!
Competities

Eredivisie / Vrouwen U20 Landelijk

01 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Sportiff Company Grasshoppers V20 1 16 32 1292 1076
2 CBV Binnenland V20 1 16 26 1211 930
3 Orange Lions Academy V20 1 14 24 1111 774
4 Dozy BV Den Helder V20 1 16 18 1056 1008
5 BS Leiden V20 1 16 18 1003 1048
6 Landstede Hammers V20 1 17 16 1163 1065
7 B.V. Batouwe V20 1 16 14 994 1046
8 BC Utrecht Cangeroes V20 1 16 12 984 1135
9 H.S.V. Basketball V20 1 15 10 877 950
10 Landslake Lions V20 1 16 10 1032 1080
11 Almonte V20 1 17 6 898 1136
12 BC APOLLO Amsterdam V20 1 17 4 928 1301
Zaterdag 22 februari
 14:00
14:00
H.S.V. Basketball V20 1

47

69

CBV Binnenland V20 1
Vrijdag 21 februari
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

56

72

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 16 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

84

46

Almonte V20 1
Zaterdag 15 februari
 12:30
12:30
Landslake Lions V20 1

67

61

Landstede Hammers V20 1
Zaterdag 15 februari
 11:15
11:15
BC Utrecht Cangeroes V20 1

70

69

B.V. Batouwe V20 1
Vrijdag 14 februari
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

59

54

H.S.V. Basketball V20 1
Vrijdag 14 februari
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

84

60

Orange Lions Academy V20 1
Vrijdag 14 februari
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

86

75

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 8 februari
 15:15
15:15
B.V. Batouwe V20 1

59

62

BS Leiden V20 1
Zaterdag 8 februari
 13:30
13:30
Landstede Hammers V20 1

53

55

CBV Binnenland V20 1
Zaterdag 8 februari
 12:00
12:00
Almonte V20 1

65

69

Landslake Lions V20 1
Vrijdag 7 februari
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

81

57

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zondag 2 februari
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

53

88

Dozy BV Den Helder V20 1
Zondag 2 februari
 10:30
10:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

42

72

Landstede Hammers V20 1
Zaterdag 1 februari
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

67

71

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 31 januari
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

90

43

Almonte V20 1
Vrijdag 31 januari
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

68

70

B.V. Batouwe V20 1
Zondag 26 januari
 15:00
15:00
Dozy BV Den Helder V20 1

70

59

B.V. Batouwe V20 1
Zondag 26 januari
 14:30
14:30
Almonte V20 1

57

43

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zondag 26 januari
 14:30
14:30
Landstede Hammers V20 1

71

62

BS Leiden V20 1
Zondag 26 januari
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

66

63

Landslake Lions V20 1
Vrijdag 24 januari
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

96

87

CBV Binnenland V20 1
Zondag 19 januari
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

91

75

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zaterdag 18 januari
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

75

67

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 18 januari
 12:45
12:45
B.V. Batouwe V20 1

57

65

Orange Lions Academy V20 1
Zaterdag 18 januari
 11:15
11:15
BC Utrecht Cangeroes V20 1

73

74

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 17 januari
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

64

55

Almonte V20 1
Vrijdag 17 januari
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

101

62

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Vrijdag 17 januari
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

66

60

Landstede Hammers V20 1
Zondag 12 januari
 14:30
14:30
Landstede Hammers V20 1

69

46

B.V. Batouwe V20 1
Zondag 12 januari
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

57

73

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zaterdag 11 januari
 14:00
14:00
Almonte V20 1

65

46

H.S.V. Basketball V20 1
Zaterdag 11 januari
 12:00
12:00
Landslake Lions V20 1

57

75

CBV Binnenland V20 1
Zondag 5 januari
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

94

29

Dozy BV Den Helder V20 1
Zondag 15 december
 14:30
14:30
Landstede Hammers V20 1

63

76

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 15 december
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

46

67

BS Leiden V20 1
Zaterdag 14 december
 12:00
12:00
Almonte V20 1

54

61

B.V. Batouwe V20 1
Zaterdag 14 december
 12:00
12:00
Landslake Lions V20 1

58

43

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Vrijdag 13 december
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

71

67

H.S.V. Basketball V20 1
Vrijdag 13 december
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

70

66

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 7 december
 15:30
15:30
B.V. Batouwe V20 1

64

69

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zaterdag 7 december
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

77

79

Landstede Hammers V20 1
Zaterdag 7 december
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

80

78

CBV Binnenland V20 1
Vrijdag 6 december
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

83

76

Landslake Lions V20 1
Vrijdag 6 december
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

61

49

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Vrijdag 29 november
 20:30
20:30
Landstede Hammers V20 1

77

80

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zondag 24 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

46

68

B.V. Batouwe V20 1
Zaterdag 23 november
 16:00
16:00
Almonte V20 1

56

74

Landstede Hammers V20 1
Zaterdag 23 november
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

83

46

H.S.V. Basketball V20 1
Zaterdag 23 november
 11:15
11:15
BC Utrecht Cangeroes V20 1

61

91

Dozy BV Den Helder V20 1
Vrijdag 22 november
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

83

60

Orange Lions Academy V20 1
Vrijdag 22 november
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

72

54

BS Leiden V20 1
Zaterdag 16 november
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

20

0

Almonte V20 1
Vrijdag 15 november
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

72

66

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zondag 10 november
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

32

84

Landstede Hammers V20 1
Zondag 10 november
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

81

46

Landslake Lions V20 1
Vrijdag 8 november
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

62

73

Dozy BV Den Helder V20 1
Vrijdag 8 november
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

