!
2019_OrangeLionsVU18_team.jpg

Historie

Orange Lions VU18

Historie

2019

EK in de B-divisie in Noord-Macedonië
Resultaat: zevende
Selectie: Fleur Bastiaansen (Orange Angels Academy), Jade Blagrove (Orange Angels Academy), Emy Hayford (Orange Angels Academy), Annika van Heukelom (Almonte) , Maud Huijbens (Landslake Lions), Anouschka Meijer (Orange Angels Academy), Eva van Oosten (CBV Binnenland), Chermensa van la Parra (CBV Binnenland), Lotte Sant (Orange Angels Academy), Vita Stam (Orange Angels Academy), Floor Toonders (Orange Angels Academy) en Maaike van Zeijl (Orange Angels Academy)
Hoofdcoach: Silvano Poropat
Assistent-coaches : Chris van Kampen en Jorrick Creijghton

2018

EK in de B-divisie in Oostenrijk
Resultaat: zesde
Selectie: Jade Blagrove, Robyn Bouwer, Celine Dupont, Kiki Fleuren, Mia Hordijk, Meike Koelman, Evelien Lutje Schipholt, Lotte Sant, Linda van Schaik, Vita Stam, Benthe Versteeg en Maaike van Zeijl
Hoofdcoach: Meindert van Veen
Assistent-coaches: Chris van Kampen en Jorrick Creyghton

2017

EK in de B-divisie in Ierland
Resultaat: elfde
Selectie: Cheryl Donk, Noëlle Droste, Epiphany Etienne, Julia Jorritsma, Katoo Koenen, Lindsay Pengel, Anne van Vlijmen, Robyn Bouwer, Evelien Lutje Schipholt, Zoë Slagter, Linda van Schaik en Benthe Versteeg
Hoofdcoach: Molly McDowell
Assistent-coaches: Chris van Kampen, Faizal Pasaribu en Linda Appers (leercoach)

2016

EK in de A-divisie in Hongarije
Resultaat: zestiende (gedegradeerd)
Selectie: Evi Dekker (CTO Amsterdam / FSA Yellow Blizzards), Noor Driessen (Solar systemen-Grasshoppers), Noëlle Droste (Jolly Jumpers), Epiphany Etienne (Landslake Lions), Famke Hermans (Almonte), Yfke Hoek (NBB Basketball Academy Noord / RTC Noord), Julia Jorritsma, (FSA Yellow Blizzards / CTO Amsterdam), Katoo Koenen (FSA Yellow Blizzards / CTO Amsterdam), Ilse Kuijt (Solar systemen-Grasshoppers), Lindsay Pengel (Landslake Lions), Zoe Slagter (CTO Amsterdam), Lynn Tamis (FSA Yellow Blizzards / CTO Amsterdam), Milou Vennema (NBB Basketball Academy Noord / RTC Noord) en Anne van Vlijmen (CTO Amsterdam / FSA Yellow Blizzards).
Hoofdcoach: Joost van Rangelrooy
Assistent-coaches: Thijs Volmer, Chris van Kampen en Mitchell Lieveld

2015

EK in de A-divisie in Slovenië
Resultaat: achtste
Selectie: Denise Bloemkolk (Loon Lions), Ella Bouman (CTO Amsterdam Vrouwenbasketball), Evi Dekker (CTO), Myrthe den Heeten (CTO), Asa Kantebeen (CTO), Ilse Kuijt (De Wit-Grasshoppers), Janis Ndiba (CTO), Mirte Scheper (CTO), Marieke van Schie (De Wit-Grasshoppers/RTC Leiden), Femke Slim (CTO), Anne van Vlijmen (CTO) en Laura Westerik (CTO)
Hoofdcoach: Bart Sengers
Assistent-coaches: Chris van Kampen, Daan de Heus en Meindert van Veen

2014

EK in de A-divisie in Portugal
Resultaat: zesde
Selectie: Fleur Kuijt (De Wit-Grasshoppers), Asa Kantebeen (CTO Amsterdam), Nina Burgert (Loon Lions), Myrthe den Heeten (CTO Amsterdam & BV Hoofddorp), Deborah Vos (CTO Amsterdam), Esther Fokke (CTO Amsterdam), Janis Ndiba (CTO Amsterdam), Charlotte van Kleef (CTO Amsterdam & Rent a Professional), Anne van Vlijmen (Lekdetec.nl), Kim Keijzer (RTC Noord), Emese Hof (CTO Amsterdam) en Mirte Scheper (CTO Amsterdam & BV Hoofddorp)
Hoofdcoach: Remy de Wit
Assistent-coaches: Joost van Rangelrooij en Thijs Sloot (leercoach)

2013

EK in de A-divisie in Kroatië
Resultaat: vierde
Selectie: Laura Cornelius, Esther Fokke, Janine Guyt, Emese Hof, Lisanne de Jonge, Charlotte van Kleef, Janis Ndiba, Isabella Slim, Janiek van Veen, Deborah, Vos, Fenne van der Wielen en Britt Zappeij
Hoofdcoach: Remy de Wit
Assistent-coaches: Quintin J. Hillsman en Rob Nieboer

2012

EK in de A-divisie in Roemenië
Resultaat: vierde
Selectie: Britt Zappeij, Elske Heerschop, Emese Hof, Isabella Slim, Jacobine Klerx , Janiek van Veen, Janine Guyt, Kourtney Treffers, Lanette Kempers, Laura Cornelius, Lisa Schoen, Lisanne de Jonge, Renee Hoveling en Yordi Kathmann
Hoofdcoach: Remy de Wit
Assistent-coaches: Rob Nieboer

2011

EK in de A-divisie in Roemenië
Resultaat: vijfde
Hoofdcoach: Remy de Wit