!
Competities

2e Divisie / Vrouwen U16 Landelijk

12 A

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 BS Leiden V16 1 16 32 1392 554
2 Basketbal Academie Limburg V16 1 16 30 1400 842
3 Landslake Lions V16 1 17 24 1250 937
4 CBV Binnenland V16 1 17 20 1227 1101
5 Lokomotief V16 1 16 18 1146 908
6 Landstede Hammers V16 1 16 16 988 964
7 Sportiff Company Grasshoppers V16 1 17 16 1055 1079
8 BC APOLLO Amsterdam V16 1 16 14 946 997
9 Dozy BV Den Helder V16 1 16 12 891 923
10 Attacus V16 1 17 8 828 1237
11 Celeritas-Donar V16 1 15 2 489 1241
12 BV Juventus V16 1 15 0 474 1303
Vrijdag 21 februari
 20:00
20:00
Lokomotief V16 1

86

60

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zondag 16 februari
 17:00
17:00
BS Leiden V16 1

100

41

Attacus V16 1
Zondag 16 februari
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

74

71

Lokomotief V16 1
Zondag 16 februari
 12:00
12:00
Landslake Lions V16 1

82

34

Dozy BV Den Helder V16 1
Zaterdag 15 februari
 15:15
15:15
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

69

67

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 15 februari
 11:00
11:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

80

62

Landstede Hammers V16 1
Zaterdag 8 februari
 15:15
15:15
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

49

81

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 8 februari
 13:45
13:45
CBV Binnenland V16 1

101

37

Attacus V16 1
Zondag 2 februari
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

71

63

Landstede Hammers V16 1
Zaterdag 1 februari
 18:00
18:00
Attacus V16 1

49

68

Lokomotief V16 1
Zaterdag 1 februari
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

96

47

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zaterdag 1 februari
 14:30
14:30
BS Leiden V16 1

108

12

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 1 februari
 14:00
14:00
BV Juventus V16 1

28

65

Dozy BV Den Helder V16 1
Zaterdag 1 februari
 13:00
13:00
Landslake Lions V16 1

89

63

CBV Binnenland V16 1
Zondag 26 januari
 17:00
17:00
Dozy BV Den Helder V16 1

53

44

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zondag 26 januari
 13:00
13:00
Landslake Lions V16 1

65

90

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zondag 26 januari
 12:00
12:00
Landstede Hammers V16 1

31

51

BS Leiden V16 1
Zaterdag 25 januari
 17:00
17:00
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

93

42

BV Juventus V16 1
Zaterdag 25 januari
 16:15
16:15
Celeritas-Donar V16 1

64

67

Attacus V16 1
Zaterdag 25 januari
 13:15
13:15
CBV Binnenland V16 1

70

59

Lokomotief V16 1
Zondag 19 januari
 15:00
15:00
Lokomotief V16 1

94

26

Celeritas-Donar V16 1
Zondag 19 januari
 15:00
15:00
BS Leiden V16 1

20

0

Dozy BV Den Helder V16 1
Zaterdag 18 januari
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

60

45

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zaterdag 18 januari
 16:00
16:00
Attacus V16 1

43

75

Landstede Hammers V16 1
Zaterdag 18 januari
 14:00
14:00
BV Juventus V16 1

47

71

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 18 januari
 11:45
11:45
CBV Binnenland V16 1

72

105

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zondag 12 januari
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

111

20

BV Juventus V16 1
Zondag 12 januari
 12:00
12:00
Landstede Hammers V16 1

46

53

Lokomotief V16 1
Zaterdag 11 januari
 16:15
16:15
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

35

74

BS Leiden V16 1
Zaterdag 11 januari
 15:30
15:30
Celeritas-Donar V16 1

22

101

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 11 januari
 15:00
15:00
Dozy BV Den Helder V16 1

60

50

Attacus V16 1
Zaterdag 11 januari
 14:00
14:00
Landslake Lions V16 1

69

48

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zondag 15 december
 12:00
12:00
Landstede Hammers V16 1

63

43

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 14 december
 19:00
19:00
BV Juventus V16 1

50

86

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 14 december
 16:00
16:00
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

62

34

Attacus V16 1
Zaterdag 14 december
 16:00
16:00
Dozy BV Den Helder V16 1

56

53

Lokomotief V16 1
Zaterdag 14 december
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

90

59

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zaterdag 14 december
 14:00
14:00
Landslake Lions V16 1

