!
Competities

Eredivisie / Mannen U16 Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Zorg en Zekerheid Leiden M16 1 20 40 2161 1116
2 Basketbal Academie Limburg M16 1 18 36 1775 1044
3 Celeritas-Donar M16 1 18 28 1459 1167
4 BV Noordkop M16 1 20 26 1505 1347
5 Landstede Hammers M16 1 19 24 1485 1301
6 Lokomotief M16 1 18 22 1550 1418
7 Heroes Den Bosch M16 1 20 22 1611 1442
8 CBV Binnenland M16 1 19 18 1349 1484
9 UBALL M16 1 19 16 1332 1526
10 BC APOLLO Amsterdam M16 1 19 12 1396 1563
11 BC Triple Threat M16 1 19 8 1294 1742
12 Divine M16 1 19 8 1040 1529
13 Landslake Lions M16 1 20 4 1096 1752
14 BV Groningen M16 1 20 4 1087 1709
Zaterdag 22 februari
 19:00
19:00
UBALL M16 1

66

73

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 22 februari
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

41

123

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 22 februari
 15:00
15:00
BC Triple Threat M16 1

62

83

Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 22 februari
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

58

60

BV Groningen M16 1
Zaterdag 22 februari
 12:30
12:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

143

66

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 22 februari
 12:00
12:00
Divine M16 1

72

40

Landslake Lions M16 1
Zondag 16 februari
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

93

54

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 16 februari
 13:45
13:45
BV Groningen M16 1

50

96

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 15 februari
 17:30
17:30
CBV Binnenland M16 1

88

81

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
Landslake Lions M16 1

66

72

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
Divine M16 1

53

66

UBALL M16 1
Zaterdag 15 februari
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

97

54

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 15 februari
 13:45
13:45
Lokomotief M16 1

79

91

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 8 februari
 16:00
16:00
BC Triple Threat M16 1

58

60

Divine M16 1
Zaterdag 8 februari
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

86

52

Landslake Lions M16 1
Zaterdag 8 februari
 12:30
12:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

20

0

BV Groningen M16 1
Zaterdag 8 februari
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

60

58

CBV Binnenland M16 1
Maandag 3 februari
 20:00
20:00
Heroes Den Bosch M16 1

85

92

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 2 februari
 18:00
18:00
BV Groningen M16 1

63

97

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 2 februari
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

72

84

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zondag 2 februari
 11:00
11:00
Landslake Lions M16 1

65

79

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 1 februari
 16:00
16:00
BC Triple Threat M16 1

75

86

UBALL M16 1
Zaterdag 1 februari
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

106

63

Divine M16 1
Zaterdag 1 februari
 13:45
13:45
Lokomotief M16 1

96

82

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 1 februari
 11:30
11:30
CBV Binnenland M16 1

52

88

Basketbal Academie Limburg M16 1
Vrijdag 31 januari
 19:30
19:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

85

56

Celeritas-Donar M16 1
Zondag 26 januari
 14:15
14:15
Celeritas-Donar M16 1

72

42

Divine M16 1
Zondag 26 januari
 13:00
13:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

120

47

Landslake Lions M16 1
Zondag 26 januari
 13:00
13:00
Heroes Den Bosch M16 1

126

73

BC Triple Threat M16 1
Zondag 26 januari
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

71

92

Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 25 januari
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

91

71

Lokomotief M16 1
Zaterdag 25 januari
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

96

66

BV Groningen M16 1
Vrijdag 24 januari
 20:00
20:00
UBALL M16 1

71

77

CBV Binnenland M16 1
Zondag 19 januari
 17:00
17:00
Landstede Hammers M16 1

66

63

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
BV Groningen M16 1

54

120

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 18 januari
 17:00
17:00
Landslake Lions M16 1

46

75

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 18 januari
 16:00
16:00
BC Triple Threat M16 1

