!
Competities

Promotiedivisie / Mannen Senioren Landelijk

02 MSE PRO 02

# Team Gespeeld G Punten P Scores voor SV Scores tegen ST
1 Utrecht Basketball MSE 1 22 38 1933 1677
2 BC APOLLO Amsterdam MSE-1 22 36 1639 1439
3 BV Noordkop / SUNS MSE 2 22 30 1736 1676
4 Attacus MSE-1 22 26 1860 1780
5 Orange Lions Academy MSE 1 * 22 24 1673 1573
6 Scylla MSE-1 22 24 1651 1619
7 Donar Groningen MSE-2 22 20 1581 1594
8 Uitsmijters MSE-1 22 18 1631 1594
9 Basketbal Academie Limburg MSE-2 22 16 1539 1615
10 Landstede Hammers MSE-2 22 16 1632 1781
11 Rotterdam Basketbal MSE-1 22 8 1469 1710
12 Sportiff Grasshoppers MSE-1 22 6 1664 1950
zondag 21 april
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg MSE-2

70

75

Orange Lions Academy MSE 1 *
zondag 21 april
 16:00
16:00
Attacus MSE-1

68

84

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zondag 21 april
 15:00
15:00
Scylla MSE-1

80

77

Rotterdam Basketbal MSE-1
zaterdag 20 april
 18:30
18:30
Rotterdam Basketbal MSE-1

74

77

Landstede Hammers MSE-2
vrijdag 19 april
 19:45
19:45
Landstede Hammers MSE-2

75

70

Donar Groningen MSE-2
donderdag 18 april
 20:30
20:30
Scylla MSE-1

81

71

Landstede Hammers MSE-2
dinsdag 16 april
 20:30
20:30
Sportiff Grasshoppers MSE-1

72

83

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zondag 14 april
 17:00
17:00
Uitsmijters MSE-1

88

61

Rotterdam Basketbal MSE-1
zondag 14 april
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

62

55

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zondag 14 april
 15:00
15:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

97

84

Attacus MSE-1
zaterdag 13 april
 20:30
20:30
Scylla MSE-1

99

81

Sportiff Grasshoppers MSE-1
zaterdag 13 april
 20:30
20:30
Utrecht Basketball MSE 1

96

80

Landstede Hammers MSE-2
vrijdag 12 april
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

77

71

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 6 april
 20:00
20:00
Rotterdam Basketbal MSE-1

67

89

Utrecht Basketball MSE 1
zaterdag 6 april
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

63

89

Donar Groningen MSE-2
zaterdag 6 april
 18:00
18:00
Sportiff Grasshoppers MSE-1

67

97

Orange Lions Academy MSE 1 *
zaterdag 6 april
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

64

62

Uitsmijters MSE-1
zaterdag 6 april
 12:30
12:30
Basketbal Academie Limburg MSE-2

58

72

Scylla MSE-1
vrijdag 5 april
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

79

73

BV Noordkop / SUNS MSE 2
donderdag 28 maart
 21:00
21:00
Uitsmijters MSE-1

79

64

Landstede Hammers MSE-2
zondag 24 maart
 16:00
16:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

68

65

Rotterdam Basketbal MSE-1
zondag 24 maart
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

58

68

Scylla MSE-1
zaterdag 23 maart
 20:30
20:30
Utrecht Basketball MSE 1

73

76

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 23 maart
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

90

95

Landstede Hammers MSE-2
zaterdag 23 maart
 19:00
19:00
Uitsmijters MSE-1

111

67

Sportiff Grasshoppers MSE-1
vrijdag 22 maart
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

81

47

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zondag 17 maart
 20:30
20:30
Rotterdam Basketbal MSE-1

94

106

Attacus MSE-1
zaterdag 16 maart
 21:00
21:00
Scylla MSE-1

67

58

Orange Lions Academy MSE 1 *
zaterdag 16 maart
 19:45
19:45
Sportiff Grasshoppers MSE-1

78

114

Utrecht Basketball MSE 1
zaterdag 16 maart
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

91

66

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 16 maart
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg MSE-2

67

59

Uitsmijters MSE-1
zondag 10 maart
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

62

73

Orange Lions Academy MSE 1 *
zaterdag 9 maart
 19:30
19:30
Uitsmijters MSE-1

79

59

Scylla MSE-1
zaterdag 9 maart
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

86

74

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 9 maart
 18:00
18:00
Utrecht Basketball MSE 1

83

69

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zaterdag 9 maart
 12:00
12:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

86

76

Sportiff Grasshoppers MSE-1
vrijdag 8 maart
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

88

66

Rotterdam Basketbal MSE-1
zondag 3 maart
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal MSE-1

60

83

Donar Groningen MSE-2
zondag 3 maart
 16:30
16:30
Basketbal Academie Limburg MSE-2

