!
Competities

Promotiedivisie / Vrouwen Senioren Landelijk

02 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Lokomotief VSE 1 17 26 1387 1102
2 CobraNova VSE 1 17 26 1145 1017
3 Landslake Lions VSE 2 15 24 1092 929
4 EBV Baros VSE 1 17 24 1161 1040
5 BV Hoofddorp VSE 1 18 20 1170 1126
6 BC Utrecht Cangeroes VSE 2 14 16 913 848
7 Almonte VSE 1 16 16 1006 1073
8 DAS VSE 1 17 14 961 1020
9 Green Eagles VSE 1 16 12 995 1040
10 U.S. VSE 1 16 12 905 987
11 De Groene Uilen VSE 1 15 2 823 1084
12 Sportiff Company Grasshoppers VSE 2 16 2 963 1255
Zaterdag 22 februari
 16:00
16:00
BV Hoofddorp VSE 1

52

71

EBV Baros VSE 1
Zondag 16 februari
 14:15
14:15
U.S. VSE 1

50

43

DAS VSE 1
Zaterdag 15 februari
 21:00
21:00
Green Eagles VSE 1

76

67

De Groene Uilen VSE 1
Zaterdag 15 februari
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

90

64

Landslake Lions VSE 2
Zaterdag 15 februari
 19:00
19:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

46

57

BV Hoofddorp VSE 1
Zaterdag 15 februari
 16:00
16:00
Almonte VSE 1

74

48

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Vrijdag 14 februari
 20:00
20:00
Lokomotief VSE 1

103

105

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

70

69

Lokomotief VSE 1
Zaterdag 8 februari
 16:30
16:30
DAS VSE 1

64

55

Almonte VSE 1
Vrijdag 7 februari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

71

66

U.S. VSE 1
Vrijdag 7 februari
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

73

85

Green Eagles VSE 1
Dinsdag 4 februari
 21:30
21:30
DAS VSE 1

54

77

Lokomotief VSE 1
Zondag 2 februari
 13:45
13:45
U.S. VSE 1

58

77

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 1 februari
 21:00
21:00
Green Eagles VSE 1

64

65

DAS VSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:30
19:30
De Groene Uilen VSE 1

64

46

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Zaterdag 1 februari
 19:15
19:15
Lokomotief VSE 1

96

71

Landslake Lions VSE 2
Zaterdag 1 februari
 19:15
19:15
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

45

67

CobraNova VSE 1
Zaterdag 1 februari
 18:00
18:00
Almonte VSE 1

78

70

BV Hoofddorp VSE 1
Zaterdag 25 januari
 21:00
21:00
Lokomotief VSE 1

92

74

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 25 januari
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

60

59

U.S. VSE 1
Zaterdag 25 januari
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 1

46

57

Almonte VSE 1
Zaterdag 25 januari
 16:30
16:30
DAS VSE 1

72

48

De Groene Uilen VSE 1
Zaterdag 25 januari
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 2

88

53

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Vrijdag 24 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

64

60

Green Eagles VSE 1
Zondag 19 januari
 15:15
15:15
Landslake Lions VSE 2

71

50

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
Green Eagles VSE 1

53

70

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
Almonte VSE 1

63

54

CobraNova VSE 1
Zaterdag 18 januari
 14:00
14:00
U.S. VSE 1

54

52

Lokomotief VSE 1
Zaterdag 18 januari
 12:00
12:00
De Groene Uilen VSE 1

44

68

BV Hoofddorp VSE 1
Vrijdag 17 januari
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

58

78

DAS VSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

57

49

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 11 januari
 19:00
19:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

52

38

U.S. VSE 1
Zaterdag 11 januari
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 1

92

55

De Groene Uilen VSE 1
Zaterdag 11 januari
 16:30
16:30
DAS VSE 1

57

61

Landslake Lions VSE 2
Vrijdag 10 januari
 21:00
21:00
Lokomotief VSE 1

86

64

Almonte VSE 1
Vrijdag 10 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

68

46

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Zondag 15 december
 17:15
17:15
U.S. VSE 1

