!
Competities

1e Divisie / Vrouwen Senioren Landelijk

11 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BV Orca's VSE 1 19 30 1215 1121
2 B.V. Batouwe VSE 2 17 24 1038 926
3 BC Utrecht Cangeroes VSE 3 18 22 1010 911
4 Springfield VSE 1 18 20 1055 1004
5 Barons VSE 1 18 18 975 1001
6 EBBC VSE 1 ** 18 18 903 847
7 Trajanum VSE 1 17 16 932 940
8 BV Wyba VSE 1 18 16 893 957
9 Uitsmijters VSE 1 18 16 960 980
10 BV Groningen VSE 1 18 14 1017 1084
11 VBC Akrides VSE 1 18 8 964 1081
12 EBV Baros VSE 2 19 6 920 1030
Zondag 8 maart
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

65

57

Springfield VSE 1
Zondag 8 maart
 14:30
14:30
Trajanum VSE 1

57

53

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 7 maart
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

82

76

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 7 maart
 16:30
16:30
VBC Akrides VSE 1

55

46

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 7 maart
 15:45
15:45
Barons VSE 1

42

36

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 7 maart
 15:15
15:15
B.V. Batouwe VSE 2

73

46

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 29 februari
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

60

62

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 29 februari
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

52

57

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 29 februari
 16:30
16:30
Trajanum VSE 1

66

48

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 15 februari
 20:00
20:00
BV Wyba VSE 1

59

54

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 15 februari
 20:00
20:00
Springfield VSE 1

69

60

Trajanum VSE 1
Zaterdag 15 februari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 1

74

59

Barons VSE 1
Zaterdag 15 februari
 18:15
18:15
EBBC VSE 1 **

65

42

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

64

43

BV Groningen VSE 1
Zaterdag 15 februari
 14:45
14:45
EBV Baros VSE 2

66

76

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 8 februari
 20:15
20:15
EBBC VSE 1 **

65

53

Springfield VSE 1
Zaterdag 8 februari
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

20

0

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 8 februari
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

57

61

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 8 februari
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

77

34

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 8 februari
 15:30
15:30
Barons VSE 1

47

33

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 8 februari
 14:30
14:30
Trajanum VSE 1

50

45

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
Springfield VSE 1

71

69

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 1

74

65

Trajanum VSE 1
Zaterdag 1 februari
 18:00
18:00
B.V. Batouwe VSE 2

76

65

BV Groningen VSE 1
Zaterdag 1 februari
 18:00
18:00
BV Wyba VSE 1

49

61

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 1 februari
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

50

53

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 1 februari
 14:45
14:45
EBV Baros VSE 2

63

50

Barons VSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:15
18:15
EBBC VSE 1 **

57

46

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
Springfield VSE 1

62

39

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 25 januari
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

57

61

BV Groningen VSE 1
Zaterdag 25 januari
 17:30
17:30
Barons VSE 1

37

63

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 25 januari
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

20

0

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 25 januari
 14:30
14:30
Trajanum VSE 1

55

51

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

76

74

Barons VSE 1
Zaterdag 18 januari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 1

63

59

Springfield VSE 1
Zaterdag 18 januari
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

59

55

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 18 januari
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 2

44

48

Trajanum VSE 1
Zaterdag 18 januari
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

45

57

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 18 januari
 15:15
15:15
B.V. Batouwe VSE 2

41

46

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zondag 12 januari
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

58

54

BV Groningen VSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:15
20:15
EBBC VSE 1 **

60

40

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 11 januari
 20:00
20:00
BV Wyba VSE 1

41

73

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 11 januari
 18:30
18:30
Springfield VSE 1

70

61

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 11 januari
 17:30
17:30
Barons VSE 1

62

53

VBC Akrides VSE 1
Zondag 15 december
 13:00
13:00
Springfield VSE 1

63

71

EBV Baros VSE 2
Zondag 15 december
 11:00
11:00
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

50

57

Barons VSE 1
Zaterdag 14 december
 20:00
20:00
BV Wyba VSE 1

61

39

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 14 december
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 1

75

64

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 14 december
 18:15
18:15
EBBC VSE 1 **

49

52

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 14 december
 14:30
14:30
Trajanum VSE 1

64

46

BV Groningen VSE 1
Zaterdag 7 december
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

46

54

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 7 december
 18:00
18:00
B.V. Batouwe VSE 2

68

48

Springfield VSE 1
Zaterdag 7 december
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

50

55

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 7 december
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 2

49

53

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 7 december
 13:45
13:45
Barons VSE 1