43

68

BS Leiden V16 1
Zondag 8 december
 12:15
12:15
Celeritas-Donar V16 1

29

80

Dozy BV Den Helder V16 1
Zondag 8 december
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

87

34

BV Juventus V16 1
Zaterdag 7 december
 16:00
16:00
Attacus V16 1

63

80

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 7 december
 12:30
12:30
BS Leiden V16 1

65

61

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zaterdag 7 december
 11:15
11:15
CBV Binnenland V16 1

65

63

Landstede Hammers V16 1
Zaterdag 23 november
 18:00
18:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

72

60

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 23 november
 16:45
16:45
BV Juventus V16 1

31

119

BS Leiden V16 1
Zaterdag 23 november
 15:30
15:30
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

90

33

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 23 november
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

81

42

Attacus V16 1
Zaterdag 23 november
 15:00
15:00
Landslake Lions V16 1

80

54

Lokomotief V16 1
Zaterdag 23 november
 15:00
15:00
Dozy BV Den Helder V16 1

59

60

Landstede Hammers V16 1
Zondag 17 november
 16:45
16:45
Lokomotief V16 1

65

73

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zondag 17 november
 15:00
15:00
BS Leiden V16 1

99

46

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zondag 17 november
 12:15
12:15
Celeritas-Donar V16 1

40

78

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 16 november
 18:00
18:00
Attacus V16 1

71

36

BV Juventus V16 1
Zaterdag 16 november
 12:00
12:00
Landstede Hammers V16 1

61

53

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zaterdag 16 november
 11:45
11:45
CBV Binnenland V16 1

87

84

Dozy BV Den Helder V16 1
Zondag 10 november
 15:15
15:15
Landslake Lions V16 1

73

82

Landstede Hammers V16 1
Zondag 10 november
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

63

37

Attacus V16 1
Zaterdag 9 november
 15:30
15:30
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

71

56

Dozy BV Den Helder V16 1
Zaterdag 9 november
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

93

26

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 9 november
 12:30
12:30
BS Leiden V16 1

97

45

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 9 november
 12:00
12:00
BV Juventus V16 1

39

93

Lokomotief V16 1
Zondag 3 november
 16:00
16:00
Dozy BV Den Helder V16 1

37

81

Landslake Lions V16 1
Zondag 3 november
 12:00
12:00
Landstede Hammers V16 1

44

85

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zaterdag 2 november
 16:00
16:00
Attacus V16 1

20

117

BS Leiden V16 1
Zaterdag 2 november
 15:15
15:15
CBV Binnenland V16 1

58

61

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zaterdag 2 november
 14:30
14:30
Celeritas-Donar V16 1

41

26

BV Juventus V16 1
Vrijdag 1 november
 20:00
20:00
Lokomotief V16 1

80

45

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zondag 13 oktober
 15:00
15:00
BS Leiden V16 1

63

50

Lokomotief V16 1
Zondag 13 oktober
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

78

25

Celeritas-Donar V16 1
Zondag 13 oktober
 13:30
13:30
Basketbal Academie Limburg V16 1

88

63

Dozy BV Den Helder V16 1
Zaterdag 12 oktober
 14:00
14:00
Attacus V16 1

62

68

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 12 oktober
 13:00
13:00
BV Juventus V16 1

31

89

Landstede Hammers V16 1
Zaterdag 12 oktober
 12:30
12:30
Landslake Lions V16 1

61

58

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zondag 6 oktober
 16:00
16:00
Dozy BV Den Helder V16 1

86

28

BV Juventus V16 1
Zondag 6 oktober
 12:00
12:00
Landstede Hammers V16 1

74

44

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zaterdag 5 oktober
 15:15
15:15
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

74

86

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zaterdag 5 oktober
 15:00
15:00
CBV Binnenland V16 1

75

71

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 5 oktober
 14:30
14:30
Celeritas-Donar V16 1

14

128

BS Leiden V16 1
Vrijdag 4 oktober
 20:00
20:00
Lokomotief V16 1

89

56

Attacus V16 1
Zondag 29 september
 16:00
16:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

60

62

Dozy BV Den Helder V16 1
Zondag 29 september
 13:00
13:00
BS Leiden V16 1

105

48

Landstede Hammers V16 1
Zaterdag 28 september
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

89

65

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 28 september
 16:00
16:00
Attacus V16 1

62

51

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 28 september
 15:30
15:30
Lokomotief V16 1

74

75

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 28 september
 14:30
14:30
BV Juventus V16 1

