
Rotterdam Basketbal M18 1

75

53

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 9 november
 15:00
15:00
Divine M18 1

74

49

Bouncers Basketball M18 1
Vrijdag 8 november
 21:00
21:00
BC Utrecht Cangeroes M18 1

87

96

CBV Binnenland M18 1
Zondag 3 november
 15:30
15:30
MBCA Amstelveen M18 1

48

87

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zondag 3 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

77

71

Woodpeckers M18 1
Zaterdag 2 november
 18:00
18:00
Barons M18 1 (VR)

44

51

Cady '73 M18 1
Zaterdag 2 november
 16:00
16:00
Bouncers Basketball M18 1

65

76

Rotterdam Basketbal M18 1
Zaterdag 2 november
 13:15
13:15
CBV Binnenland M18 1

54

67

BS Leiden M18 2
Zondag 13 oktober
 17:00
17:00
BS Leiden M18 2

81

73

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 12 oktober
 17:00
17:00
Divine M18 1

62

54

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zaterdag 12 oktober
 13:15
13:15
BC Utrecht Cangeroes M18 1

85

83

Bouncers Basketball M18 1
Zaterdag 12 oktober
 13:00
13:00
Woodpeckers M18 1

70

60

Cady '73 M18 1
Zaterdag 12 oktober
 11:15
11:15
CBV Binnenland M18 1

20

0

Barons M18 1 (VR)
Zondag 6 oktober
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

51

61

Rotterdam Basketbal M18 1
Zaterdag 5 oktober
 20:30
20:30
MBCA Amstelveen M18 1

55

42

CBV Binnenland M18 1
Zaterdag 5 oktober
 16:00
16:00
Bouncers Basketball M18 1

52

83

BS Leiden M18 2
Zaterdag 5 oktober
 15:30
15:30
Barons M18 1 (VR)

57

45

Woodpeckers M18 1
Zaterdag 5 oktober
 12:00
12:00
Cady '73 M18 1

73

54

Divine M18 1
Zondag 29 september
 16:00
16:00
Rotterdam Basketbal M18 1

104

50

Cady '73 M18 1
Zondag 29 september
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes M18 1

103

82

BC APOLLO Amsterdam M18 2
Zaterdag 28 september
 18:30
18:30
MBCA Amstelveen M18 1

56

70

Barons M18 1 (VR)
Zaterdag 28 september
 16:30
16:30
CBV Binnenland M18 1

82

66

Bouncers Basketball M18 1
Zaterdag 28 september
 15:00
15:00
Divine M18 1

58

51

Woodpeckers M18 1
Zondag 22 september
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M18 2

73

113

BS Leiden M18 2
Zondag 22 september
 15:00
15:00
Woodpeckers M18 1

60

84

Rotterdam Basketbal M18 1
Zaterdag 21 september
 16:30
16:30
Bouncers Basketball M18 1

94

57

MBCA Amstelveen M18 1
Zaterdag 21 september
 16:00
16:00
Divine M18 1

72

61

Barons M18 1 (VR)
Zaterdag 21 september
 14:00
14:00
Cady '73 M18 1

62

78

BC Utrecht Cangeroes M18 1
Zondag 15 september
 17:00
17:00
BS Leiden M18 2

85

56

Cady '73 M18 1
Zondag 15 september
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes M18 1

94

66

Woodpeckers M18 1
Zaterdag 14 september
 19:00
19:00
Rotterdam Basketbal M18 1

75

56

Divine M18 1
Zaterdag 14 september
 17:30
17:30
Barons M18 1 (VR)

73

44

Bouncers Basketball M18 1
Zaterdag 14 september
 16:15
16:15
CBV Binnenland M18 1

54

66

BC APOLLO Amsterdam M18 2