61

93

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 18 januari
 15:00
15:00
Divine M16 1

47

80

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 18 januari
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

69

73

UBALL M16 1
Vrijdag 17 januari
 20:00
20:00
Lokomotief M16 1

90

75

CBV Binnenland M16 1
Zondag 12 januari
 13:00
13:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

100

58

BC Triple Threat M16 1
Zondag 12 januari
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

82

52

Divine M16 1
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
UBALL M16 1

57

80

Lokomotief M16 1
Zaterdag 11 januari
 17:15
17:15
CBV Binnenland M16 1

94

72

BV Groningen M16 1
Zaterdag 11 januari
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

89

52

Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 11 januari
 15:30
15:30
Celeritas-Donar M16 1

93

74

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 11 januari
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

100

50

Landslake Lions M16 1
Woensdag 18 december
 18:30
18:30
Celeritas-Donar M16 1

96

50

BV Groningen M16 1
Zondag 15 december
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

90

63

BC Triple Threat M16 1
Zondag 15 december
 13:00
13:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

94

64

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 15 december
 12:15
12:15
Celeritas-Donar M16 1

67

73

UBALL M16 1
Zaterdag 14 december
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

85

38

Landslake Lions M16 1
Zaterdag 14 december
 13:45
13:45
BV Groningen M16 1

68

85

Lokomotief M16 1
Zaterdag 14 december
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

84

59

Divine M16 1
Zaterdag 14 december
 11:00
11:00
CBV Binnenland M16 1

77

86

Landstede Hammers M16 1
Zondag 8 december
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

81

59

Lokomotief M16 1
Zondag 8 december
 12:15
12:15
Celeritas-Donar M16 1

68

96

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 7 december
 16:00
16:00
BC Triple Threat M16 1

36

82

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 7 december
 15:00
15:00
Divine M16 1

49

85

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 7 december
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

95

60

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 7 december
 13:00
13:00
Landslake Lions M16 1

64

91

CBV Binnenland M16 1
Zondag 1 december
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

129

66

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 1 december
 15:00
15:00
Lokomotief M16 1

65

93

Celeritas-Donar M16 1
Zondag 1 december
 14:30
14:30
BV Noordkop M16 1

59

78

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 1 december
 11:30
11:30
UBALL M16 1

79

74

BV Groningen M16 1
Vrijdag 29 november
 20:15
20:15
Heroes Den Bosch M16 1

64

109

Lokomotief M16 1
Vrijdag 29 november
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

75

85

CBV Binnenland M16 1
Zondag 24 november
 17:00
17:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

125

61

UBALL M16 1
Zondag 24 november
 15:45
15:45
BV Groningen M16 1

25

87

Landstede Hammers M16 1
Zondag 24 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

70

96

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 23 november
 18:15
18:15
CBV Binnenland M16 1

106

39

Divine M16 1
Zaterdag 23 november
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

114

59

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 23 november
 13:45
13:45
Lokomotief M16 1

100

63

Landslake Lions M16 1
Zaterdag 23 november
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

74

57

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 17 november
 14:00
14:00
UBALL M16 1

64

79

Landstede Hammers M16 1
Zondag 17 november
 12:15
12:15
Celeritas-Donar M16 1

89

65

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 16 november
 17:00
17:00
Divine M16 1

74

79

Lokomotief M16 1
Zaterdag 16 november
 15:00
15:00
Landslake Lions M16 1

67

62

BV Groningen M16 1
Zondag 10 november
 16:30
16:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

71

61

Celeritas-Donar M16 1
Zondag 10 november
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

92

41

Landslake Lions M16 1
Zondag 10 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

83

85

UBALL M16 1
Zaterdag 9 november
 18:00
18:00
BV Groningen M16 1

56

48

Divine M16 1
Zaterdag 9 november
 17:30
17:30
CBV Binnenland M16 1

47

75

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 9 november
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

