!
Competities

2e Divisie / Mannen U14 Landelijk

12 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 High Five M14 1 15 30 1462 561
2 Basketbal Academie Limburg M14 2 16 26 1453 963
3 MBCA Amstelveen M14 2 16 26 1298 881
4 CBV Binnenland M14 1 15 22 1173 873
5 Divine M14 1 17 22 1281 1030
6 Almere Pioneers M14 1 15 20 978 919
7 Blauw-Wit M14 1 17 14 915 1321
8 Woodpeckers M14 1 16 12 1025 1210
9 The Black Eagles M14 1 14 10 863 972
10 Crackerjacks M14 1 17 6 902 1222
11 Flevo Musketiers M14 1 17 2 704 1436
12 Vlijmscherp SVH M14 1 17 2 797 1463
Zaterdag 15 februari
 15:00
15:00
Divine M14 1

53

55

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 15 februari
 14:00
14:00
Vlijmscherp SVH M14 1

50

75

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 15 februari
 13:15
13:15
High Five M14 1

69

58

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 15 februari
 11:15
11:15
The Black Eagles M14 1

73

44

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 15 februari
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

55

79

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 15 februari
 11:00
11:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

109

50

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 8 februari
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

66

73

Divine M14 1
Zaterdag 8 februari
 15:45
15:45
CBV Binnenland M14 1

79

78

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 8 februari
 14:45
14:45
MBCA Amstelveen M14 2

92

48

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 8 februari
 11:00
11:00
Crackerjacks M14 1

89

51

Vlijmscherp SVH M14 1
Zondag 2 februari
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH M14 1

56

101

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 1 februari
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

39

109

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 1 februari
 13:15
13:15
High Five M14 1

106

35

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 1 februari
 12:30
12:30
The Black Eagles M14 1

92

93

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 1 februari
 11:00
11:00
Divine M14 1

72

43

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 25 januari
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

47

94

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 25 januari
 14:45
14:45
MBCA Amstelveen M14 2

80

65

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 25 januari
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14 1

66

39

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 25 januari
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

60

75

Divine M14 1
Zaterdag 25 januari
 11:00
11:00
Crackerjacks M14 1

23

82

High Five M14 1
Zaterdag 25 januari
 09:15
09:15
The Black Eagles M14 1

78

45

Vlijmscherp SVH M14 1
Zondag 19 januari
 15:30
15:30
MBCA Amstelveen M14 2

100

42

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 18 januari
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

60

73

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 18 januari
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

85

36

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 18 januari
 16:00
16:00
CBV Binnenland M14 1

88

64

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 18 januari
 13:15
13:15
High Five M14 1

119

35

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 18 januari
 13:00
13:00
Divine M14 1

92

52

The Black Eagles M14 1
Zondag 12 januari
 12:15
12:15
Vlijmscherp SVH M14 1

41

78

Divine M14 1
Zaterdag 11 januari
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

12

35

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 11 januari
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14 1

52

58

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 11 januari
 11:00
11:00
Crackerjacks M14 1

84

48

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 11 januari
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

46

90

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 14 december
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

54

92

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 14 december
 17:00
17:00
Vlijmscherp SVH M14 1

27

117

High Five M14 1
Zaterdag 14 december
 17:00
17:00
Divine M14 1

63

52

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 14 december
 16:15
16:15
The Black Eagles M14 1

78

86

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 14 december
 11:00
11:00
Crackerjacks M14 1

42

75

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 14 december
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

88

35

Flevo Musketiers M14 1
Zondag 8 december
 16:00
16:00
Almere Pioneers M14 1

59

53

Crackerjacks M14 1
Zondag 8 december
 12:30
12:30
High Five M14 1

118

56

Divine M14 1
Zaterdag 7 december
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

39

46

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 7 december
 16:30
16:30
MBCA Amstelveen M14 2

100

41

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 7 december
 13:30
13:30
Basketbal Academie Limburg M14 2

113

55

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 7 december
 13:15
13:15
CBV Binnenland M14 1

91

45

Woodpeckers M14 1
Zondag 24 november
 14:15
14:15
Vlijmscherp SVH M14 1

43

61

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 23 november
 17:00
17:00
Woodpeckers M14 1

71

92

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 23 november
 13:15
13:15
High Five M14 1

71

58

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 23 november
 13:00
13:00
Crackerjacks M14 1

61

65

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 23 november
 12:00
12:00
Divine M14 1

86

89

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zondag 17 november
 13:45
13:45
MBCA Amstelveen M14 2

85

52

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 16 november
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

52

73

Divine M14 1
Zaterdag 16 november
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

75

59

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 16 november
 15:30
15:30
CBV Binnenland M14 1

104

35

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 16 november
 13:00
13:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

53

78

High Five M14 1
Zaterdag 16 november
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14 1

90

65

The Black Eagles M14 1
Zondag 10 november
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg M14 2

81

77

MBCA Amstelveen M14 2
Zondag 10 november
 14:00
14:00
Vlijmscherp SVH M14 1

58

76

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 9 november
 13:00
13:00
Divine M14 1

86

87

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 9 november
 13:00
13:00
High Five M14 1

113

11

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 9 november
 11:15
11:15
The Black Eagles M14 1

61

68

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 9 november
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

67

55

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 2 november
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

29

105

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 2 november
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

71

54

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 2 november
 16:30
16:30
MBCA Amstelveen M14 2

86

53

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 2 november
 12:00
12:00
Crackerjacks M14 1

46

51

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 2 november
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14 1

