U bevindt zich hier: Verenigingen en Opleidingen » Nieuws » Nieuws t/m juli 2015

Nieuws
RSS Feed

BT1 diploma’s uitgereikt bij RTC Basketball Leiden

4 jul 2015 00:21 Binnen de NBB is het mogelijk trainersopleidingen te volgen op verschillende niveaus: Basketball Trainer 2, 3 en 4. Deze opleidingen worden verspreid over het land aangeboden. BT2 opleidinge...

Lees het volledige bericht »

Save the date: Nationaal Basketball Congres 21 november 2015

23 jun 2015 11:14 Over welke onderwerpen wilt u dat de workshops gaan? Geef uw suggesties door via dit formulier. Bedankt! ...

Lees het volledige bericht »

"Wij runnen onze vereniging steeds meer als een bedrijf"

23 jun 2015 11:12 VOG in Huishoudelijk Reglement DAS Delft   Bij DAS Delft hebben ze hun zaakjes goed voor elkaar. Snel en efficiënt heeft de Zuid-Hollandse club de Verklaring Omtrent het Gedrag ge...

Lees het volledige bericht »

Super Toffe Avond, Roel!

23 jun 2015 11:10 Wat het voordeel is van een avondje een buitenstaander met kennis van zaken in je sporthal te gast te hebben? Dat merk je bij de STAR-workshop onder leiding van Roel Stuifmeel. Roel nam op ...

Lees het volledige bericht »

Good practice: pestprotocol Forwodians

23 jun 2015 11:04 Bij basketballvereniging Forwordians uit gemeente Teylingen staan sportiviteit en plezier voorop. Pesten past niet in dat plaatje en om daar tegen op te kunnen treden hanteert Forwodians een...

Lees het volledige bericht »

Vooraankondiging: Week van de Scheidsrechter 2015

23 jun 2015 11:02 Jaarlijks staan er in onze sport honderden vrijwilligers vrijwel wekelijks fluitend op het veld. Deze scheidsrechters hebben een belangrijke rol in het (bege)leiden van wedstrijden en het cr...

Lees het volledige bericht »

VSK E-zine editie 7

23 jun 2015 11:00 In deze editie: Interview met beachvolleyballer Reinder Nummerdor Lange leve de sportouder Onderzoek: sportklimaat scheidsrechters verbetert langzaam WK Beachvolleybal 2015 Code blauw...

Lees het volledige bericht »

Column Cees van Rootselaar

29 mei 2015 16:13 Spelers en coaches: wees een voorbeeld voor de jeugd! "Mijn vorige column ging over de rol van ouders bij jeugdwedstrijden. Ik heb hier hele positieve en leuke reacties op gekregen: ou...

Lees het volledige bericht »

Alles uit de kast voor een veilige coming-out: het actieplan

29 mei 2015 16:11 In een vol Landstede Topsportcentrum in Zwolle werd het actieplan homoacceptatie in het basketball op zaterdag 16 mei jl. gelanceerd. In de rust van de zinderende finale van de Mannen Promot...

Lees het volledige bericht »

Grote ouderbetrokkenheid door verplichte bardiensten

29 mei 2015 16:10 “Verplichte bardiensten voor ouders zijn uit nood geboren, maar het heeft de ouderbetrokkenheid enorm vergroot in onze vereniging”, vertelt Ewout Boendermaker, voorzitter van bas...

Lees het volledige bericht »

Evenementen kalender

Bekijk foto's

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF