!
Competities

2e Divisie / Vrouwen Senioren Landelijk

12 B

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 S.B.U. VSE 1 15 28 937 732
2 De Groene Uilen VSE 2 17 26 1004 781
3 Jolly Jumpers VSE 2 17 20 1107 956
4 BC Shooters VSE 1 15 16 840 762
5 Landstede Basketbal ZAC VSE 1 18 16 1026 1062
6 BV Orca's VSE 2 * 17 14 855 928
7 Peatminers V22 1 14 2 676 965
8 SBA Sphinx VSE 1 17 2 781 1040
Zaterdag 7 maart
 20:45
20:45
Jolly Jumpers VSE 2

56

61

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 7 maart
 20:30
20:30
BC Shooters VSE 1

65

44

SBA Sphinx VSE 1
Vrijdag 6 maart
 21:00
21:00
SBA Sphinx VSE 1

58

63

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Vrijdag 6 maart
 20:00
20:00
BV Orca's VSE 2 *

77

33

Peatminers V22 1
Zaterdag 29 februari
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

110

34

Peatminers V22 1
Zaterdag 15 februari
 16:00
16:00
De Groene Uilen VSE 2

60

66

S.B.U. VSE 1
Vrijdag 14 februari
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

42

81

BV Orca's VSE 2 *
Zaterdag 8 februari
 20:45
20:45
Jolly Jumpers VSE 2

56

64

S.B.U. VSE 1
Zaterdag 8 februari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2 *

47

46

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 8 februari
 18:30
18:30
Peatminers V22 1

47

62

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Vrijdag 7 februari
 20:00
20:00
SBA Sphinx VSE 1

0

20

De Groene Uilen VSE 2
Zondag 2 februari
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

20

0

SBA Sphinx VSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:30
19:30
BC Shooters VSE 1

59

41

Peatminers V22 1
Zaterdag 1 februari
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

71

32

BV Orca's VSE 2 *
Vrijdag 31 januari
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

42

56

Jolly Jumpers VSE 2
Zondag 26 januari
 14:15
14:15
Jolly Jumpers VSE 2

81

51

SBA Sphinx VSE 1
Zaterdag 25 januari
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2 *

40

76

S.B.U. VSE 1
Zaterdag 25 januari
 18:30
18:30
Peatminers V22 1

56

82

De Groene Uilen VSE 2
Vrijdag 24 januari
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

58

65

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 18 januari
 19:30
19:30
BC Shooters VSE 1

48

57

Jolly Jumpers VSE 2
Zaterdag 18 januari
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

56

53

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Vrijdag 17 januari
 20:00
20:00
SBA Sphinx VSE 1

52

59

BV Orca's VSE 2 *
Zaterdag 11 januari
 19:45
19:45
De Groene Uilen VSE 2

75

30

SBA Sphinx VSE 1
Vrijdag 10 januari
 20:00
20:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

34

45

BV Orca's VSE 2 *
Zaterdag 21 december
 18:30
18:30
Jolly Jumpers VSE 2

78

54

Peatminers V22 1
Zondag 15 december
 14:15
14:15
Jolly Jumpers VSE 2

69

58

S.B.U. VSE 1
Zaterdag 14 december
 18:30
18:30
Peatminers V22 1

63

75

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Vrijdag 13 december
 20:30
20:30
BV Orca's VSE 2 *

59

51

BC Shooters VSE 1
Zondag 8 december
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

73

65

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Zaterdag 7 december
 19:15
19:15
BC Shooters VSE 1

47

52

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 7 december
 18:45
18:45
Jolly Jumpers VSE 2

67

75

BV Orca's VSE 2 *
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
SBA Sphinx VSE 1

66

62

Peatminers V22 1
Zaterdag 23 november
 19:15
19:15
BC Shooters VSE 1

50

58

SBA Sphinx VSE 1
Zaterdag 23 november
 18:30
18:30
Peatminers V22 1

48

73

Jolly Jumpers VSE 2
Zaterdag 23 november
 17:30
17:30
De Groene Uilen VSE 2

50

56

S.B.U. VSE 1
Zondag 17 november
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

52

51

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Zaterdag 16 november
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2 *

57

80

Jolly Jumpers VSE 2
Zaterdag 16 november
 17:45
17:45
De Groene Uilen VSE 2

55

41

BC Shooters VSE 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
SBA Sphinx VSE 1

84

56

Peatminers V22 1
Zaterdag 9 november
 20:45
20:45
Jolly Jumpers VSE 2

51

61

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 9 november
 19:45
19:45
BC Shooters VSE 1

42

56

S.B.U. VSE 1
Zaterdag 9 november
 18:45
18:45
Peatminers V22 1

20

0

BV Orca's VSE 2 *
Vrijdag 8 november
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

70

56

SBA Sphinx VSE 1
Zondag 3 november
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

68

61

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 2 november
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2 *

55

67

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
SBA Sphinx VSE 1

44

77

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 26 oktober
 18:30
18:30
Peatminers V22 1

49

69

Jolly Jumpers VSE 2
Vrijdag 25 oktober
 20:00
20:00
SBA Sphinx VSE 1

38

77

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 19 oktober
 14:00
14:00
De Groene Uilen VSE 2

41

51

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Zondag 13 oktober
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

57

55

Jolly Jumpers VSE 2
Zaterdag 12 oktober
 19:45
19:45
BC Shooters VSE 1

60

41

BV Orca's VSE 2 *
Vrijdag 11 oktober
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

68

67

Peatminers V22 1
Zaterdag 5 oktober
 21:00
21:00
Peatminers V22 1

46

62

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 20:45
20:45
Jolly Jumpers VSE 2

67

58

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Vrijdag 4 oktober
 20:00
20:00
SBA Sphinx VSE 1

49

58

S.B.U. VSE 1
Vrijdag 4 oktober
 20:00
20:00
BV Orca's VSE 2 *

41

60

De Groene Uilen VSE 2
Zaterdag 28 september
 19:15
19:15
BC Shooters VSE 1

66

48

Landstede Basketbal ZAC VSE 1
Zaterdag 28 september
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

56

50

BV Orca's VSE 2 *
Vrijdag 27 september
 21:00
21:00
SBA Sphinx VSE 1

50

82

Jolly Jumpers VSE 2
Zaterdag 21 september
 20:45
20:45
Jolly Jumpers VSE 2

56

61

BC Shooters VSE 1
Zaterdag 21 september
 19:00
19:00
BV Orca's VSE 2 *

58

51

SBA Sphinx VSE 1
Vrijdag 20 september
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

57

60

De Groene Uilen VSE 2
Zondag 15 september
 17:00
17:00
S.B.U. VSE 1

67

50

SBA Sphinx VSE 1
Zaterdag 14 september
 15:45
15:45
De Groene Uilen VSE 2

62

38

BV Orca's VSE 2 *
Vrijdag 13 september
 21:00
21:00
Landstede Basketbal ZAC VSE 1

62

54

Jolly Jumpers VSE 2