!
Competities

2e Divisie / Vrouwen Senioren Landelijk

12 D

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BC Bumpers VSE 1 15 26 987 709
2 Tantalus VSE 1 16 24 1012 839
3 Yellow Sox VSE 1 15 20 819 700
4 JRC VSE 1 16 20 945 848
5 BC Kimbria VSE 1 16 14 909 965
6 Vido VSE 1 17 10 909 1030
7 The Black Eagles VSE 1 17 8 839 1101
8 Achilles '71 VSE 1 16 6 740 968
Zondag 8 maart
 15:30
15:30
JRC VSE 1

47

71

Tantalus VSE 1
Zondag 8 maart
 14:00
14:00
BC Kimbria VSE 1

71

67

The Black Eagles VSE 1
Zondag 8 maart
 11:00
11:00
Achilles '71 VSE 1

48

78

BC Bumpers VSE 1
Zondag 8 maart
 10:15
10:15
Vido VSE 1

51

57

Yellow Sox VSE 1
Zondag 1 maart
 11:00
11:00
Achilles '71 VSE 1

37

67

JRC VSE 1
Zaterdag 29 februari
 18:15
18:15
The Black Eagles VSE 1

53

51

Tantalus VSE 1
Zaterdag 15 februari
 17:45
17:45
The Black Eagles VSE 1

62

41

Achilles '71 VSE 1
Zaterdag 15 februari
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

73

36

BC Kimbria VSE 1
Zaterdag 15 februari
 15:00
15:00
BC Bumpers VSE 1

60

54

JRC VSE 1
Vrijdag 14 februari
 19:30
19:30
Tantalus VSE 1

74

38

Vido VSE 1
Zaterdag 8 februari
 15:00
15:00
BC Bumpers VSE 1

82

36

The Black Eagles VSE 1
Vrijdag 7 februari
 20:30
20:30
JRC VSE 1

81

33

Vido VSE 1
Zondag 2 februari
 10:15
10:15
Vido VSE 1

57

60

BC Kimbria VSE 1
Zaterdag 1 februari
 17:00
17:00
The Black Eagles VSE 1

35

61

JRC VSE 1
Zaterdag 1 februari
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

39

53

BC Bumpers VSE 1
Vrijdag 31 januari
 21:30
21:30
Tantalus VSE 1

74

50

Achilles '71 VSE 1
Zondag 26 januari
 14:30
14:30
Achilles '71 VSE 1

55

44

Vido VSE 1
Zaterdag 25 januari
 17:15
17:15
The Black Eagles VSE 1

59

63

Yellow Sox VSE 1
Zaterdag 25 januari
 16:00
16:00
JRC VSE 1

68

55

BC Kimbria VSE 1
Zaterdag 25 januari
 15:00
15:00
BC Bumpers VSE 1

72

57

Tantalus VSE 1
Zondag 19 januari
 15:30
15:30
BC Kimbria VSE 1

59

53

Achilles '71 VSE 1
Zondag 19 januari
 10:00
10:00
Vido VSE 1

43

79

BC Bumpers VSE 1
Zaterdag 18 januari
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

40

50

JRC VSE 1
Vrijdag 17 januari
 19:30
19:30
Tantalus VSE 1

84

42

The Black Eagles VSE 1
Zaterdag 21 december
 13:30
13:30
BC Bumpers VSE 1

60

51

Yellow Sox VSE 1
Zondag 15 december
 19:30
19:30
BC Kimbria VSE 1

50

63

Tantalus VSE 1
Zondag 15 december
 12:00
12:00
Achilles '71 VSE 1

25

52

Yellow Sox VSE 1
Zaterdag 14 december
 15:00
15:00
BC Bumpers VSE 1

67

34

The Black Eagles VSE 1
Vrijdag 13 december
 20:30
20:30
JRC VSE 1

57

52

Vido VSE 1
Zondag 8 december
 16:30
16:30
JRC VSE 1

58

54

Achilles '71 VSE 1
Zondag 8 december
 16:00
16:00
BC Kimbria VSE 1

51

62

BC Bumpers VSE 1
Zondag 8 december
 10:15
10:15
Vido VSE 1

75

48

The Black Eagles VSE 1
Zaterdag 7 december
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

67

42

Tantalus VSE 1
Zaterdag 23 november
 18:00
18:00
The Black Eagles VSE 1

54

55

Achilles '71 VSE 1
Zaterdag 23 november
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

48

47

BC Kimbria VSE 1
Vrijdag 22 november
 21:30
21:30
Tantalus VSE 1

60

57

Vido VSE 1
Zondag 17 november
 15:30
15:30
BC Kimbria VSE 1

42

63

BC Bumpers VSE 1
Zondag 17 november
 10:15
10:15
Vido VSE 1

74

42

The Black Eagles VSE 1
Vrijdag 15 november
 19:30
19:30
Tantalus VSE 1

60

56

Yellow Sox VSE 1
Zondag 10 november
 12:30
12:30
JRC VSE 1

60

56

Tantalus VSE 1
Zaterdag 9 november
 17:45
17:45
The Black Eagles VSE 1

57

55

BC Kimbria VSE 1
Zaterdag 9 november
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

54

35

Vido VSE 1
Zaterdag 9 november
 15:00
15:00
BC Bumpers VSE 1

54

41

Achilles '71 VSE 1
Zondag 3 november
 12:30
12:30
JRC VSE 1

35

62

BC Bumpers VSE 1
Zondag 3 november
 12:00
12:00
BC Kimbria VSE 1

53

40

Yellow Sox VSE 1
Zondag 3 november
 11:00
11:00
Achilles '71 VSE 1

56

69

The Black Eagles VSE 1
Zondag 3 november
 10:15
10:15
Vido VSE 1

50

71

Tantalus VSE 1
Zondag 27 oktober
 10:15
10:15
Vido VSE 1

57

53

JRC VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

60

34

Achilles '71 VSE 1
Zaterdag 12 oktober
 16:00
16:00
The Black Eagles VSE 1

47

75

BC Bumpers VSE 1
Vrijdag 11 oktober
 21:30
21:30
Tantalus VSE 1

66

61

BC Kimbria VSE 1
Zondag 6 oktober
 19:00
19:00
BC Kimbria VSE 1

72

57

Vido VSE 1
Zondag 6 oktober
 13:00
13:00
Achilles '71 VSE 1

36

57

Tantalus VSE 1
Zondag 6 oktober
 10:30
10:30
JRC VSE 1

75

41

The Black Eagles VSE 1
Zondag 29 september
 15:45
15:45
Vido VSE 1

49

53

Achilles '71 VSE 1
Zondag 29 september
 14:00
14:00
BC Kimbria VSE 1

81

66

JRC VSE 1
Zaterdag 28 september
 17:00
17:00
Yellow Sox VSE 1

52

46

The Black Eagles VSE 1
Vrijdag 27 september
 19:30
19:30
Tantalus VSE 1

62

55

BC Bumpers VSE 1
Zondag 22 september
 11:00
11:00
Achilles '71 VSE 1

57

67

BC Kimbria VSE 1
Zondag 22 september
 10:30
10:30
JRC VSE 1

49

67

Yellow Sox VSE 1
Zaterdag 21 september
 15:00
15:00
BC Bumpers VSE 1

65

69

Vido VSE 1
Zondag 15 september
 10:15
10:15
Vido VSE 1

68

49

BC Kimbria VSE 1
Zaterdag 14 september
 17:30
17:30
The Black Eagles VSE 1

47

64

JRC VSE 1
Vrijdag 13 september
 19:30
19:30
Tantalus VSE 1

64

45

Achilles '71 VSE 1