!
Competities

2e Divisie / Vrouwen U18 Landelijk

12 B

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 CBV Binnenland V18 1 17 28 1260 902
2 Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR) 17 26 1227 1074
3 Almonte V18 1 17 26 1264 1027
4 BC Triple Threat V18 1 17 24 1176 1033
5 BC Utrecht Cangeroes V18 1 17 10 1003 1221
6 Attacus V18 1 (VR) 17 10 1181 1207
7 Crackerjacks V18 1 (VR) 17 6 942 1284
8 Sportiff Company Grasshoppers V18 1 17 6 1076 1381
Zaterdag 7 maart
 15:00
15:00
BC Triple Threat V18 1

68

38

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zaterdag 7 maart
 15:00
15:00
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

85

94

Almonte V18 1
Zaterdag 7 maart
 14:00
14:00
Attacus V18 1 (VR)

56

58

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 7 maart
 13:00
13:00
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

65

58

CBV Binnenland V18 1
Zaterdag 29 februari
 13:00
13:00
BC Triple Threat V18 1

61

79

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zondag 16 februari
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes V18 1

69

80

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zaterdag 15 februari
 16:45
16:45
Crackerjacks V18 1 (VR)

75

56

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zaterdag 15 februari
 12:00
12:00
Almonte V18 1

80

57

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 15 februari
 11:00
11:00
CBV Binnenland V18 1

84

51

BC Triple Threat V18 1
Zaterdag 8 februari
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

54

45

Almonte V18 1
Zaterdag 8 februari
 14:00
14:00
BC Triple Threat V18 1

70

29

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 8 februari
 13:15
13:15
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

77

75

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 8 februari
 13:15
13:15
Crackerjacks V18 1 (VR)

56

57

CBV Binnenland V18 1
Zondag 2 februari
 12:45
12:45
BC Utrecht Cangeroes V18 1

75

63

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zaterdag 1 februari
 20:15
20:15
Attacus V18 1 (VR)

57

76

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zaterdag 1 februari
 17:30
17:30
CBV Binnenland V18 1

79

51

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zaterdag 1 februari
 16:00
16:00
Almonte V18 1

75

64

BC Triple Threat V18 1
Zaterdag 25 januari
 17:15
17:15
CBV Binnenland V18 1

72

43

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 25 januari
 15:15
15:15
BC Triple Threat V18 1

79

64

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 25 januari
 15:00
15:00
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

71

84

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zaterdag 25 januari
 13:15
13:15
Crackerjacks V18 1 (VR)

67

98

Almonte V18 1
Zaterdag 18 januari
 19:00
19:00
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

46

77

BC Triple Threat V18 1
Zaterdag 18 januari
 16:45
16:45
BC Utrecht Cangeroes V18 1

72

65

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zaterdag 18 januari
 14:00
14:00
Attacus V18 1 (VR)

85

56

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zaterdag 18 januari
 12:00
12:00
Almonte V18 1

64

60

CBV Binnenland V18 1
Zaterdag 11 januari
 16:00
16:00
Attacus V18 1 (VR)

70

68

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zondag 15 december
 18:30
18:30
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

68

52

Almonte V18 1
Zondag 15 december
 11:30
11:30
BC Triple Threat V18 1

63

47

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 14 december
 13:45
13:45
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

56

84

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 14 december
 13:15
13:15
Crackerjacks V18 1 (VR)

46

79

CBV Binnenland V18 1
Zondag 8 december
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

97

49

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zaterdag 7 december
 18:00
18:00
Attacus V18 1 (VR)

60

73

CBV Binnenland V18 1
Zaterdag 7 december
 13:45
13:45
BC Utrecht Cangeroes V18 1

49

75

Almonte V18 1
Zaterdag 7 december
 13:45
13:45
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

59

106

BC Triple Threat V18 1
Zondag 24 november
 16:30
16:30
Almonte V18 1

78

64

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 23 november
 15:15
15:15
Crackerjacks V18 1 (VR)

66

73

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zaterdag 23 november
 13:45
13:45
CBV Binnenland V18 1

57

62

BC Triple Threat V18 1
Zaterdag 23 november
 13:15
13:15
BC Utrecht Cangeroes V18 1

77

92

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zaterdag 16 november
 18:00
18:00
BC Triple Threat V18 1

81

78

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zaterdag 16 november
 18:00
18:00
Almonte V18 1

69

45

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 16 november
 16:00
16:00
Attacus V18 1 (VR)

79

86

CBV Binnenland V18 1
Zaterdag 16 november
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

78

37

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zondag 10 november
 11:00
11:00
BC Utrecht Cangeroes V18 1

74

71

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 9 november
 15:00
15:00
CBV Binnenland V18 1

81

64

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zaterdag 9 november
 14:15
14:15
Crackerjacks V18 1 (VR)

57

72

BC Triple Threat V18 1
Zaterdag 9 november
 13:15
13:15
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

61

88

Almonte V18 1
Zaterdag 2 november
 14:00
14:00
Attacus V18 1 (VR)

52

91

Almonte V18 1
Zaterdag 2 november
 14:00
14:00
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

67

61

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 2 november
 12:00
12:00
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

52

63

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zaterdag 2 november
 11:15
11:15
BC Triple Threat V18 1

36

76

CBV Binnenland V18 1
Zaterdag 26 oktober
 12:00
12:00
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

85

68

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zondag 13 oktober
 13:00
13:00
BC Utrecht Cangeroes V18 1

52

91

BC Triple Threat V18 1
Zaterdag 12 oktober
 20:00
20:00
Almonte V18 1

85

56

Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)
Zaterdag 12 oktober
 18:00
18:00
Attacus V18 1 (VR)

110

66

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zaterdag 12 oktober
 17:15
17:15
CBV Binnenland V18 1

87

37

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zondag 6 oktober
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR)

68

56

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 5 oktober
 17:00
17:00
BC Triple Threat V18 1

66

70

Almonte V18 1
Zaterdag 5 oktober
 12:45
12:45
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

39

69

CBV Binnenland V18 1
Zaterdag 5 oktober
 11:15
11:15
Crackerjacks V18 1 (VR)

66

94

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 28 september
 18:00
18:00
Attacus V18 1 (VR)

64

65

BC Triple Threat V18 1
Zaterdag 28 september
 16:00
16:00
Almonte V18 1

82

46

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zaterdag 28 september
 13:45
13:45
BC Utrecht Cangeroes V18 1

38

89

CBV Binnenland V18 1
Zaterdag 21 september
 11:45
11:45
Sportiff Company Grasshoppers V18 1

68

66

BC Utrecht Cangeroes V18 1
Zaterdag 21 september
 11:45
11:45
Crackerjacks V18 1 (VR)

56

77

Attacus V18 1 (VR)
Zaterdag 21 september
 11:30
11:30
CBV Binnenland V18 1

69

60

Almonte V18 1
Zaterdag 14 september
 19:30
19:30
BC Utrecht Cangeroes V18 1

54

64

Crackerjacks V18 1 (VR)
Zaterdag 14 september
 14:15
14:15
CBV Binnenland V18 1

84

51

Sportiff Company Grasshoppers V18 1
Zaterdag 14 september
 12:00
12:00
Almonte V18 1

58

64

BC Triple Threat V18 1