57

51

Trajanum VSE 1
Zondag 24 november
 14:45
14:45
Springfield VSE 1

82

58

BV Groningen VSE 1
Zondag 24 november
 12:30
12:30
Trajanum VSE 1

58

68

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 23 november
 20:15
20:15
EBBC VSE 1 **

50

52

Barons VSE 1
Zaterdag 23 november
 20:00
20:00
BV Wyba VSE 1

58

49

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 23 november
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

66

38

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 23 november
 12:30
12:30
EBV Baros VSE 2

52

54

BV Orca's VSE 1
Zondag 17 november
 14:45
14:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

56

71

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 16 november
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

63

54

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 16 november
 18:00
18:00
B.V. Batouwe VSE 2

65

69

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 16 november
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

47

54

Trajanum VSE 1
Zaterdag 16 november
 15:15
15:15
Barons VSE 1

40

64

Springfield VSE 1
Zaterdag 16 november
 14:45
14:45
EBV Baros VSE 2

41

52

Uitsmijters VSE 1
Zondag 10 november
 13:15
13:15
Springfield VSE 1

59

48

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 9 november
 20:00
20:00
BV Wyba VSE 1

76

67

Barons VSE 1
Zaterdag 9 november
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 1

71

60

BV Groningen VSE 1
Zaterdag 9 november
 18:15
18:15
EBBC VSE 1 **

56

52

Trajanum VSE 1
Zaterdag 9 november
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

68

64

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 9 november
 12:30
12:30
EBV Baros VSE 2

54

49

VBC Akrides VSE 1
Zondag 3 november
 14:30
14:30
Trajanum VSE 1

52

55

Springfield VSE 1
Zaterdag 2 november
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

51

43

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 2 november
 18:00
18:00
B.V. Batouwe VSE 2

54

51

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 2 november
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

46

61

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 2 november
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

73

32

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 2 november
 16:00
16:00
Barons VSE 1

45

50

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 26 oktober
 20:00
20:00
BV Orca's VSE 1

85

71

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 26 oktober
 12:45
12:45
B.V. Batouwe VSE 2

68

60

VBC Akrides VSE 1
Zondag 13 oktober
 14:45
14:45
Springfield VSE 1

20

0

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 12 oktober
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 1

61

76

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 12 oktober
 18:00
18:00
BV Wyba VSE 1

52

40

Trajanum VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

36

31

Barons VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 12:30
12:30
EBV Baros VSE 2

68

55

BV Groningen VSE 1
Zondag 6 oktober
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

66

70

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

58

65

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 5 oktober
 20:15
20:15
EBBC VSE 1 **

0

20

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 17:30
17:30
Barons VSE 1

64

48

EBV Baros VSE 2
Zaterdag 5 oktober
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

58

47

Springfield VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 14:30
14:30
Trajanum VSE 1

47

54

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 28 september
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 1

65

41

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 28 september
 18:00
18:00
BV Wyba VSE 1

58

62

Springfield VSE 1
Zaterdag 28 september
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

70

73

Trajanum VSE 1
Zaterdag 28 september
 15:15
15:15
B.V. Batouwe VSE 2

68

52

Barons VSE 1
Zaterdag 28 september
 14:45
14:45
EBV Baros VSE 2

57

47

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 21 september
 20:00
20:00
BV Wyba VSE 1

55

50

VBC Akrides VSE 1
Zaterdag 21 september
 19:00
19:00
Barons VSE 1

74

62

BV Groningen VSE 1
Zaterdag 21 september
 18:15
18:15
EBBC VSE 1 **

44

55

Uitsmijters VSE 1
Zaterdag 21 september
 17:00
17:00
Springfield VSE 1

58

70

BV Orca's VSE 1
Zaterdag 21 september
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes VSE 3

56

44

B.V. Batouwe VSE 2
Zaterdag 14 september
 20:15
20:15
BV Groningen VSE 1

57

42

BC Utrecht Cangeroes VSE 3
Zaterdag 14 september
 19:30
19:30
BV Orca's VSE 1

64

50

BV Wyba VSE 1
Zaterdag 14 september
 18:00
18:00
B.V. Batouwe VSE 2

51

40

Trajanum VSE 1
Zaterdag 14 september
 17:30
17:30
VBC Akrides VSE 1

48

65

Barons VSE 1
Zaterdag 14 september
 17:15
17:15
EBV Baros VSE 2

51

59

EBBC VSE 1 **
Zaterdag 14 september
 17:00
17:00
Uitsmijters VSE 1

59

56

Springfield VSE 1