!
Competities

2e Divisie / Vrouwen Senioren Landelijk

12 C

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 B.C. Waldric VSE 1 14 26 1100 704
2 BC Vlissingen VSE 1 16 24 1125 964
3 LUSV Basketbal VSE 1 12 16 762 657
4 TSBV Pendragon VSE 1 16 16 1015 1003
5 CBV Binnenland VSE 2 14 14 882 855
6 D.B.V. Rowic VSE 1 15 14 870 996
7 CobraNova VSE 2 15 4 782 1081
8 BC Utrecht Cangeroes V22 1 12 0 635 911
Zaterdag 15 februari
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

66

74

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 15 februari
 19:00
19:00
D.B.V. Rowic VSE 1

61

56

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Zaterdag 15 februari
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

75

60

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 15 februari
 15:30
15:30
LUSV Basketbal VSE 1

64

45

CobraNova VSE 2
Zaterdag 8 februari
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes V22 1

41

64

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 8 februari
 15:45
15:45
CobraNova VSE 2

48

87

B.C. Waldric VSE 1
Vrijdag 7 februari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

60

73

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 1 februari
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

68

60

CobraNova VSE 2
Zaterdag 1 februari
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

93

45

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 1 februari
 13:30
13:30
CBV Binnenland VSE 2

73

47

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 25 januari
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

60

53

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 25 januari
 15:45
15:45
CobraNova VSE 2

56

69

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 25 januari
 13:00
13:00
LUSV Basketbal VSE 1

58

83

B.C. Waldric VSE 1
Vrijdag 24 januari
 19:00
19:00
TSBV Pendragon VSE 1

76

55

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Zaterdag 18 januari
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

59

47

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
CBV Binnenland VSE 2

53

50

D.B.V. Rowic VSE 1
Vrijdag 17 januari
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

56

48

CobraNova VSE 2
Zaterdag 11 januari
 15:30
15:30
LUSV Basketbal VSE 1

68

51

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 4 januari
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic VSE 1

54

79

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 14 december
 21:00
21:00
BC Utrecht Cangeroes V22 1

25

80

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 14 december
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

63

58

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 14 december
 15:45
15:45
CobraNova VSE 2

42

113

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 7 december
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

73

66

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 7 december
 15:15
15:15
CBV Binnenland VSE 2

52

64

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 7 december
 13:45
13:45
BC Utrecht Cangeroes V22 1

75

81

CobraNova VSE 2
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

86

46

D.B.V. Rowic VSE 1
Vrijdag 29 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

61

71

BC Vlissingen VSE 1
Vrijdag 29 november
 21:00
21:00
BC Utrecht Cangeroes V22 1

46

90

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 23 november
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

55

43

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Zaterdag 23 november
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

89

57

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 23 november
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

67

45

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 23 november
 15:30
15:30
LUSV Basketbal VSE 1

65

44

CobraNova VSE 2
Zaterdag 16 november
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

52

49

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 16 november
 17:45
17:45
CobraNova VSE 2

61

51

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

65

61

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 9 november
 18:30
18:30
D.B.V. Rowic VSE 1

72

62

CobraNova VSE 2
Zaterdag 9 november
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

78

47

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 9 november
 14:00
14:00
BC Vlissingen VSE 1

94

47

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Zaterdag 2 november
 17:15
17:15
CBV Binnenland VSE 2

81

88

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 2 november
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes V22 1

87

91

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 2 november
 15:45
15:45
CobraNova VSE 2

37

71

LUSV Basketbal VSE 1
Vrijdag 1 november
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

44

67

B.C. Waldric VSE 1
Vrijdag 25 oktober
 21:00
21:00
LUSV Basketbal VSE 1

74

61

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 19 oktober
 13:15
13:15
BC Utrecht Cangeroes V22 1

74

84

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

78

72

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 19:00
19:00
BC Utrecht Cangeroes V22 1

35

74

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 5 oktober
 15:45
15:45
CobraNova VSE 2

55

79

BC Vlissingen VSE 1
Vrijdag 4 oktober
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

59

50

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 28 september
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

65

59

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 28 september
 18:30
18:30
CBV Binnenland VSE 2

70

62

CobraNova VSE 2
Zaterdag 28 september
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

73

57

LUSV Basketbal VSE 1
Zondag 22 september
 14:00
14:00
CobraNova VSE 2

34

71

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 21 september
 20:45
20:45
D.B.V. Rowic VSE 1

62

55

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 21 september
 15:30
15:30
LUSV Basketbal VSE 1

62

54

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 14 september
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

70

47

CobraNova VSE 2
Zaterdag 14 september
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

73

40

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 14 september
 12:15
12:15
CBV Binnenland VSE 2

57

68

TSBV Pendragon VSE 1
Vrijdag 28 februari
 19:00
19:00
LUSV Basketbal VSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Vrijdag 6 maart
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

None

None

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 7 maart
 17:45
17:45
CBV Binnenland VSE 2

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zondag 8 maart
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes V22 1

None

None

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 14 maart
 15:30
15:30
LUSV Basketbal VSE 1

None

None

CBV Binnenland VSE 2
Zaterdag 14 maart
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes V22 1

None

None

CobraNova VSE 2
Zaterdag 14 maart
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

None

None

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 14 maart
 20:30
20:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

TSBV Pendragon VSE 1
Donderdag 19 maart
 20:00
20:00
CobraNova VSE 2

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 21 maart
 13:45
13:45
CBV Binnenland VSE 2

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 21 maart
 19:00
19:00
BC Vlissingen VSE 1

None

None

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 21 maart
 20:15
20:15
B.C. Waldric VSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Zaterdag 28 maart
 13:00
13:00
LUSV Basketbal VSE 1

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 28 maart
 13:00
13:00
BC Utrecht Cangeroes V22 1

None

None

TSBV Pendragon VSE 1
Zaterdag 28 maart
 16:00
16:00
CobraNova VSE 2

None

None

CBV Binnenland VSE 2
Zondag 29 maart
 16:30
16:30
D.B.V. Rowic VSE 1

None

None

BC Vlissingen VSE 1
Vrijdag 3 april
 21:00
21:00
TSBV Pendragon VSE 1

None

None

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 4 april
 14:45
14:45
CBV Binnenland VSE 2

None

None

B.C. Waldric VSE 1
Zaterdag 4 april
 15:15
15:15
BC Utrecht Cangeroes V22 1

None

None

BC Vlissingen VSE 1
Zaterdag 4 april
 18:00
18:00
CobraNova VSE 2

None

None

D.B.V. Rowic VSE 1
Zaterdag 11 april
 14:00
14:00
CBV Binnenland VSE 2

None

None

LUSV Basketbal VSE 1
Zaterdag 11 april
 16:30
16:30
B.C. Waldric VSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Zaterdag 18 april
 17:00
17:00
LUSV Basketbal VSE 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V22 1
Zaterdag 18 april
 18:30
18:30
B.C. Waldric VSE 1

None

None

CobraNova VSE 2
Zaterdag 25 april
 15:00
15:00
TSBV Pendragon VSE 1

None

None

CobraNova VSE 2