69

55

B.V. Batouwe V20 1
Vrijdag 8 november
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

105

87

Almonte V20 1
Vrijdag 8 november
 19:00
19:00
BC Utrecht Cangeroes V20 1

74

71

H.S.V. Basketball V20 1
Zondag 3 november
 14:30
14:30
Landstede Hammers V20 1

86

84

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 2 november
 20:00
20:00
Almonte V20 1

66

58

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zaterdag 2 november
 15:30
15:30
B.V. Batouwe V20 1

85

63

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zaterdag 2 november
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

63

74

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 1 november
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

68

56

BS Leiden V20 1
Zondag 27 oktober
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

96

46

Almonte V20 1
Zaterdag 26 oktober
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

53

81

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 20 oktober
 14:00
14:00
H.S.V. Basketball V20 1

70

54

Almonte V20 1
Zaterdag 12 oktober
 12:30
12:30
Landslake Lions V20 1

58

67

Almonte V20 1
Zaterdag 12 oktober
 11:15
11:15
BC Utrecht Cangeroes V20 1

47

84

Orange Lions Academy V20 1
Zaterdag 12 oktober
 11:00
11:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

38

86

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 11 oktober
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

63

56

B.V. Batouwe V20 1
Vrijdag 11 oktober
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

69

50

Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 11 oktober
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

50

53

Dozy BV Den Helder V20 1
Zondag 6 oktober
 14:30
14:30
Landstede Hammers V20 1

88

58

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zondag 6 oktober
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

84

45

BS Leiden V20 1
Zondag 6 oktober
 11:00
11:00
Dozy BV Den Helder V20 1

92

58

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zaterdag 5 oktober
 14:15
14:15
B.V. Batouwe V20 1

56

52

H.S.V. Basketball V20 1
Zaterdag 5 oktober
 12:00
12:00
Almonte V20 1

28

64

CBV Binnenland V20 1
Vrijdag 4 oktober
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

77

68

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 28 september
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

79

50

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zaterdag 28 september
 12:45
12:45
B.V. Batouwe V20 1

76

71

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 28 september
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

65

45

Almonte V20 1
Vrijdag 27 september
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

61

57

Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 27 september
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

77

79

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 27 september
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

44

68

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 22 september
 16:30
16:30
Landstede Hammers V20 1

63

67

H.S.V. Basketball V20 1
Zondag 22 september
 14:00
14:00
Almonte V20 1

64

69

BS Leiden V20 1
Zondag 22 september
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

99

46

B.V. Batouwe V20 1
Zaterdag 21 september
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

48

77

CBV Binnenland V20 1
Zaterdag 21 september
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

38

60

Dozy BV Den Helder V20 1
Vrijdag 20 september
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

85

48

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Zondag 15 september
 12:45
12:45
B.V. Batouwe V20 1

67

56

Landstede Hammers V20 1
Zaterdag 14 september
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

78

49

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Vrijdag 13 september
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

68

75

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 13 september
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

74

52

Landslake Lions V20 1
Zondag 23 februari
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Zaterdag 29 februari
 13:00
13:00
B.V. Batouwe V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 29 februari
 13:00
13:00
Orange Lions Academy V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Zondag 1 maart
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Donderdag 5 maart
 19:30
19:30
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Vrijdag 6 maart
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Vrijdag 6 maart
 21:00
21:00
Almonte V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zaterdag 7 maart
 12:45
12:45
B.V. Batouwe V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Zondag 8 maart
 12:30
12:30
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Zondag 8 maart
 13:15
13:15
Landslake Lions V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 8 maart
 18:30
18:30
Landstede Hammers V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Vrijdag 13 maart
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

Landstede Hammers V20 1
Vrijdag 13 maart
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Zaterdag 14 maart
 11:15
11:15
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Zaterdag 14 maart
 12:00
12:00
Almonte V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Zaterdag 14 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

B.V. Batouwe V20 1
Vrijdag 20 maart
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Vrijdag 20 maart
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Zaterdag 21 maart
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Zondag 22 maart
 12:45
12:45
B.V. Batouwe V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zondag 22 maart
 17:00
17:00
Landstede Hammers V20 1

None

None

Almonte V20 1
Zondag 22 maart
 18:00
18:00
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Vrijdag 27 maart
 20:45
20:45
CBV Binnenland V20 1

None

None

BC Utrecht Cangeroes V20 1
Vrijdag 27 maart
 20:45
20:45
Sportiff Company Grasshoppers V20 1

None

None

B.V. Batouwe V20 1
Zaterdag 28 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions V20 1

None

None

BS Leiden V20 1
Zaterdag 28 maart
 18:00
18:00
Almonte V20 1

None

None

Orange Lions Academy V20 1
Zondag 29 maart
 14:30
14:30
Landstede Hammers V20 1

None

None

Dozy BV Den Helder V20 1
Zondag 29 maart
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1
Vrijdag 3 april
 20:30
20:30
H.S.V. Basketball V20 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V20 1
Vrijdag 3 april
 21:00
21:00
BS Leiden V20 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V20 1
Zaterdag 4 april
 11:30
11:30
BC Utrecht Cangeroes V20 1

None

None

Landslake Lions V20 1
Zaterdag 4 april
 12:45
12:45
B.V. Batouwe V20 1

None

None

Almonte V20 1
Zaterdag 4 april
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

CBV Binnenland V20 1
Zondag 5 april
 13:30
13:30
Orange Lions Academy V20 1

None

None

Landstede Hammers V20 1
Zondag 19 april
 08:30
08:30
Dozy BV Den Helder V20 1

None

None

H.S.V. Basketball V20 1