55

77

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 2 maart
 21:00
21:00
Scylla MSE-1

89

82

Utrecht Basketball MSE 1
zaterdag 2 maart
 20:00
20:00
Sportiff Grasshoppers MSE-1

67

92

Attacus MSE-1
zaterdag 2 maart
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

81

67

Landstede Hammers MSE-2
vrijdag 1 maart
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

79

88

Uitsmijters MSE-1
zaterdag 24 februari
 20:00
20:00
Sportiff Grasshoppers MSE-1

88

95

Landstede Hammers MSE-2
zaterdag 24 februari
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

88

61

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zaterdag 17 februari
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

84

43

Attacus MSE-1
vrijdag 16 februari
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

87

62

Scylla MSE-1
zondag 11 februari
 17:00
17:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

76

73

Scylla MSE-1
zondag 11 februari
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

70

59

Uitsmijters MSE-1
zaterdag 10 februari
 20:00
20:00
Rotterdam Basketbal MSE-1

60

66

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 10 februari
 17:15
17:15
Utrecht Basketball MSE 1

107

101

Orange Lions Academy MSE 1 *
vrijdag 9 februari
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

88

59

Sportiff Grasshoppers MSE-1
zondag 4 februari
 16:00
16:00
Basketbal Academie Limburg MSE-2

73

60

Landstede Hammers MSE-2
zaterdag 3 februari
 20:30
20:30
Scylla MSE-1

68

89

Attacus MSE-1
zaterdag 3 februari
 17:00
17:00
Uitsmijters MSE-1

85

100

Utrecht Basketball MSE 1
zaterdag 3 februari
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

54

49

Donar Groningen MSE-2
zaterdag 3 februari
 16:30
16:30
Sportiff Grasshoppers MSE-1

98

69

Rotterdam Basketbal MSE-1
vrijdag 2 februari
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

75

71

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 27 januari
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

94

84

Orange Lions Academy MSE 1 *
zaterdag 27 januari
 19:00
19:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

90

88

Uitsmijters MSE-1
zaterdag 27 januari
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

99

58

Sportiff Grasshoppers MSE-1
vrijdag 26 januari
 21:00
21:00
Donar Groningen MSE-2

76

79

Utrecht Basketball MSE 1
vrijdag 26 januari
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal MSE-1

81

77

Basketbal Academie Limburg MSE-2
vrijdag 26 januari
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

77

84

Scylla MSE-1
zondag 21 januari
 18:30
18:30
Basketbal Academie Limburg MSE-2

56

66

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 20 januari
 21:00
21:00
Utrecht Basketball MSE 1

86

84

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 20 januari
 17:30
17:30
Uitsmijters MSE-1

80

57

Attacus MSE-1
zaterdag 20 januari
 16:00
16:00
Donar Groningen MSE-2

82

77

Sportiff Grasshoppers MSE-1
vrijdag 19 januari
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

87

66

Landstede Hammers MSE-2
zondag 14 januari
 17:00
17:00
Landstede Hammers MSE-2

71

88

Uitsmijters MSE-1
zondag 14 januari
 16:00
16:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

79

67

Donar Groningen MSE-2
zaterdag 13 januari
 20:00
20:00
Rotterdam Basketbal MSE-1

20

0

Orange Lions Academy MSE 1 *
zaterdag 13 januari
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

81

90

Utrecht Basketball MSE 1
zaterdag 13 januari
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

76

72

Scylla MSE-1
zondag 7 januari
 14:30
14:30
Basketbal Academie Limburg MSE-2

73

87

Utrecht Basketball MSE 1
vrijdag 22 december
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

69

67

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zaterdag 16 december
 17:30
17:30
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

66

56

Rotterdam Basketbal MSE-1
zaterdag 16 december
 11:30
11:30
Scylla MSE-1

93

99

Donar Groningen MSE-2
zaterdag 9 december
 21:00
21:00
Rotterdam Basketbal MSE-1

74

73

Uitsmijters MSE-1
zaterdag 9 december
 18:00
18:00
Sportiff Grasshoppers MSE-1

50

73

Scylla MSE-1
zaterdag 9 december
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

77

72

Orange Lions Academy MSE 1 *
zaterdag 9 december
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg MSE-2

92

76

Donar Groningen MSE-2
vrijdag 8 december
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

71

96

Utrecht Basketball MSE 1
zondag 3 december
 17:30
17:30
Scylla MSE-1

73

63

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zondag 3 december
 16:00
16:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

87

71

Landstede Hammers MSE-2
zondag 3 december
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

68

80

Attacus MSE-1
zaterdag 2 december
 19:30
19:30
Uitsmijters MSE-1

41

56

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 2 december
 18:15
18:15
Utrecht Basketball MSE 1