63

79

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Vrijdag 8 november
 20:00
20:00
Lokomotief M16 1

101

53

BC Triple Threat M16 1
Zondag 3 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

62

65

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 2 november
 17:00
17:00
UBALL M16 1

73

54

Landslake Lions M16 1
Zaterdag 2 november
 15:00
15:00
Divine M16 1

36

89

Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 2 november
 14:30
14:30
Celeritas-Donar M16 1

80

54

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 2 november
 13:15
13:15
BC Triple Threat M16 1

77

75

BV Groningen M16 1
Zaterdag 2 november
 12:30
12:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 27 oktober
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

122

49

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 27 oktober
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

107

63

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 26 oktober
 18:00
18:00
BV Groningen M16 1

55

93

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 26 oktober
 17:00
17:00
Landslake Lions M16 1

67

70

Divine M16 1
Zaterdag 26 oktober
 15:30
15:30
CBV Binnenland M16 1

38

108

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 26 oktober
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

84

63

UBALL M16 1
Zondag 20 oktober
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

85

62

Landstede Hammers M16 1
Zondag 20 oktober
 13:00
13:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

115

80

Lokomotief M16 1
Zaterdag 19 oktober
 15:00
15:00
UBALL M16 1

68

40

Divine M16 1
Zaterdag 19 oktober
 15:00
15:00
BC Triple Threat M16 1

76

79

Landslake Lions M16 1
Zondag 13 oktober
 16:45
16:45
Lokomotief M16 1

101

89

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 13 oktober
 15:30
15:30
Basketbal Academie Limburg M16 1

118

52

UBALL M16 1
Zondag 13 oktober
 12:00
12:00
Landstede Hammers M16 1

67

78

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 12 oktober
 19:45
19:45
CBV Binnenland M16 1

69

66

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 12 oktober
 17:00
17:00
Landslake Lions M16 1

55

92

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 12 oktober
 15:45
15:45
BV Groningen M16 1

50

142

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 12 oktober
 15:00
15:00
Divine M16 1

66

87

BC Triple Threat M16 1
Zondag 6 oktober
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

91

53

BV Groningen M16 1
Zondag 6 oktober
 12:15
12:15
Celeritas-Donar M16 1

82

46

Landslake Lions M16 1
Zaterdag 5 oktober
 19:00
19:00
UBALL M16 1

90

107

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 5 oktober
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

92

65

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 5 oktober
 14:00
14:00
Divine M16 1

63

91

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 5 oktober
 12:30
12:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

103

65

Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 5 oktober
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

90

83

Lokomotief M16 1
Zondag 29 september
 18:00
18:00
BV Groningen M16 1

51

67

BV Noordkop M16 1
Zondag 29 september
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

91

69

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 29 september
 11:00
11:00
Landslake Lions M16 1

34

141

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 28 september
 14:30
14:30
CBV Binnenland M16 1

75

58

UBALL M16 1
Zaterdag 28 september
 13:30
13:30
Lokomotief M16 1

81

91

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 28 september
 13:30
13:30
BC Triple Threat M16 1

85

88

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 22 september
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

87

51

Landslake Lions M16 1
Zondag 22 september
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

122

52

BV Groningen M16 1
Zondag 22 september
 14:15
14:15
Celeritas-Donar M16 1

85

71

BC Triple Threat M16 1
Zondag 22 september
 13:00
13:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

155

44

Divine M16 1
Zaterdag 21 september
 19:00
19:00
UBALL M16 1

64

87

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 21 september
 16:00
16:00
CBV Binnenland M16 1

58

85

Lokomotief M16 1
Zaterdag 21 september
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

81

51

Landstede Hammers M16 1
Zondag 15 september
 17:00
17:00
Lokomotief M16 1

106

83

UBALL M16 1
Zondag 15 september
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

62

75

Celeritas-Donar M16 1
Zondag 15 september
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

