!
Competities

2e Divisie / Vrouwen Senioren Landelijk

12 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 U.S. VSE 2 16 28 1014 687
2 BS Leiden VSE 1 16 24 1044 853
3 BC APOLLO Amsterdam VSE 1 16 22 1015 914
4 Onze Gezellen VSE 1 15 18 838 804
5 BV Hoofddorp VSE 2 16 18 945 924
6 BV Amsterdam VSE 1 15 6 831 936
7 Landslake Lions VSE 3 15 4 736 1053
8 Blue Stars VSE 1 * 15 2 725 977
Zondag 16 februari
 18:30
18:30
U.S. VSE 2

68

32

Onze Gezellen VSE 1
Zondag 16 februari
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

42

72

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 15 februari
 14:30
14:30
BS Leiden VSE 1

59

67

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Vrijdag 14 februari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

41

50

Blue Stars VSE 1 *
Zaterdag 8 februari
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

62

65

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 8 februari
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 1

50

86

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zaterdag 8 februari
 15:15
15:15
Landslake Lions VSE 3

46

83

U.S. VSE 2
Zaterdag 8 februari
 13:35
13:35
Blue Stars VSE 1 *

49

82

BS Leiden VSE 1
Zondag 2 februari
 11:30
11:30
U.S. VSE 2

53

37

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 1 februari
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

83

48

Blue Stars VSE 1 *
Zaterdag 1 februari
 16:30
16:30
BS Leiden VSE 1

59

61

Onze Gezellen VSE 1
Vrijdag 31 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

70

56

Landslake Lions VSE 3
Zondag 26 januari
 16:00
16:00
U.S. VSE 2

83

36

BV Hoofddorp VSE 2
Zondag 26 januari
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

58

69

BS Leiden VSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

57

63

Blue Stars VSE 1 *
Zaterdag 25 januari
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

54

65

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zaterdag 18 januari
 21:00
21:00
Blue Stars VSE 1 *

39

68

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 18 januari
 20:30
20:30
BS Leiden VSE 1

58

61

U.S. VSE 2
Zaterdag 18 januari
 20:00
20:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

73

44

Landslake Lions VSE 3
Vrijdag 17 januari
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

58

43

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 11 januari
 20:00
20:00
BV Amsterdam VSE 1

57

64

U.S. VSE 2
Zondag 15 december
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

40

74

U.S. VSE 2
Zaterdag 14 december
 18:30
18:30
Blue Stars VSE 1 *

63

76

BS Leiden VSE 1
Zaterdag 14 december
 17:30
17:30
BV Amsterdam VSE 1

68

71

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zaterdag 14 december
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

64

49

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 7 december
 17:45
17:45
Blue Stars VSE 1 *

63

65

Landslake Lions VSE 3
Zaterdag 7 december
 17:30
17:30
BV Amsterdam VSE 1

48

64

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 7 december
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

45

73

U.S. VSE 2
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

43

60

BS Leiden VSE 1
Zondag 24 november
 16:30
16:30
U.S. VSE 2

57

33

Onze Gezellen VSE 1
Zondag 24 november
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

0

0

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 23 november
 14:30
14:30
BS Leiden VSE 1

68

52

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Vrijdag 22 november
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

75

49

Blue Stars VSE 1 *
Zondag 17 november
 19:00
19:00
BS Leiden VSE 1

73

60

BV Hoofddorp VSE 2
Zondag 17 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

45

43

U.S. VSE 2
Zaterdag 16 november
 20:45
20:45
Blue Stars VSE 1 *

60

61

Landslake Lions VSE 3
Zaterdag 16 november
 16:30
16:30
Onze Gezellen VSE 1

61

49

BV Amsterdam VSE 1
Zondag 10 november
 15:30
15:30
U.S. VSE 2

20

0

Blue Stars VSE 1 *
Zondag 10 november
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

33

69

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 9 november
 14:00
14:00
BV Amsterdam VSE 1

50

67

BS Leiden VSE 1
Vrijdag 8 november
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