62

88

Landslake Lions VSE 2
Zondag 15 december
 17:00
17:00
BV Hoofddorp VSE 1

78

44

DAS VSE 1
Zaterdag 14 december
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

83

59

De Groene Uilen VSE 1
Zaterdag 14 december
 17:00
17:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

89

55

Almonte VSE 1
Zaterdag 14 december
 15:15
15:15
Lokomotief VSE 1

111

61

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 14 december
 11:00
11:00
EBV Baros VSE 1

67

62

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Donderdag 12 december
 20:30
20:30
BV Hoofddorp VSE 1

64

68

CobraNova VSE 1
Zondag 8 december
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 2

77

66

BV Hoofddorp VSE 1
Zaterdag 7 december
 20:00
20:00
Almonte VSE 1

70

53

U.S. VSE 1
Zaterdag 7 december
 19:30
19:30
De Groene Uilen VSE 1

55

88

Lokomotief VSE 1
Zaterdag 7 december
 18:45
18:45
Green Eagles VSE 1

63

69

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 7 december
 17:00
17:00
DAS VSE 1

46

52

EBV Baros VSE 1
Vrijdag 6 december
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

69

87

CobraNova VSE 1
Zondag 24 november
 18:30
18:30
Almonte VSE 1

68

65

Landslake Lions VSE 2
Zondag 24 november
 12:15
12:15
U.S. VSE 1

66

67

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 23 november
 19:00
19:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

82

46

De Groene Uilen VSE 1
Zaterdag 23 november
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 1

74

51

BV Hoofddorp VSE 1
Vrijdag 22 november
 20:00
20:00
Lokomotief VSE 1

118

74

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Zaterdag 16 november
 19:15
19:15
Landslake Lions VSE 2

72

54

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 9 november
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

76

68

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 9 november
 19:15
19:15
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

73

59

DAS VSE 1
Zaterdag 9 november
 19:15
19:15
Green Eagles VSE 1

65

70

Landslake Lions VSE 2
Zaterdag 9 november
 18:00
18:00
Almonte VSE 1

83

75

De Groene Uilen VSE 1
Zaterdag 9 november
 16:00
16:00
U.S. VSE 1

69

56

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Zaterdag 9 november
 13:45
13:45
Lokomotief VSE 1

72

51

BV Hoofddorp VSE 1
Zondag 3 november
 15:15
15:15
Landslake Lions VSE 2

54

48

CobraNova VSE 1
Zaterdag 2 november
 16:30
16:30
DAS VSE 1

42

51

U.S. VSE 1
Zaterdag 2 november
 15:45
15:45
De Groene Uilen VSE 1

43

53

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 2 november
 14:45
14:45
EBV Baros VSE 1

80

87

Lokomotief VSE 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

73

77

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Vrijdag 1 november
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

80

84

Almonte VSE 1
Zaterdag 26 oktober
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

70

53

DAS VSE 1
Zondag 13 oktober
 16:15
16:15
U.S. VSE 1

62

43

BV Hoofddorp VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 19:00
19:00
Green Eagles VSE 1

72

40

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Zaterdag 12 oktober
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 1

50

83

Landslake Lions VSE 2
Zaterdag 12 oktober
 17:15
17:15
Lokomotief VSE 1

70

62

CobraNova VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 17:00
17:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

55

57

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 16:00
16:00
Almonte VSE 1

57

61

DAS VSE 1
Zondag 6 oktober
 15:15
15:15
Landslake Lions VSE 2

67

58

Lokomotief VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

64

73

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 5 oktober
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 1

66

70

U.S. VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 16:30
16:30
DAS VSE 1

47

62

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 15:15
15:15
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

72

62

De Groene Uilen VSE 1
Vrijdag 4 oktober
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

80

56

Almonte VSE 1
Zondag 29 september
 12:15
12:15
U.S. VSE 1

59

67

CobraNova VSE 1
Zondag 29 september
 12:00
12:00
Almonte VSE 1

46

66

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 28 september
 19:30
19:30
De Groene Uilen VSE 1

52

69

DAS VSE 1
Zaterdag 28 september
 19:15
19:15
Green Eagles VSE 1

57

74

BV Hoofddorp VSE 1
Zaterdag 28 september
 18:00
18:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