70

97

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 15 september
 11:00
11:00
Landslake Lions M16 1

71

97

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 14 september
 18:00
18:00
BV Groningen M16 1

51

74

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 14 september
 15:00
15:00
Divine M16 1

63

58

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 14 september
 13:30
13:30
BC Triple Threat M16 1

58

151

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 29 februari
 12:00
12:00
Divine M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Vrijdag 6 maart
 20:45
20:45
CBV Binnenland M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 7 maart
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 7 maart
 15:45
15:45
BV Groningen M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zondag 8 maart
 13:30
13:30
Landstede Hammers M16 1

None

None

Divine M16 1
Zondag 8 maart
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zondag 8 maart
 15:00
15:00
Lokomotief M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 8 maart
 15:15
15:15
Landslake Lions M16 1

None

None

UBALL M16 1
Vrijdag 13 maart
 20:15
20:15
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 14 maart
 17:00
17:00
Landslake Lions M16 1

None

None

Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 14 maart
 17:00
17:00
Divine M16 1

None

None

BV Groningen M16 1
Zaterdag 14 maart
 17:30
17:30
BC Triple Threat M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Zaterdag 14 maart
 19:00
19:00
UBALL M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 15 maart
 12:15
12:15
Celeritas-Donar M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zondag 15 maart
 13:00
13:00
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 21 maart
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1
Zaterdag 21 maart
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 21 maart
 17:45
17:45
CBV Binnenland M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zondag 22 maart
 15:00
15:00
Lokomotief M16 1

None

None

Divine M16 1
Zondag 22 maart
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zondag 22 maart
 15:45
15:45
BV Groningen M16 1

None

None

Landslake Lions M16 1
Zondag 22 maart
 17:00
17:00
Landstede Hammers M16 1

None

None

UBALL M16 1
Zaterdag 28 maart
 15:00
15:00
Divine M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 28 maart
 18:00
18:00
BC Triple Threat M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 28 maart
 19:00
19:00
UBALL M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zondag 29 maart
 12:15
12:15
Celeritas-Donar M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zondag 29 maart
 14:30
14:30
Landstede Hammers M16 1

None

None

BV Groningen M16 1
Zondag 29 maart
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Zondag 29 maart
 15:15
15:15
Landslake Lions M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Vrijdag 3 april
 20:30
20:30
Celeritas-Donar M16 1

None

None

Lokomotief M16 1
Zaterdag 4 april
 11:00
11:00
BC APOLLO Amsterdam M16 1

None

None

Heroes Den Bosch M16 1
Zaterdag 4 april
 12:00
12:00
BV Noordkop M16 1

None

None

BC Triple Threat M16 1
Zaterdag 4 april
 18:00
18:00
BV Groningen M16 1

None

None

UBALL M16 1
Zaterdag 4 april
 18:30
18:30
Zorg en Zekerheid Leiden M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 4 april
 18:55
18:55
CBV Binnenland M16 1

None

None

Landslake Lions M16 1
Zondag 5 april
 17:00
17:00
Lokomotief M16 1

None

None

Landstede Hammers M16 1
Zaterdag 11 april
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M16 1

None

None

Divine M16 1
Zaterdag 18 april
 11:30
11:30
Landstede Hammers M16 1

None

None

CBV Binnenland M16 1
Zaterdag 18 april
 13:00
13:00
Divine M16 1

None

None

BV Noordkop M16 1
Zaterdag 18 april
 15:00
15:00
Landslake Lions M16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M16 1
Zaterdag 18 april
 15:00
15:00
Heroes Den Bosch M16 1

None

None

Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
Zaterdag 18 april
 16:00
16:00
BC Triple Threat M16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam M16 1
Zaterdag 18 april
 16:00
16:00
Lokomotief M16 1

None

None

BV Groningen M16 1
Zaterdag 18 april
 19:00
19:00
UBALL M16 1

None

None

Celeritas-Donar M16 1