100

64

Rotterdam Basketbal MSE-1
vrijdag 1 december
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

101

80

Sportiff Grasshoppers MSE-1
zondag 26 november
 16:30
16:30
Rotterdam Basketbal MSE-1

88

90

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 25 november
 20:15
20:15
Sportiff Grasshoppers MSE-1

72

66

Uitsmijters MSE-1
zaterdag 25 november
 19:30
19:30
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

81

65

Utrecht Basketball MSE 1
vrijdag 24 november
 20:30
20:30
Landstede Hammers MSE-2

65

91

Attacus MSE-1
zondag 19 november
 17:00
17:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

87

73

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zondag 19 november
 15:30
15:30
Uitsmijters MSE-1

61

80

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zondag 19 november
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

75

64

Landstede Hammers MSE-2
zaterdag 18 november
 19:30
19:30
Utrecht Basketball MSE 1

85

79

Sportiff Grasshoppers MSE-1
zaterdag 18 november
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

77

65

Rotterdam Basketbal MSE-1
zaterdag 11 november
 20:45
20:45
Scylla MSE-1

70

59

Uitsmijters MSE-1
vrijdag 10 november
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

77

72

Donar Groningen MSE-2
zondag 5 november
 16:00
16:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

96

86

Basketbal Academie Limburg MSE-2
zondag 5 november
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

74

65

Rotterdam Basketbal MSE-1
zaterdag 4 november
 19:30
19:30
Uitsmijters MSE-1

65

77

Orange Lions Academy MSE 1 *
zaterdag 4 november
 19:30
19:30
Utrecht Basketball MSE 1

65

64

Scylla MSE-1
zaterdag 4 november
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

115

103

Sportiff Grasshoppers MSE-1
vrijdag 3 november
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

65

89

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zondag 29 oktober
 17:30
17:30
Basketbal Academie Limburg MSE-2

89

62

Attacus MSE-1
zondag 29 oktober
 17:00
17:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

57

76

Utrecht Basketball MSE 1
zaterdag 28 oktober
 18:00
18:00
Sportiff Grasshoppers MSE-1

73

79

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 28 oktober
 16:00
16:00
Rotterdam Basketbal MSE-1

61

59

Scylla MSE-1
vrijdag 20 oktober
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

72

61

Rotterdam Basketbal MSE-1
zaterdag 14 oktober
 20:45
20:45
Scylla MSE-1

81

82

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 14 oktober
 18:30
18:30
Uitsmijters MSE-1

82

55

Donar Groningen MSE-2
zondag 8 oktober
 18:00
18:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

79

61

Orange Lions Academy MSE 1 *
zondag 8 oktober
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

64

81

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 7 oktober
 19:30
19:30
Rotterdam Basketbal MSE-1

74

91

Sportiff Grasshoppers MSE-1
zaterdag 7 oktober
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

113

73

Scylla MSE-1
zaterdag 7 oktober
 18:15
18:15
Utrecht Basketball MSE 1

101

78

Uitsmijters MSE-1
zondag 1 oktober
 16:30
16:30
Uitsmijters MSE-1

74

56

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 30 september
 21:00
21:00
Utrecht Basketball MSE 1

86

71

Donar Groningen MSE-2
zaterdag 30 september
 20:00
20:00
Basketbal Academie Limburg MSE-2

88

67

Rotterdam Basketbal MSE-1
zaterdag 30 september
 20:00
20:00
Sportiff Grasshoppers MSE-1

76

84

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
vrijdag 29 september
 20:00
20:00
Orange Lions Academy MSE 1 *

95

97

Attacus MSE-1
zondag 24 september
 16:00
16:00
BV Noordkop / SUNS MSE 2

73

84

Utrecht Basketball MSE 1
zaterdag 23 september
 20:00
20:00
Sportiff Grasshoppers MSE-1

76

81

Donar Groningen MSE-2
zaterdag 23 september
 19:30
19:30
Attacus MSE-1

104

66

Uitsmijters MSE-1
zaterdag 23 september
 17:00
17:00
BC APOLLO Amsterdam MSE-1

72

53

Basketbal Academie Limburg MSE-2
vrijdag 22 september
 20:00
20:00
Landstede Hammers MSE-2

74

87

Orange Lions Academy MSE 1 *
zondag 17 september
 15:00
15:00
Donar Groningen MSE-2

78

56

BV Noordkop / SUNS MSE 2
zaterdag 16 september
 21:00
21:00
Scylla MSE-1

91

58

BC APOLLO Amsterdam MSE-1
zaterdag 16 september
 20:00
20:00
Utrecht Basketball MSE 1

89

80

Attacus MSE-1
zaterdag 16 september
 17:00
17:00
Basketbal Academie Limburg MSE-2

77

76

Sportiff Grasshoppers MSE-1