60

65

Lokomotief VSE 1
Vrijdag 27 september
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

62

103

Landslake Lions VSE 2
Zondag 22 september
 17:00
17:00
Lokomotief VSE 1

65

47

U.S. VSE 1
Zaterdag 21 september
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

58

43

Almonte VSE 1
Zaterdag 21 september
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 1

60

52

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 21 september
 16:30
16:30
DAS VSE 1

57

54

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Vrijdag 20 september
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

61

58

De Groene Uilen VSE 1
Zondag 15 september
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 2

58

50

DAS VSE 1
Zaterdag 14 september
 18:15
18:15
U.S. VSE 1

41

68

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 14 september
 17:45
17:45
De Groene Uilen VSE 1

45

56

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 14 september
 16:45
16:45
Green Eagles VSE 1

56

64

CobraNova VSE 1
Zaterdag 14 september
 16:00
16:00
Almonte VSE 1

53

78

Lokomotief VSE 1
Vrijdag 13 september
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

70

79

BV Hoofddorp VSE 1
Vrijdag 28 februari
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

None

None

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 29 februari
 17:00
17:00
EBV Baros VSE 1

None

None

CobraNova VSE 1
Zaterdag 29 februari
 19:30
19:30
De Groene Uilen VSE 1

None

None

U.S. VSE 1
Zondag 1 maart
 16:30
16:30
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

None

None

Landslake Lions VSE 2
Vrijdag 6 maart
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

None

None

U.S. VSE 1
Vrijdag 6 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

None

None

Lokomotief VSE 1
Zaterdag 7 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 2

None

None

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 7 maart
 16:00
16:00
De Groene Uilen VSE 1

None

None

Almonte VSE 1
Zaterdag 7 maart
 16:30
16:30
DAS VSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 14 maart
 14:00
14:00
Almonte VSE 1

None

None

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 14 maart
 19:00
19:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

None

None

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Zaterdag 14 maart
 19:15
19:15
Lokomotief VSE 1

None

None

DAS VSE 1
Zaterdag 14 maart
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 1
Zondag 15 maart
 16:15
16:15
U.S. VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 1
Zondag 15 maart
 16:45
16:45
EBV Baros VSE 1

None

None

Landslake Lions VSE 2
Vrijdag 20 maart
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

None

None

Lokomotief VSE 1
Zaterdag 21 maart
 15:00
15:00
Landslake Lions VSE 2

None

None

Almonte VSE 1
Zaterdag 21 maart
 15:55
15:55
De Groene Uilen VSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 21 maart
 16:30
16:30
DAS VSE 1

None

None

CobraNova VSE 1
Zaterdag 21 maart
 20:30
20:30
Green Eagles VSE 1

None

None

U.S. VSE 1
Vrijdag 27 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 1

None

None

Landslake Lions VSE 2
Zaterdag 28 maart
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 1

None

None

DAS VSE 1
Zaterdag 28 maart
 19:00
19:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 2

None

None

Green Eagles VSE 1
Zaterdag 28 maart
 20:15
20:15
CobraNova VSE 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
Zondag 29 maart
 13:45
13:45
U.S. VSE 1

None

None

Almonte VSE 1
Zondag 29 maart
 17:00
17:00
Lokomotief VSE 1

None

None

De Groene Uilen VSE 1
Vrijdag 3 april
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers VSE 2

None

None

EBV Baros VSE 1
Zaterdag 4 april
 16:00
16:00
Almonte VSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes VSE 2
Zaterdag 4 april
 16:30
16:30
DAS VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 1
Zaterdag 4 april
 19:45
19:45
De Groene Uilen VSE 1

None

None

CobraNova VSE 1
Zaterdag 4 april
 20:30
20:30
Green Eagles VSE 1

None

None

Lokomotief VSE 1
Zondag 5 april
 15:15
15:15
Landslake Lions VSE 2

None

None

U.S. VSE 1
Zaterdag 11 april
 15:00
15:00
Green Eagles VSE 1

None

None

Almonte VSE 1