32

92

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zondag 22 september
 13:00
13:00
Landslake Lions V16 1

91

7

BV Juventus V16 1
Zondag 22 september
 12:15
12:15
Celeritas-Donar V16 1

41

89

Lokomotief V16 1
Zondag 22 september
 12:00
12:00
Landstede Hammers V16 1

72

40

Attacus V16 1
Zaterdag 21 september
 17:00
17:00
Dozy BV Den Helder V16 1

46

88

BS Leiden V16 1
Zaterdag 21 september
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

64

50

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 21 september
 14:00
14:00
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

65

62

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zondag 15 september
 15:00
15:00
Lokomotief V16 1

68

55

Landstede Hammers V16 1
Zondag 15 september
 13:45
13:45
BV Juventus V16 1

23

108

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zondag 15 september
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

33

70

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 14 september
 16:00
16:00
Attacus V16 1

54

50

Dozy BV Den Helder V16 1
Zaterdag 14 september
 12:30
12:30
BS Leiden V16 1

90

31

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zaterdag 14 september
 12:15
12:15
CBV Binnenland V16 1

84

22

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 7 maart
 11:45
11:45
CBV Binnenland V16 1

None

None

BS Leiden V16 1
Zaterdag 7 maart
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V16 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zaterdag 7 maart
 14:30
14:30
Celeritas-Donar V16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zaterdag 7 maart
 18:00
18:00
Attacus V16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zondag 8 maart
 16:00
16:00
Landstede Hammers V16 1

None

None

Landslake Lions V16 1
Zondag 8 maart
 17:00
17:00
Lokomotief V16 1

None

None

BV Juventus V16 1
Zaterdag 14 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions V16 1

None

None

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 14 maart
 13:00
13:00
Dozy BV Den Helder V16 1

None

None

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 14 maart
 14:00
14:00
BV Juventus V16 1

None

None

Attacus V16 1
Zaterdag 14 maart
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

None

None

Lokomotief V16 1
Zaterdag 14 maart
 15:00
15:00
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

None

None

Landstede Hammers V16 1
Zondag 15 maart
 12:00
12:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

None

None

BS Leiden V16 1
Zaterdag 21 maart
 14:00
14:00
Attacus V16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zaterdag 21 maart
 14:30
14:30
Celeritas-Donar V16 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zaterdag 21 maart
 15:45
15:45
CBV Binnenland V16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zondag 22 maart
 13:00
13:00
BS Leiden V16 1

None

None

BV Juventus V16 1
Zondag 22 maart
 14:30
14:30
Landstede Hammers V16 1

None

None

Dozy BV Den Helder V16 1
Zondag 22 maart
 17:00
17:00
Lokomotief V16 1

None

None

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 28 maart
 11:30
11:30
Landstede Hammers V16 1

None

None

CBV Binnenland V16 1
Zaterdag 28 maart
 14:00
14:00
BV Juventus V16 1

None

None

BC APOLLO Amsterdam V16 1
Zaterdag 28 maart
 15:00
15:00
Dozy BV Den Helder V16 1

None

None

Celeritas-Donar V16 1
Zaterdag 28 maart
 15:00
15:00
Basketbal Academie Limburg V16 1

None

None

BS Leiden V16 1
Zaterdag 28 maart
 16:15
16:15
Sportiff Company Grasshoppers V16 1

None

None

Lokomotief V16 1
Zondag 29 maart
 13:00
13:00
Landslake Lions V16 1

None

None

Attacus V16 1
Zaterdag 4 april
 10:45
10:45
CBV Binnenland V16 1

None

None

BV Juventus V16 1
Zaterdag 4 april
 12:30
12:30
BS Leiden V16 1

None

None

Landslake Lions V16 1
Zaterdag 4 april
 14:00
14:00
Attacus V16 1

None

None

Sportiff Company Grasshoppers V16 1
Zondag 5 april
 12:15
12:15
Celeritas-Donar V16 1

None

None

Landstede Hammers V16 1
Zondag 5 april
 14:00
14:00
BC APOLLO Amsterdam V16 1

None

None

Basketbal Academie Limburg V16 1
Zondag 5 april
 15:00
15:00
Lokomotief V16 1

None

None

Dozy BV Den Helder V16 1
Zaterdag 18 april
 14:00
14:00
BV Juventus V16 1

None

None

Celeritas-Donar V16 1
Zondag 19 april
 15:00
15:00
Lokomotief V16 1

None

None

BS Leiden V16 1