77

55

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zaterdag 2 november
 19:00
19:00
Onze Gezellen VSE 1

75

59

U.S. VSE 2
Zaterdag 2 november
 17:45
17:45
Blue Stars VSE 1 *

56

84

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 2 november
 17:30
17:30
BV Amsterdam VSE 1

60

56

Landslake Lions VSE 3
Zaterdag 2 november
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

52

60

BS Leiden VSE 1
Zaterdag 19 oktober
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

43

58

Onze Gezellen VSE 1
Zondag 13 oktober
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

78

72

BV Amsterdam VSE 1
Zondag 13 oktober
 14:00
14:00
U.S. VSE 2

91

46

Landslake Lions VSE 3
Zaterdag 12 oktober
 18:30
18:30
BS Leiden VSE 1

75

46

Blue Stars VSE 1 *
Vrijdag 11 oktober
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

50

53

Onze Gezellen VSE 1
Zondag 6 oktober
 17:00
17:00
Blue Stars VSE 1 *

36

55

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zondag 6 oktober
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

48

59

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 5 oktober
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

43

56

BS Leiden VSE 1
Zaterdag 28 september
 19:30
19:30
Blue Stars VSE 1 *

47

53

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 28 september
 14:30
14:30
BS Leiden VSE 1

74

45

Landslake Lions VSE 3
Vrijdag 27 september
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

41

61

U.S. VSE 2
Zondag 22 september
 14:00
14:00
U.S. VSE 2

62

44

BS Leiden VSE 1
Zondag 22 september
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

48

63

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zaterdag 21 september
 15:45
15:45
BV Amsterdam VSE 1

63

64

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 14 september
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

82

56

Blue Stars VSE 1 *
Zaterdag 14 september
 16:30
16:30
BS Leiden VSE 1

64

41

Onze Gezellen VSE 1
Zaterdag 14 september
 15:00
15:00
BV Hoofddorp VSE 2

73

48

Landslake Lions VSE 3
Zaterdag 14 september
 14:00
14:00
U.S. VSE 2

62

52

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 7 maart
 16:30
16:30
Blue Stars VSE 1 *

None

None

U.S. VSE 2
Zaterdag 7 maart
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

Landslake Lions VSE 3
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

BS Leiden VSE 1
Vrijdag 13 maart
 21:00
21:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BS Leiden VSE 1
Zaterdag 14 maart
 16:00
16:00
BV Amsterdam VSE 1

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Zondag 15 maart
 12:00
12:00
U.S. VSE 2

None

None

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zondag 15 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

None

None

Blue Stars VSE 1 *
Zaterdag 21 maart
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

None

None

Landslake Lions VSE 3
Zaterdag 21 maart
 16:30
16:30
BS Leiden VSE 1

None

None

U.S. VSE 2
Zaterdag 21 maart
 17:00
17:00
BV Hoofddorp VSE 2

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 21 maart
 21:00
21:00
Blue Stars VSE 1 *

None

None

Onze Gezellen VSE 1
Donderdag 26 maart
 19:45
19:45
Onze Gezellen VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1 *
Zaterdag 28 maart
 15:45
15:45
BV Amsterdam VSE 1

None

None

Blue Stars VSE 1 *
Zaterdag 28 maart
 17:00
17:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam VSE 1
Zondag 29 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

None

None

BS Leiden VSE 1
Zondag 29 maart
 18:00
18:00
U.S. VSE 2

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 4 april
 14:30
14:30
BS Leiden VSE 1

None

None

BV Amsterdam VSE 1
Zaterdag 4 april
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam VSE 1

None

None

BV Hoofddorp VSE 2
Zaterdag 4 april
 19:00
19:00
Blue Stars VSE 1 *

None

None

U.S. VSE 2
Zaterdag 4 april
 19:00
19:00
Onze Gezellen VSE 1

None

None

Landslake Lions VSE 3
Zondag 19 april
 13:00
13:00
Landslake Lions VSE 3

None

None

BV Amsterdam VSE 1