62

59

Divine M14 1
Zaterdag 2 november
 11:15
11:15
CBV Binnenland M14 1

34

90

High Five M14 1
Zaterdag 19 oktober
 14:00
14:00
Divine M14 1

110

37

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 19 oktober
 13:00
13:00
CBV Binnenland M14 1

92

40

Flevo Musketiers M14 1
Zondag 13 oktober
 12:15
12:15
Vlijmscherp SVH M14 1

57

52

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 12 oktober
 16:30
16:30
Flevo Musketiers M14 1

27

101

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 12 oktober
 13:15
13:15
High Five M14 1

91

31

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 12 oktober
 13:00
13:00
Divine M14 1

85

49

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 12 oktober
 11:15
11:15
The Black Eagles M14 1

65

70

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 12 oktober
 10:00
10:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

107

79

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 5 oktober
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

38

105

High Five M14 1
Zaterdag 5 oktober
 18:00
18:00
MBCA Amstelveen M14 2

92

63

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 5 oktober
 16:30
16:30
Woodpeckers M14 1

98

52

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 5 oktober
 13:30
13:30
Crackerjacks M14 1

38

64

Divine M14 1
Zaterdag 5 oktober
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14 1

69

60

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zondag 29 september
 16:00
16:00
Vlijmscherp SVH M14 1

54

67

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 28 september
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

35

79

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 28 september
 13:15
13:15
High Five M14 1

134

28

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 28 september
 13:00
13:00
Divine M14 1

76

85

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 28 september
 11:00
11:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

126

38

Blauw-Wit M14 1
Zondag 22 september
 14:15
14:15
Vlijmscherp SVH M14 1

40

73

MBCA Amstelveen M14 2
Zondag 22 september
 12:30
12:30
The Black Eagles M14 1

44

80

Divine M14 1
Zaterdag 21 september
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

77

46

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 21 september
 14:00
14:00
Crackerjacks M14 1

70

109

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 21 september
 13:00
13:00
Almere Pioneers M14 1

55

63

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 21 september
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

46

96

High Five M14 1
Zaterdag 14 september
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

45

86

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 14 september
 18:15
18:15
CBV Binnenland M14 1

114

31

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 14 september
 18:15
18:15
MBCA Amstelveen M14 2

72

36

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 14 september
 13:15
13:15
High Five M14 1

73

28

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 14 september
 13:00
13:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

68

46

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 29 februari
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

None

None

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 29 februari
 14:00
14:00
Divine M14 1

None

None

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 7 maart
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14 1

None

None

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 7 maart
 13:00
13:00
Crackerjacks M14 1

None

None

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 7 maart
 13:45
13:45
CBV Binnenland M14 1

None

None

Divine M14 1
Zaterdag 7 maart
 16:45
16:45
MBCA Amstelveen M14 2

None

None

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 7 maart
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

None

None

High Five M14 1
Zaterdag 7 maart
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

None

None

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 14 maart
 11:00
11:00
The Black Eagles M14 1

None

None

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 14 maart
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

None

None

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 14 maart
 13:00
13:00
Crackerjacks M14 1

None

None

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 14 maart
 13:15
13:15
High Five M14 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 14 maart
 15:00
15:00
Vlijmscherp SVH M14 1

None

None

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 21 maart
 13:45
13:45
CBV Binnenland M14 1

None

None

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 21 maart
 14:45
14:45
MBCA Amstelveen M14 2

None

None

High Five M14 1
Zaterdag 21 maart
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

None

None

Divine M14 1
Zaterdag 21 maart
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

None

None

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 21 maart
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

None

None

Crackerjacks M14 1
Zondag 22 maart
 12:00
12:00
Almere Pioneers M14 1

None

None

Woodpeckers M14 1
Zaterdag 28 maart
 11:00
11:00
Woodpeckers M14 1

None

None

CBV Binnenland M14 1
Zaterdag 28 maart
 12:15
12:15
Crackerjacks M14 1

None

None

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 28 maart
 12:45
12:45
The Black Eagles M14 1

None

None

Flevo Musketiers M14 1
Zaterdag 28 maart
 18:30
18:30
Blauw-Wit M14 1

None

None

MBCA Amstelveen M14 2
Zondag 29 maart
 11:00
11:00
Divine M14 1

None

None

High Five M14 1
Zondag 29 maart
 12:15
12:15
Vlijmscherp SVH M14 1

None

None

Basketbal Academie Limburg M14 2
Zaterdag 4 april
 12:45
12:45
CBV Binnenland M14 1

None

None

Crackerjacks M14 1
Zaterdag 4 april
 13:15
13:15
High Five M14 1

None

None

Vlijmscherp SVH M14 1
Zaterdag 4 april
 16:45
16:45
MBCA Amstelveen M14 2

None

None

Divine M14 1
Zaterdag 4 april
 18:30
18:30
Flevo Musketiers M14 1

None

None

Woodpeckers M14 1
Zondag 5 april
 13:00
13:00
Woodpeckers M14 1

None

None

The Black Eagles M14 1
Zaterdag 11 april
 14:00
14:00
Almere Pioneers M14 1

None

None

Blauw-Wit M14 1
Zaterdag 18 april
 12:00
12:00
Basketbal Academie Limburg M14 2

None

None

Almere Pioneers M14 1
Zaterdag 18 april
 14:00
14:00
CBV Binnenland M14 1

None

None

MBCA Amstelveen M14 2
Zaterdag 18 april
 14:15
14:15
The Black Eagles M14 1

None

None

High Five M14 1
Zaterdag 25 april
 13:00
13:00
The Black Eagles M14 1

None

None

CBV Binnenland M14 1